Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 15 из 144
Показано с 141 по 150 из 1440.
    Пророк

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Ігор! Посмотреть сообщение
    Ну це якісь збочення просто - виправдовувати СРСР. Не розумію я вас, чесно.

Мене інше цікавить, проходить воно, чи ні??? Бо це достатньо поширене явище у наш непростий час і дуже шкідливе для держави.
    Комунистические идеологи достигли больших успехов
    в выведении гомо советикусов (новая общность людей-советский народ). Методы разные - пропаганда, искусственный отбор
    и тп и тд. Результат имеем налицо.
    Сколько времени нужно для излечения?
    Минимум три поколения при идеальных условиях.
    Но идеальных условий нам никто не даст.

Комунистические идеологи достигли больших успехов
    в выведении гомо советикусов (новая общность людей-советский народ). Методы разные - пропаганда, искусственный отбор
    и тп и тд. Результат имеем налицо.
    Сколько времени нужно для излечения?
    Минимум три поколения при идеальных условиях.
    Но идеальных условий нам никто не даст.
    от йо майо, любимо ми покартати минуле та срср, комуністичний лад.Я не виправдовую радянську владу , комуністів. Що було те було . Були свої плюси та мінуси.От наприклад усі наші любі пановє та друзі вийшли з села . А зараз питання : скажіть чи може простий сільський школяр без мази без хабарів вибитися в люди.У мене є троюродні брати, якраз підходить випуск , покумекали який життєвий шлях їм обрати в нашій любій неньці. Вийшло таке у батьків грошей хабарі давати немає, школу закінчили вони на добре .От і є кілька шляхів : армія , пед , або сг калядж.
    Ігор!
    Гість

Ніхто не каже - тепер ідеально.

Кажеться про розбудову нової української культури. Кожен з нас до цього причетний, хоча б навіть тим, як десь у попередніх дописах казав Odo, що займає проукраїнську позицію (тобто пише українською чи підтримує українське якимось іншим чином).

Дійсно, чеплятись за Шевченка чи якихось літературних діячів - не варто на мою думку, бо завжди будемо зтикатись з типовою реакцією школяра, якому в черговий раз поставили двійку за невивчений вірш його найулюбенішого поета - Т. Г. Шевченко . Якось якби рівномірно наситити українською мовою усі сфери нашого життя.
    Пророк

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    от йо майо, любимо ми покартати минуле та срср, комуністичний лад.Я не виправдовую радянську владу , комуністів. Що було те було . Були свої плюси та мінуси.От наприклад усі наші любі пановє та друзі вийшли з села . А зараз питання : скажіть чи може простий сільський школяр без мази без хабарів вибитися в люди.У мене є троюродні брати, якраз підходить випуск , покумекали який життєвий шлях їм обрати в нашій любій неньці. Вийшло таке у батьків грошей хабарі давати немає, школу закінчили вони на добре .От і є кілька шляхів : армія , пед , або сг калядж.
    Абсолютно никаких предубеждений к ком. строю. Он такой есть,
    и таким должен быть. Тоталитарная держава. Любое государство
    будет обучать людей, т.к. ей нужно некоторое количество
    обученного народа. Учились и в СССР, и в нацистской Германии, и в
    Южной Корее сейчас есть вузы. А взятки...откуда они пришли?, да из
    того же прекрасного социалистическо-коммунистического дефицитного прошлого.
    Почему сейчас мы по коррупции впереди планеты всей?
    За 15 лет что ли всех вот так легко взяли и обогнали? Неа.
    В посттоталитарном обществе, при отсутствии четких путей и
    приоритетов развития госудаоствас этот цветочек (коррупции) расцвел
    с новой силой.

Кажеться про розбудову нової української культури.
    Якось якби рівномірно наситити українською мовою усі сфери нашого життя.
    і як ви це вбачаєте? якщо впроваджувати українську мову примусово то тоді любі пановє , від ненависних вами москалів нічим не відрізняються.
    Любое государство
    будет обучать людей, т.к. ей нужно некоторое количество
    обученного народа. Учились и в СССР, и в нацистской Германии, и в
    Южной Корее сейчас есть вузы.
    знаєте дивлюся і думаю що нашій державі народ не потрібен, обучений і необучений байдуже, бо як інакше пояснити сучасний геноцид? Я не захищаю тоталітарні режими, але те що вони дбали про людей це факт. А зараз скажіть як держава дбає про український народ? Якісним медичним обслуговуванням?Чи може пристойними пенсіями?Чи гіднем рівнем зарплат? По моєму дбають тільки ЕУропейським рівнем цін.
    Пророк

...Я не захищаю тоталітарні режими, але те що вони дбали про людей це факт...
    Госудаство думает не про людей, оно думает о себе.
    Ему нужно такое-то количество рабочих, инженеров, солдат и тп.
    Конечно их надо покормить что бы они работали, думали, воевали.
    Развлечь - кому зрелища, кому водка и тп.
    Устранить недовольных - тюрьма, психушка и тп.
    Т.е. государство это большой организм, который "заботиться" о
    людях с точки зрения своего самосохранения.

Пост-сссрные страны оказались в ситуации первичного накопления
    капитала после почти векового владычества коммунизма.
    Другие страны в Европе этот шаг давно прошли, и пошли вперед.
    Это очень плохая ситуация. В то время как другие страны за
    этот век выработали определенные правила, у нас этого нет.
    И,соответственно, бывшие комми, когда стали т.н. бизнесом и
    правительством стали загребать все под себя, совсем не думая не
    то что о людях, но даже о государстве и его самосохранении.
    Odo
    -

Я не захищаю тоталітарні режими, але те що вони дбали про людей це факт.
    Дбали, ой дбали, нпр., щоб бува народ не занудьгував його поділили на дві нерівні частини одну до Гулагів та на будівництво різних біломор-каналів кинули безкоштовно на державу попрацювати кілька десятків років (або вже і померти там на місці, щоб не жахати своїм поверненням та розповідями иншу половину), мов козлів-відбувайлів, а другу частину залишили насолоджуватися благами совіцької цивілізації. А закордон і взагалі нема чого вештатися сидіть тут малята і не рипайтеся, ми знаємо де Вам подорожувати, а де сидіти, як зрештою і все инше за Вас знаємо і вирішуємо. Рай для рабів, що і казати. Раби люблять, щоб про них подбали, вільні люди, натомість, дбають про себе любих — самі.

И,соответственно, бывшие комми, когда стали т.н. бизнесом и
    правительством стали загребать все под себя, совсем не думая не
    то что о людях, но даже о государстве и его самосохранении.
    +1,
    Т.е. государство это большой организм, который "заботиться" о
    людях с точки зрения своего самосохранения.
    так я от і кажу що у мене теж така думка утворилася, що держава, уряд і т.д. не дбає про самозбереження.Тоді робимо висновок якщо в розвитку української держави не відбудеться кардинальних змін, то з нашою незалежністю можна буде попрощатися ,через деякий час. колонією україна не стане , час доказав що це економічно недоцільно, от ринком збуту гмо, чи сировинним придатком наддержав так н/з країною третього світу.
    Пророк

...
    так я от і кажу що у мене теж така думка утворилася, що держава, уряд і т.д. не дбає про самозбереження.Тоді робимо висновок якщо в розвитку української держави не відбудеться кардинальних змін, то з нашою незалежністю можна буде попрощатися ,через деякий час. колонією україна не стане , час доказав що це економічно недоцільно, от ринком збуту гмо, чи сировинним придатком наддержав так н/з країною третього світу.
    Возможен вариант аля Белоруссия.
    И государство и правительства и большая часть народа
    (в отличие от Прибалтики кстати) не заботиться о сохранении
    независимости. Ждут что кто-нибудь возмет нас в "прийми".

пане Одо ви ровесник 20 сторіччя? було ,було і ГУЛАГ ,і репресії в 30 рр. до речі зараз україна теж не вельми правова держава, і судді виносять рішення керуючись не законом ,а хто більше дасть.І теж конституцією ніхто не керується.зараз теж український народ виравлюють.А за кордон, Ги да тут самих українців не хотять впускати , тормозять з візами, зокрема в "дзеркалі тижня(газета , не сайт)" було описано як наші англійські друзі візи видають. Чи їхати за кордон як чорноробоча сила?І так нажаль ми зараз такі вільні , що як що сам про себе не подумаєш то на старості років ти україні потрібний не будеш, на те що держава подбає можна не надіятись, оце свобода?

Возможен вариант аля Белоруссия.
    И государство и правительства и большая часть народа
    (в отличие от Прибалтики кстати) не заботиться о сохранении
    независимости. Ждут что кто-нибудь возмет нас в "прийми".
    до речі цікаво який там рівень життя ?а беларусь так , бацька ж не дункан маклауд, не вічний.А прибалтійські країни,у них в голові така думка що росіяни були загарбниками.У нас ситуація трохи інша ,як не крути коріння з росіянами у нас спільне, хоча українці і росіяни два різні народи. Просто заспекулювали на цьому" старший брат , молодший брат".Майже нема поки що в українців почуття самосвідомості, але виховувати національну самосвідомість на "клятих москалях", "протоукрах" і насильному насадженні українскої мови марна справа.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 144

Теги для этой темы