Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 114 из 144
Показано с 1,131 по 1,140 из 1440.
    Odo
    -

І знову про мову

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Одо, утомил ты меня. Разговор абсолютно ни о чем.
    Перепрошую, ваша правда, філософ з мене нікудишній, але я не втрачаю надії і вчуся у таких дискусіях, щоб як казав Сковорода, дурнем не померти.
    Дякую вам за терпіння, у вас дуже цікаві думки і аргументи, заходьте ще, коли ваша ласка.

Banned

Re: І знову про мову

Ах, приятная информация для нашего Odo:
    Чтобы постить всякую хрень впердынские боты начали осваивать украинский язык = )

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Суть імперської ідеології в експансії, у захопленні нових територій, народів, в розчиненні їх культур, мов в імперському казані тощо. Причина цього явища у тому, що така цивілізація не здатна займатися власною культурою повним обсягом, бо їй весь час доводиться перетравлювати культури захоплених народів. Для прикладу: "Пётр и европейцы".
    Не обязательно, вон на Евросоюз полюбуйтесь...
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А че не так с ЕС? Да и смешно называть ЕС империей.
    Пророк

Odo
    -

Засадничою ознакою будь-якої імперії є її схильність до культурного поглинання і розчинення, тому одразу питання, кого культурно поглинув Евросоюз?

Чтобы постить всякую хрень впердынские боты начали осваивать украинский язык = )
    Можна якийсь приклад?
    Odo
    -

До теми:
    Коломойський попросив говорити з ним українською

"Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський просить тих, хто може вільно говорити українською, спілкуватись нею в приміщенні ОДА. Про це повідомив в.о. заступника Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник на своїй сторінці у Facebook. "Губернатор Дніпропетровської області домовився сьогодні ввечері з україномовною частиною свого оточення про те, щоб ті, хто може вільно говорити українською, говорили в ОДА українською мовою", - написав Олійник. І додав, що Коломойський просить говорити українською "особливо з ним". "Сам же він взявся за власний словниковий запас і тепер часто запитує правильну вимову і значення українських слів", - написав Олійник."
    Джерело: fakty.ictv.ua
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    якісь засадничі речі, які б свідчили про такий внесок, який у чомусь змінив людство на краще, на мою думку на таку позицію може претендувати, напр., Майдан, чи стане він явищем, яке не втратить своєї актуальности з часом і своєї українськости водночас, сьогодні сказати важко.
    майдан всі порівнюють із Запорізькою Січчю
    мені здається, норм, чи треба довести шо козацтво змінило людство?
    конституція, написана Пилипом Орликом - може таке шось?

Бабки во главе угла стоят, а не мова.
    а мої друзі одного разу сказали класну штуку, яка стосувалась проблеми гопників/інтєлів, але вона теж підходить до мовної ситуації: "Надо, чтобы они в нас влюбились!"
    цей принцип я стараюсь використовувати по житті. в красиву успішну українку не гріх закохатися навіть найоторванішому урелу, який, таким чином, на фоні закоханості почне внікать в те, чим живе його кохана. звичайно, це ще нічо не означає, але дасть свої паростки (урел поширить цей досвід серед собі подібних в приблизно такій формі: "отэта знал я одну тьолку шо на мове гаварыла - ото була а%энна девка, я тебе базарю". так створюється позитивний імідж :))))))
    приязне ставлення до українців, які говорять українською прививаєтсья тільки в особистих контактах з тими, хто українську на дух не переносить/плюється
    мені здається, це дуже дієвий рецепт

машина з укр. прапорцем, яка порушує ПДД - це, окрім всього прочого, мінус до іміджу всіх, хто носить зараз укр. символіку. так ми нікого в себе не закохаємо.
    Banned

Окей, - вышиванка.
    НОВЫЙ ПОВОРОТ В МИРОВОЙ МОДЕ.
    МОДА НА УКРАИНСКОЕ )

Быть украинцем теперь модно. Звезды Голливуда ходят в вышиванках. Дизайнеры активно используют расшитые цветами и народными узорами рубашки, блузки и платья в своих коллекциях.
    Присоединяемся!!! Поддержим тренд - одеваем вышиванки не только на демонстрации и выборы, а и просто в повседневной жизни!!!

https://www.facebook.com/tanya.asvad...03187437040101

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    цей принцип я стараюсь використовувати по житті. в красиву успішну українку не гріх закохатися навіть найоторванішому урелу, який, таким чином, на фоні закоханості почне внікать в те, чим живе його кохана.
    http://www.poltavaforum.com/blogs/89...hto-delat.html
    Очень наивно ожидать от гопника того, что он начнет чем-то там интересоваться...
    Пророк

одеваем вышиванки не только на демонстрации и выборы, а и просто в повседневной жизни!!
    ходила у вишиванці і в крайці (такий поясок тканий http://fotomova.com.ua/src/explanations/b/nFwCna2P.jpg) ще до того як це стало модно :))) *фастає*

http://www.poltavaforum.com/blogs/89...hto-delat.html
    тю. якось ти вже дійшов до кінцевої стадії, я тобі кажу про те шо антімайданний гопнік закохується в україномовну дівчину, а ти про те шо дівки віддаються бидлонам (слово нове для мене) і тіпа транслюють поведінку на всіх інших. це вже вопше інша тема і сюда її не нада приплітати. я не це мала на увазі, вопше не те
    Banned

А че не так с ЕС? Да и смешно называть ЕС империей.
    А я думаю, что ЕС - это империя нового типа, ну, как-то так.
    Сейчас мы тут вообще в каком-то мире нового типа полувиртуальном всем человечеством жить начинаем, ух...
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я тобі кажу про те шо антімайданний гопнік закохується в україномовну дівчину
    Скажем так, у меня есть друг, так вот у него сестра - самоидентификация - украинка, ее парень настоящий антимайдановец-титушка, ездил, да...
    Перестал ли он ездить? Не перестал (до почти середины февраля ездил). Поссорились? нет, до сих пор вместе.
    Троллила ли она его? Да троллила. Ребенка научила "Слава Украине - Героям Слава".
    Ну вот как-то так, так что не работает... Он смотрел, злился и просто ничего не мог поделать.
+ Ответить в теме
Страница 114 из 144

Теги для этой темы