Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 127 из 144
Показано с 1,261 по 1,270 из 1440.
    Odo
    -

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ну вот, например, возбмем Дубаи, да? Интересно? Безусловно! Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    Египет: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    Франция: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    Германия: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    США: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    Италия: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    Тайланд: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше
    ===============
    Украина должна стать такой: Стекло и бетон, компьютеры и лифты, автомобили и самолеты, отели и бассейны... + немного истории, того, чтобы было раньше, если мы не хотим стать первым, то на наше всё всем наплевать, включая наших собственных граждан!
    ===============
    Если бы вы полгода назад сказали бы, что майдан, чтобы все мовою ромовляли, то люди просто пальцем бы покрутили!
    Чи правильно я вас розумію, що хочете втілити цитату з Шеклі, яку я навів вище?

Если вы не поняли, то в западных цивилизациях я ничего менять не собираюсь, а нашу было бы неплохо.
    Мовою, галушками и вышиванками сытым не будешь, только жесткая экономическая политика, только инвестиционный хардкор!
    Поэтому мне партия Балашова нравится больше всех, там нет никакой духовности, одна только экономика, я долго чего-то такого ждал
    =========
    А тем временем полиция Дубая получила в свое распоряжение Bugatti Veyron
    http://cdn.carthrottle.com/wp-conten...n-police-2.jpg
    Скажите, вон та полицейская Audi r8 как-то скудновато смотрится на фоне...
    Напоминаю тем кто будет рассказывать о нефти, доля нефтебаксов в экономике Дубай 7%!!!
    =========
    Утратили ли арабы свою идентичность? Ну, надписи на машине говорят, что в некоторой степени да, да и тачка стоит на брусчатке среди стекла и бетона, только проносящегося сверху метро не хватает...
    Предлагаю жить в свинарниках-хрущевках, жрать помои, одеваться в абибос, ездить на богданах по раздолбанным в хлам дорогам, але спілкуватися виключно мовою, лише матюгатися російскою, коли чергова ( правильно? Как "очередная" будет с женой спорили ) автівка розіб"ється у дорозі...
    Ні, тожсамість не обіцяє вам прямого економічного гешефту, зрештою, як і будь-яка инша інтелектуальна діяльність його не обіцяє, напр., квантова фізика або фундаментальні дослідження.

Banned

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    https://lh4.googleusercontent.com/-m...35282568_n.jpg
    Ну, это он свой мир описал, а, как например, насчет этого?

Так вот те, кто дошел до верхнего уровня стремятся всучить окружающим точно такую же, только перевернутую наоборот?
    Это комплекс по-Фрэйду?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Допис від Odo
    Гаразд, ви можете сказати, що ваша мама є носієм української мови?
    Ясно, що ні.
    Тоді, коли ви не проти давайте відсторонимось від батьків і близьких нам людей і продовжимо на умовних прикладах. Чи правильно я вас зрозумів, що людина, яка визнає себе українцем, проте не є носієм української не може вважати українську мову — своєю мовою?

Допис від Odo
    ...чи можна сказати, що це їх мова, коли вони фактично від неї відмовились?
    тонка грань - відмовилися дійсно чи так сталося через певні причини.
    Припустимо, що зробили це на автоматі, особливо не замислюючись над цим. Як у такому разі?
    Banned

Ні, тожсамість не обіцяє вам прямого економічного гешефту
    Как раз именно она и обещает и только именно она. И страны с "особым путём" сейчас весь цивилизованный мир боится только потому, что взаимопонимание впадает в диссонанс. Все знают, что все всё делают, чтобы пожрать, а тут кто-то нарисовался, который себя за 40 девственниц на небесах подрывает во имя Аллаха, вот же дебил, правда?
    ========
    Весь просвещенный мир стремится в Вавилон, я тоже!
    И мы уже в Вавилоне, только вам об этом не говорят, вы отвергаете от себя эту мысль и в виду ее опасности для вашей психики (она диссонирует), обеспечили себе от ее проникновения в вас 150 уровней защиты, но да, миром правит доллар США, такие дела! Вавилон, привет!

Чи правильно я вас зрозумів, що людина, яка визнає себе українцем, проте не є носієм української не може вважати українську мову — своєю мовою?
    Не правильно...
    Odo, вы занимаетесь развешиванием ярлыков по стандартному церковному принципу, через вдалбливание, именно вдалбливание, в человека чувства вины за то, на что он до общения с вами вообще внимания не обращал, а теперь должен отвечая на выстроенные в определенной последовательности вопросы ответить на них так, чтобы собрать их в кучу можно было предъявить ему, что он сам себя ненавидит именно за то, что не разговаривает мовою!
    Для того, чтобы человек принял ваши тезисы вы не хотите помочь ему пройти весь путь по-Маслоу, вы просто переворачиваете его вверх ногами и вуаля!
    В том, что вы прихожанин я не сомневаюсь, вопрос вызывает не зарабатываете ли на религии деньги, потому что уж очень сильно у меня есть такое ощущение

Нет, не правильно, я не навязываю людям духовные ценности, только экономические.
    Материя первична, это очевидный факт, а мозг лишь только призван собрать и систематизировать, чем он и занимается!
    Никакой человек не венец творения, а обычное животное из отряда приматов!
    Зануда

Чи правильно я вас зрозумів, що людина, яка визнає себе українцем, проте не є носієм української не може вважати українську мову — своєю мовою?
    Ні, не так. Вона може вважати її своєю, так само як нащадки людей, яких було силоміць вивезено у інші землі, продовжують вважати СВОЇМИ первинну Батьківщину, сумувати за нею тощо.
    Припустимо, що зробили це на автоматі, особливо не замислюючись над цим. Як у такому разі?
    Що тут припускати, коли покоління, що виросли за СРСР відчували на собі потужну мовну пропаганду? Ну нехай ще покоління дідусів та бабусь робили свідомий вибір щоб мати роботу/кар"єру - таке бувало, звісно. А коли дитину віддали у російську школу і ось? Що вона обрала?
    p.s. Чи не можна змінити форму розмови з питань і відповідей до обміну думками? Бо я відчуваю, наче я на іспитах.
    Odo
    -

І знову про мову

Ну, это он свой мир описал, а, как например, насчет этого?
    http://s51.radikal.ru/i131/1207/01/ae1922748aef.jpg
    Так вот те, кто дошел до верхнего уровня стремятся всучить окружающим точно такую же, только перевернутую наоборот?
    Это комплекс по-Фрэйду?
    Цю піраміду ми вже обговорювали кілька років тому, пошукайте на форумі, коли хочете. Я не згоден з нею, напр., люди у концтаборах, у неймовірно жахливих умовах демонстрували дві різні поведінкові моделі, одні деградували, другі ж, навпаки поводились гідно і людяно, незважаючи ні на що, докладніше про це тут: Виктор Франкл. Человек в поисках смысла.

Допис від Odo
    Ні, тожсамість не обіцяє вам прямого економічного гешефту
    Как раз именно она и обещает и только именно она. И страны с "особым путём" сейчас весь цивилизованный мир боится только потому, что взаимопонимание впадает в диссонанс. Все знают, что все всё делают, чтобы пожрать, а тут кто-то нарисовался, который себя за 40 девственниц на небесах подрывает во имя Аллаха, вот же дебил, правда?
    ========
    Весь просвещенный мир стремится в Вавилон, я тоже!
    И мы уже в Вавилоне, только вам об этом не говорят, вы отвергаете от себя эту мысль и в виду ее опасности для вашей психики (она диссонирует), обеспечили себе от ее проникновения в вас 150 уровней защиты, но да, миром правит доллар США, такие дела! Вавилон, привет!
    Ви висловили свою думку, як щодо її обґрунтувати? Яким чином українізація може напряму сприяти економічному зростанню, коли є такі механізми — покажіть їх? Щодо США, то це одна з найрелігійніших країн світу.

Допис від Odo
    Не правильно...
    Odo, вы занимаетесь развешиванием ярлыков по стандартному церковному принципу, через вдалбливание, именно вдалбливание, в человека чувства вины за то, на что он до общения с вами вообще внимания не обращал, а теперь должен отвечая на выстроенные в определенной последовательности вопросы ответить на них так, чтобы собрать их в кучу можно было предъявить ему, что он сам себя ненавидит именно за то, что не разговаривает мовою!
    Для того, чтобы человек принял ваши тезисы вы не хотите помочь ему пройти весь путь по-Маслоу, вы просто переворачиваете его вверх ногами и вуаля!
    Я намагаюсь користуватись методом Сократа, на жаль не завжди вдало, я розмовляю з людьми і намагаюсь знайти істину разом із ними. Мені подобається думати у діалозі, коли я не знаю заздалегідь, якою буде відповідь.

Допис від Odo
    В том, что вы прихожанин я не сомневаюсь, вопрос вызывает не зарабатываете ли на религии деньги, потому что уж очень сильно у меня есть такое ощущение
    Ні, не заробляю. Якби заробляв, то ви б вважали мене нещирим, чи не так?

Допис від Odo
    Нет, не правильно, я не навязываю людям духовные ценности, только экономические.
    Материя первична, это очевидный факт, а мозг лишь только призван собрать и систематизировать, чем он и занимается!
    Никакой человек не венец творения, а обычное животное из отряда приматов!
    А ви точно прочитали ту цитату із Шеклі? Хіба там про нав'язування?

Допис від Odo
    Ні, не так. Вона може вважати її своєю, так само як нащадки людей, яких було силоміць вивезено у інші землі, продовжують вважати СВОЇМИ первинну Батьківщину, сумувати за нею тощо.
    Раніше ви визнали, що людина, яка не знає мови не є її носієм, у цьому ж дописі ви стверджуєте, що не-носій може відчувати її, як свою. Ви дійсно вважаєте це логічно-послідовним висновком? Може таки мовою предків?

Допис від Odo
    Що тут припускати, коли покоління, що виросли за СРСР відчували на собі потужну мовну пропаганду? Ну нехай ще покоління дідусів та бабусь робили свідомий вибір щоб мати роботу/кар"єру - таке бувало, звісно. А коли дитину віддали у російську школу і ось? Що вона обрала?
    p.s. Чи не можна змінити форму розмови з питань і відповідей до обміну думками? Бо я відчуваю, наче я на іспитах.
    Вище ви описали свою маму, яка радіє з того, що онуки розмовляють українською, чи правильно я вас розумію, що вона і ви вважаєте, що таке повернення українцям їх мови є певною цінністю? Адже радіють чомусь доброму, позитивному, чи не так?

Питання змушує людину думати і шукати відповідь самостійно, коли хочете запропонувати мені змінити формат спілкування: опишіть його, блск., щоб я зміг його примірити на себе, раптом пасуватиме?
    Зануда

Раніше ви визнали, що людина, яка не знає мови не є її носієм, у цьому ж дописі ви стверджуєте, що не-носій може відчувати її, як свою. Ви дійсно вважаєте це логічно-послідовним висновком? Може таки мовою предків?
    Людина, що не володіє досконало українською, і у побуті користуючись переважно російською, може відчувати українську своєю як атрибут держави - як прапор, гімн тощо. Ну, і мовою предків, звісно. Часто, за моїми особистими спостереженнями, люди шкодують, що силою обставин були відлучені від української мови, але ратують за її збереження і розвиток. Не всі люди, особливо літні, мають здібності освоїти артикуляцію, набути словникового запасу тощо.
    Якщо дитину силоміць відлучили від рідної матері та вивезли за кордон, то чи може вона вже дорослою вважати біологічну мати своєю, сумувати за нею? Так і тут. Таких людей досить багато.
    Вище ви описали свою маму, яка радіє з того, що онуки розмовляють українською, чи правильно я вас розумію, що вона і ви вважаєте, що таке повернення українцям їх мови є певною цінністю? Адже радіють чомусь доброму, позитивному, чи не так?
    Не розумію природи цього питання...звісно, що так. Радіють коли радісно, так.
    Odo
    -

Не всі люди, особливо літні, мають здібності освоїти артикуляцію, набути словникового запасу тощо.
    На цьому форумі більшість складають літні люди?

Допис від Odo
    Не розумію природи цього питання...звісно, що так. Радіють коли радісно, так.
    Спробую переформулювати: як на вашу думку, повернення українців до української мови спілкування — це добре?
    Зануда

Яке цей форум має відношення до Вашої тези, що українцем може вважатися лише той, хто є носієм української мови.
    Ми ж не лише про форум ведемо мову?
    Спробую переформулювати: як на вашу думку, повернення українців до української мови спілкування — це добре?
    Це прекрасно. І я хочу, щоб українська була популярною, і для цього треба багато працювати у різних напрямках, тільки одне - без примусу.
    Odo
    -

Допис від Odo
    Яке цей форум має відношення до Вашої тези, що українцем може вважатися лише той, хто є носієм української мови.
    Ми ж не лише про форум ведемо мову?
    А мусить мати? Це не моя теза, це загально-світова практика визначення національних меж за межами мовними. До слов'ян можуть належати чорняві болгари із сербами (середземноморська раса) і біляві росіяни-помори або поляки, їх об'єднує те, що їх мови належать до слов'янських, тому вони слов'яни. Як на мене, все не так жорстко, звісно, людина, що має українські корені, але з тих чи инших причин втратила українську тожсамість певною мірою є українцем. І погоджуюсь, що чималу вагу тут має її власне рішення ототожнювати себе з тією чи иншою нацією.

Але ви не відповіли на моє питання, чи тут переважно літні люди? Я так розумію, що ні, не літні і все ж спілкуються переважно російською, чи не так?

Допис від Odo
    Це прекрасно. І я хочу, щоб українська була популярною, і для цього треба багато працювати у різних напрямках, тільки одне - без примусу.
    Чудово! Тоді, коли ви визнали правильним твердження: "повернення українців до української мови спілкування — це добре", то відповідно з логікою, яким би ви визнали його протилежність: "неповернення українців до української мови спілкування"?
+ Ответить в теме
Страница 127 из 144

Теги для этой темы