Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 115 из 144
Показано с 1,141 по 1,150 из 1440.
    Пророк

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    машина з укр. прапорцем, яка порушує ПДД - це, окрім всього прочого,
    просто свиняцтво.

Пророк

вирішів для себе на подалі розвовляти українською мовою, прикро шо не маю тут у Фінляндії україномовних товаришів, але за допомогою інтернету буду намагатися згадати все що колись знав

буду дуже вдячний за допомогу і виправлення :)
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Скажем так, у меня есть друг, так вот у него сестра - самоидентификация - украинка, ее парень настоящий антимайдановец-титушка, ездил, да...
    Перестал ли он ездить? Не перестал (до почти середины февраля ездил). Поссорились? нет, до сих пор вместе.
    Троллила ли она его? Да троллила. Ребенка научила "Слава Украине - Героям Слава".
    Ну вот как-то так, так что не работает... Он смотрел, злился и просто ничего не мог поделать.
    ну не знаю, жити з людиною, яка не розділяє твоїх поглядів на світ - хз як це назвати. я б такого не витримала. ну і тролити мужа через дитину. кароче, для мене це ненормальна сім'я і ситуація :))
    я, знов таки, мала на увазі не це
    я мала на увазі перевиховання людини з протилежними поглядами через симпатію до опонента
    Banned

я мала на увазі перевиховання людини з протилежними поглядами через симпатію до опонента
    Сейчас начнет выкристализироваться истинная причина охоты на ведьм в древней Европе.
    Это заблуждения, оно не работает, она своя точка зрения на то и своя, что на её защите стоит гордыня!
    Лучше быть правым, чем счастливым, есть такая ироническая поговорка не с проста

ну не знаю, жити з людиною, яка не розділяє твоїх поглядів на світ - хз як це назвати.
    У них есть мощнее объединитель, они очень любят спорт
    А быть во всем согласным на 100% с кем бы то ни было - невозможно в принципе!

Пророк

я от "не вірю в силу слова, а вірю в сили піздюлей" (с)
    або, якщо бути більш чемним, з допомогою кольта і доброго слова можна досягти більше, ніж самого лише доброго слова.

хоча спробувати завжди варто.
    Пророк

ну не знаю, жити з людиною, яка не розділяє твоїх поглядів на світ - хз як це назвати. я б такого не витримала. ну і тролити мужа через дитину. кароче, для мене це ненормальна сім'я і ситуація :))
    я, знов таки, мала на увазі не це
    эта идея не "спрацює" лишь оттого, что в подавляющем числе случаев именно девушка вживается в образ жизни молодого человека и лишь в крайне отдельных случаях происходит обратный процесс
    это процесс обусловленный как психологически так и биологически. победить эту программу невозможно
    так что, кина нЭ будЭ ©
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я от "не вірю в силу слова, а вірю в сили піздюлей" (с)
    ну це ж їхні методи
    з іншого боку, я бачила, як дівчата малювали квіти на грузовиках силовиків на майдані, і як ті солдати потім їх били. як дівчата співали їм пісень, як цілували і обіймали, і шо було потім.

цей принцип насправді працює, але дієвіше на тих, хто сумніваєтсья і коливається, з ким він. той, кому якісь ідеї нав'язують ззовні - родичі, друзі. той хто не хоче бути білою вороною у своїй спільноті. проявити власну позицію відкрито і захистити її може не кожен. але люди змінюються, і все можливо. я кажу про таких, шо можуть змінитися. майдан багатьом дав той поштовх і чарівний пєндєль, якого раніше не було. он растакой перебіг в наш табір, а був же почті тітушкой (шучу). і друзя в нього щас є тітушки (он як той чувак із описаної сім'ї). тобто він коливався, з якихось причин. я кажу про таикх людей

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    эта идея не "спрацює" лишь оттого, что в подавляющем числе случаев именно девушка вживается в образ жизни молодого человека и лишь в крайне отдельных случаях происходит обратный процесс
    это процесс обусловленный как психологически так и биологически. победить эту программу невозможно
    то був приклад, модель
    може бути і навпаки
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    вирішів для себе на подалі розвовляти українською мовою, прикро шо не маю тут у Фінляндії україномовних товаришів, але за допомогою інтернету буду намагатися згадати все що колись знав

буду дуже вдячний за допомогу і виправлення :)
    Десь місяць-два назад я також прийняв таке саме рішення... але весь час забуваюся і перехожу на російську... :(
    Давайте прідтримувати один одного хоча б на форумі!
    Пророк

то був приклад, модель
    може бути і навпаки
    вот думал, отвечать вам или нет? отвечу...
    любить того кто тебе морду бьёт? серьёзно? вы думаете на бьющего это возымеет какое-то воздействие кроме приступа хохота?
    старая истина: как сделать человеку хорошо? забери что было и отдай половину
    так же и здесь - сначала прижать "по всем фронтам", а после немного отпустить и "возлюбить". даю 99% гарантии - эффект будет. и будет положительный
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    любить того кто тебе морду бьёт? серьёзно?
    по-перше, "бъет" - кинулось в очі просто))
    по-друге, я ж вроді не писала і близько такого
    той, хто б'є (агресор, антимайдановець, противник укр. мови) пропитується симпатією до свого опонента, таким чином переходячи на його сторону
    так зрозуміліше? повторюю, це стоється тих, хто має в собі якісь базові задатки помінятися
    друга сторона тут не вмішується, може не проявляти ніяких почуттів, дій, взаємності. вона просто така, яка вона є. така, шо викликає симпатію, може в себе закохати
+ Ответить в теме
Страница 115 из 144

Теги для этой темы