Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 132 из 144
Показано с 1,311 по 1,320 из 1440.
    Odo
    -

Re: Про сложность поніманія жєнщін і жіночу логіку

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Odo, ви так і не відповіли. Так де ж про георгіївську стрічку у моєму пості було написано? Чи для вас це дуже складне питання?
    Ніде не було, просто вона теж один із символів, як і мова, герб, славень тощо. Тепер, коли я вам відповів, ви теж відповісте мені?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Odo, Ну це цілком природні відчуття, які виникають як реакція на вашу писанину. Тож ви декларуєте любов, але робите дещо протилежне ;D
    Що саме я роблю та пишу, що викликає такі почуття? Що я чиню протилежного до любови? Я когось ненавиджу, ображаю, обзиваю поганими словами? Мщусь, відповідаю ударом на удар, образою на образу, зневагою на зневагу? Покажіть мені де я таке чинив? А коли не чинив, то чим я вас так дратую?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: І знову про мову

Odo, я на ваше питання відповів давно. Ст.10 Конституції. Додам лише одне, російська мова - це мова такої національності як "росіяни". Якщо людина - патріот України, то мені абсолютно пофіг, якою мовою вона розмовляє, українською, російською, суржиком, хінді, суахілі, китайською і т.д. лиш би я чи перекладач розуміли її.
    Odo
    -

Odo, я на ваше питання відповів давно. Ст.10 Конституції. Додам лише одне, російська мова - це мова такої національності як "росіяни". Якщо людина - патріот України, то мені абсолютно пофіг, якою мовою вона розмовляє, українською, російською, суржиком, хінді, суахілі, китайською і т.д. лиш би я чи перекладач розуміли її.
    Ну чому? Купа народу знає англійську, еспанську, французьку тощо, але вони не англійці, не еспанці і не французи. Купа етнічних українців в Україні розмовляє російською, то який зв'язок мови та національности, він дійсно є? У мене є знайомі, що переїхали мешкати до Польщі, перше, що вони зробили, це вивчили мову, хіба вони перестали від цього бути українцями?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Зв'язок мови і національності в тому, що кожна національність має свою мову.
    І ще для вас повторю
    В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
    Odo
    -

Зв'язок мови і національності в тому, що кожна національність має свою мову.
    І ще для вас повторю
    А в чому це виражається, що ця мова саме своя? От у мене телефон теж свій, я можу його замінити на инший, зі своєю мовою так само можна, чи вона якось по-инакшому своя?
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А в чому це виражається, що ця мова саме своя? От у мене телефон теж свій, я можу його замінити на инший, зі своєю мовою так само можна, чи вона якось по-инакшому своя?
    та це вже дурне питання! так само можно і про національність спитати?! чи може ви і її, як ото телефона?
    Новачок

Odo, Оце й дратує! Демагогія за гранню розумного! Порівнювати мову як культурне надбання окремої національності з телефоном! Ааааггггххххрррр! Який же я злий! :D
    А ще давайте спитайте а що є грань розумного? Деякі люди їдять кал перед сексом щоб збудитися, це розумно чи ні? А якшо ні то чому? Це ж не заборонено. А неестетично. А шо естетика? В деяких племенах африки естетично загострювати передні зуби на кшталт хижаків, та вставляти в губи величезні кільця. А ще там клітори вирізають. Ага.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Odo, Ігор мене випередив із відповіддю.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    та це вже дурне питання! так само можно і про національність спитати?! чи може ви і її, як ото телефона?
    А коли так, то чому в Україні таку перевагу надають иншій мові, занедбуючи своє, з яким не можна як з телефоном?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Condor, нєрви прєждє всєго нужно бєрєчь © і не витрачати їх на ... не знаю як навіть і назвати
+ Ответить в теме
Страница 132 из 144

Теги для этой темы