Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 131 из 143
Показано с 1,301 по 1,310 из 1421.
    Новачок

Re: І знову про мову

Odo, Я не годен стверджувати як це було за часів Платона і Сократа, але зараз більшість цю тактику швидко просікає, і виглядає вона лише як спроба уникнути відповіді на незручне запитання, перейшовши в контратаку чи перевівши тему на шось інше.

Пророк

Re: Про сложность поніманія жєнщін і жіночу логіку

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Скажіть, а Енеїда Котляревського написана державною, чи полтавським суржиком?
    Ё-ё-ё-ё... плять... началось...
    Надеялся хоть тут не начнете мудить...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Odo, Я не годен стверджувати як це було за часів Платона і Сократа, але зараз більшість цю тактику швидко просікає, і виглядає вона лише як спроба уникнути відповіді на незручне запитання, перейшовши в контратаку чи перевівши тему на шось інше.
    Тактика дуже проста і я охоче вам її відкрию, людина майже ніколи не погоджується з тією відповіддю, яку ви їй дасте, бо у неї є своя і найкраща, єдиний спосіб її переконати у чомусь, це ставити питання, послідовно відповідаючи на які вона може логічно прийти до нової і несподіваної для себе відповіді.
    Новачок

Odo, Чудовий метод, але виглядає жалюгідно, мабуть застарів ))
    Odo
    -

Odo, Чудовий метод, але виглядає жалюгідно, мабуть застарів ))
    Навпаки, тільки він і працює. Людина краще сприймає ті думки до яких вона додумалась сама. Сократ любив думати разом із співрозмовником ставлячи питання і не знаючи заздалегідь до яких висновків вони їх приведуть. Мені теж це цікаво.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я прошу вас просто відповісти на моє питання
    Odo, я відповім лише тоді, коли ви відповісте на моє питання.
    Енеїда Котляревського написана
    полтавським суржиком
    Новачок

Odo, Знаєте, навіть якшо брати нашу форумну спільноту, мені здається що у більшості користувачів ваш стиль викликає лише роздратування, а своїх думок вони так і не змінили ))
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Odo, я відповім лише тоді, коли ви відповісте на моє питання.

полтавським суржиком
    Це з иншої теми перенесли.

Odo, Знаєте, навіть якшо брати нашу форумну спільноту, мені здається що у більшості користувачів ваш стиль викликає лише роздратування, а своїх думок вони так і не змінили ))
    Цілком можливо і це мене засмучує, але не знаю чим тут я їм можу допомогти? Я от до всіх дописувачів форуму ставлюсь добре і вважаю, що це правильно. Хіба пояснити: ненависть, зневага, роздратування вони вбивають своїх носіїв, любов і шана — навпаки. То навіщо дратуватися?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Odo, ви так і не відповіли. Так де ж про георгіївську стрічку у моєму пості було написано? Чи для вас це дуже складне питання?
    Новачок

Odo, Ну це цілком природні відчуття, які виникають як реакція на вашу писанину. Тож ви декларуєте любов, але робите дещо протилежне ;D
+ Ответить в теме
Страница 131 из 143

Теги для этой темы