Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 117 из 144
Показано с 1,161 по 1,170 из 1440.
    Пророк

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    За такою логікою виходить, що росіяни хотіли зробити нам "хорошо"?
    не виходить, поки що не віддали й десятої частини

Це міг би бути хороший початок, чому ні?
    ну ні, то й ні

Пророк

Odo, Скажіть, будь ласка, яке Ваше ставлення до Гоголя Миколи Васильовича. І як корелювати його українство, творчість написану російською мовою і таке інше з цим пов'язане.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    ...як корелювати його українство...
    Хлопці, що це з вами всіма приключилося?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    тобто?
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    тобто?
    Незвично українською читати
    Odo
    -

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Odo, Скажіть, будь ласка, яке Ваше ставлення до Гоголя Миколи Васильовича. І як корелювати його українство, творчість написану російською мовою і таке інше з цим пов'язане.
    Як до письменника добре ставлення, бо він був геніальним письменником, щодо мови його творів, тут треба розглядати це у тогочасному контексті: тоді люди його верстви були просто непризвичаєні до української, яка тоді вважалася мужицькою мовою. Поодинокі спроби письма українською були, але до Кобзаря вони не зачіпали тогочасного дискурсу:

Спогади О. Афанасьєва-Чужбинського, 1840 р.: Еще мальчики могли научиться по-украински, но девочкам предстояло много труда понимать «по-мужицки», хотя ничто не мешало сохранять родной акцент и до глубокой старости. В то время, кроме «Энеиды» Котляревского, которой девицам читать не давали, на украинском языке были уже: повести Квитки, Полтова и приказки Гребенки, имелись везде рукописные сочинения Гулака-Артемовского; но все это читалось как-то вяло высшим кругом. Появление «Кобзаря» мигом разбудило апатию и вызвало любовь к родному слову ( . . . )
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    я коли хочу шоб мене по телефону не впізнали, перехожу на російську
    спрацьовує 100%
    так і тут))
    Тролль поганый

У мене теж були такі проблеми, позаяк мешкаю у російськомовному середовищі, але я знайшов людину, з якою можу щодня говорити українською наживо, це виправило ситуацію, зараз достоту вільно можу говорити усною українською.
    А у меня наоборот была проблема, когда я чуть было с русского не перешел на натуральный суржик, со все более увеличивающимся кол-вом украинских слов. Заметив это , сказал себе "хватит". И усилием воли разделил два языка. Теперь могу говорить на чистом русском/ украинском. Еще и английский изучаю. Сделал для себя вывод: наиболее приятный язык- английский. Русский грубоватый. И уж совсем отвратительный украинский)))
    Зануда

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    Сделал для себя вывод: наиболее приятный язык- английский. Русский грубоватый. И уж совсем отвратительный украинский)))
    добро пожаловать в бан. Учимся уважать не только свою, но и соседскую культуру.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я коли хочу шоб мене по телефону не впізнали, перехожу на російську
    спрацьовує 100%
    так і тут))
    помиляєтесь шановна :) ми, ну принаймні я, не відкого не переховуюсь це точно
+ Ответить в теме
Страница 117 из 144

Теги для этой темы