Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 116 из 143
Показано с 1,151 по 1,160 из 1421.
    Пророк

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ну не знаю, жити з людиною, яка не розділяє твоїх поглядів на світ - хз як це назвати. я б такого не витримала. ну і тролити мужа через дитину. кароче, для мене це ненормальна сім'я і ситуація :))
    я, знов таки, мала на увазі не це
    я мала на увазі перевиховання людини з протилежними поглядами через симпатію до опонента
    так склалося, що в мене дружина громаднянка росіі і Фінляндії, якщо б я почув від неї хоч пів слова в підтримку окупаціі Крима та участі росії в конфлікті на південно-східній частині України - то вже шукав би собі нову дружину серед український дівчат націоналісток :)

Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    весь час забуваюся і перехожу на російську... :(
    Я теж хотіла не купувати російські товари, але від своїх звичок важко відмовлятися. От люди говорять, що мовляв знаю українську мені варто захотіти - відразу ж почну говорити, але "знаю" це лише пасивний словниковий запас зазвичай. Тому великої поваги заслуговує, коли людина дійсно свідомо переходить на українську. Починає, хоч і не зручно, говорити нею.
    Ihor, українською ти сприймаєшся інакше. Додається масса хороших штрихів до і так позитивного образу.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я теж хотіла не купувати російські товари, але від своїх звичок важко відмовлятися. От люди говорять, що мовляв знаю українську мені варто захотіти - відразу ж почну говорити, але "знаю" це лише пасивний словниковий запас зазвичай. Тому великої поваги заслуговує, коли людина дійсно свідомо переходить на українську. Починає, хоч і не зручно, говорити нею.
    Ihor, українською ти сприймаєшся інакше. Додається масса хороших штрихів до і так позитивного образу.
    то шо, починаємо розмовляти на форумі лише українською?
    23q
    23-й участник

На це піти я не можу, тільки россійською, тільки хардкор. У Радянському Союзі теж вивчали німецьку мову, і вона стала у пригоді, самі знаєте де...
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    Може не треба? В українській малий запас образливих слів (дійсно образливих, а не комічних сільських лайок). Не поругаєшся всласть. Не потролиш з цитатами і алюзіями. Чиста українська тримає в дуже культурних рамках людину. А це буде нуднувато.
    Banned

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    так склалося, що в мене дружина громаднянка росіі і Фінляндії, якщо б я почув від неї хоч пів слова в підтримку окупаціі Крима та участі росії в конфлікті на південно-східній частині України
    Ключевое слово "и Финляндии" = )
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ключевое слово "и Финляндии" = )
    так :) , її бабуся фінка яка після зімової війни народилася вже в радянському союзі, до 3 класу школи не розмовляла російською, потім вже вивчила
    а дружину привезли у Фінляндію коли їй було два чи три роки, не пам'ятаю
    Odo
    -

І знову про мову

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    майдан всі порівнюють із Запорізькою Січчю
    мені здається, норм, чи треба довести шо козацтво змінило людство?
    конституція, написана Пилипом Орликом - може таке шось?
    Згоден, мені здається теж, що Майдан презентує спадкоємність живої традиції української народної демократії, яку вперше зустрічаємо і на Січі.

Цитата до теми:
    Заговори, щоб я тебе побачив!
    — Сократ

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А я думаю, что ЕС - это империя нового типа, ну, как-то так.
    Сейчас мы тут вообще в каком-то мире нового типа полувиртуальном всем человечеством жить начинаем, ух...
    Коли імперія поводиться не як імперія, то це вже не імперія

вирішів для себе на подалі розвовляти українською мовою, прикро шо не маю тут у Фінляндії україномовних товаришів, але за допомогою інтернету буду намагатися згадати все що колись знав

буду дуже вдячний за допомогу і виправлення :)
    Ігорю, щиро вітаю із цим рішенням, дуже радий!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я от "не вірю в силу слова, а вірю в сили піздюлей" (с)
    або, якщо бути більш чемним, з допомогою кольта і доброго слова можна досягти більше, ніж самого лише доброго слова.

хоча спробувати завжди варто.
    Victorious, це не наш шлях ©

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Десь місяць-два назад я також прийняв таке саме рішення... але весь час забуваюся і перехожу на російську... :(
    Давайте прідтримувати один одного хоча б на форумі!
    У мене теж були такі проблеми, позаяк мешкаю у російськомовному середовищі, але я знайшов людину, з якою можу щодня говорити українською наживо, це виправило ситуацію, зараз достоту вільно можу говорити усною українською.

вот думал, отвечать вам или нет? отвечу...
    любить того кто тебе морду бьёт? серьёзно? вы думаете на бьющего это возымеет какое-то воздействие кроме приступа хохота?
    старая истина: как сделать человеку хорошо? забери что было и отдай половину
    так же и здесь - сначала прижать "по всем фронтам", а после немного отпустить и "возлюбить". даю 99% гарантии - эффект будет. и будет положительный
    За такою логікою виходить, що росіяни хотіли зробити нам "хорошо"?

Офтоп:
    так склалося, що в мене дружина громаднянка росіі і Фінляндії, якщо б я почув від неї хоч пів слова в підтримку окупаціі Крима та участі росії в конфлікті на південно-східній частині України - то вже шукав би собі нову дружину серед український дівчат націоналісток :)
    Ігорю, нещодавно в РФ наче прийняли закон про відповідальність за подвійне громадянство, будьте обережні!

Це міг би бути хороший початок, чому ні?
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ігорю, щиро вітаю із цим рішенням, дуже радий!

Victorious, це не наш шлях ©
    Дякую за вітання! :)

Згоден з Victorious, з адаекватними людьми можно домовитися, а від неадекватів треба захіщатися силою звиздюлів, а не слова :)
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    У Радянському Союзі теж вивчали німецьку мову, і вона стала у пригоді, самі знаєте де...
    а в німеччині (східній) вивчали російську
    тому там легше найти того хто говорить рос, а не англ :))
    мені кілька разів попадались такі люди, в магазині, наприклад. німець розумів російську, і не балакав англійською

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    У мене теж були такі проблеми, позаяк мешкаю у російськомовному середовищі, але я знайшов людину, з якою можу щодня говорити українською наживо, це виправило ситуацію, зараз достоту вільно можу говорити усною українською.
    ви мабуть переходите на мову співрозмовника, бо дуже ввічливий?)
    бо я не перехожу:))) але частіше просто не помічаю, якою мені відповідають, настільки у нас вже глибоко ця білінгвальність (двомовність), шо мозок однаковоо реагує і на укр., і на рос.
+ Ответить в теме
Страница 116 из 143

Теги для этой темы