Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 113 из 144
Показано с 1,121 по 1,130 из 1440.
    Banned

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ви сповідуєте марксистсько-ленінську філософію?
    Я исповедую куда более крутую философию: светский гуманизм!

Пророк

Звичайно є і це нормально, коли иншомовне слово потрапляє до рідної лексики...
    бла-бла-бла...

Звичайно, але як то кажуть, коли випадковість повторюється це вже закономірність.
    Закономерность. Внутри твоей семьи. Не надо экстраполировать так глобально.

За моїми дослідженнями, які я провів пару років тому в одній з українських соцмереж, українською спілкувалося 5% осіб,
    Нерепрезентативный срез совершенно. Опять же, много факторов, влияющих на результат:
    1. интерфейс практически всех(?) социалочек - русский, украинского там нет
    2. люди часто в жизни общаются на украинском/суржике - а в социалочках на русском (опять же, из-за интерфейса, отчасти)
    ну и т.д.

Как обычно, ты отдельно взятый частный опыт намазываешь на мир вокруг - что неверно в своей сути.

Звісно і вишиванка — чудово, і все ж мені ідеться про якісь засадничі речі, які б свідчили про такий внесок, який у чомусь змінив людство на краще
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Корольов_Сергій_Павлович

Изменил мир, в общем-то, достаточно заметно.

, на мою думку на таку позицію може претендувати, напр., Майдан, чи стане він явищем, яке не втратить своєї актуальности з часом і своєї українськости водночас, сьогодні сказати важко.
    Из него можно искусственно сделать "бренд", но нужно ли? Как явление - оно не сказать чтобы изменило мир. В глобальном масштабе - обычная революция, каких было и было в разных уголках света.

[quoe]Я власне і розглядаю цю розмову, як допомогу Батьківщині.[/quote]

Давай конкретнее. Вышиванка и гопак тебя не устраивают. Какую ты конкретно помощь предлагаешь Родине?

Скільки мені доводилось чути, сало тільки відлякує иноземців, тобто тут явно недопрацьовки з піаром, щодо зброї, то що ж у ній унікально-українського?
    Харакири тоже мало кого привлекает - однако, это вполне достойный пример уникальной компоненты культуры Японии, которую ты так любишь приводить в пример.
    Banned

Просто вопрос к Odo:
    Россия забрала у нас Крым, а мы у них русский язык для коллекции, что разве плохо?
    Амбициозно = )
    ===============
    Много светского гуманизма и, как следствие, очень много колбасы!
    Ты даже заметить не успеешь, как страна, даже мимо своей воли, начнет превращаться в империю!
    Потому что современные империи - это не те страны, что захватывают других, а те, к которым другие хотят присоединиться сами!
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Только деньги, только экономические плюшки и ничего, кроме экономических плюшек, только колбаса, много колбасы, очень много колбасы!
    але ковбаса з неба не впаде. Не треба нехтувати зв"язком між рівнем культури і освіченості громадян з економічними успіхами країни. Отже, освіта, наука, мистецтво - далеко не вторинні задачі на мій погляд.
    Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    але ковбаса з неба не впаде. Не треба нехтувати зв"язком між рівнем культури і освіченості громадян з економічними успіхами країни. Отже, освіта, наука, мистецтво - далеко не вторинні задачі на мій погляд.
    А как по мне, то это рассуждения из разряда что появилось раньше, курица или яйцо!
    Без колбасы не будет никакой культуры... Может быть и никакой колбасы не будет без культуры, не знаю, но культуры без колбасы не будет точно!!!
    Той культуры что есть с головой должно хватить для обеспечения колбасы, мне нужна материальная пища, духовной уже наелся!
    Кстати, кто забыл, тем напоминаю, майдан произошел именно из-за отсутствия материальной пищи, а не духовной!
    Или даже так, майдан произошел из-за присутствия духовной пищи в момент отсутствия материальной, надо бы весы подровнять, а забрать часть духовной или доложить материальной, ну мой выбор вы знаете!
    Odo
    -

Допис від Odo
    Ви сповідуєте марксистсько-ленінську філософію?
    Я исповедую куда более крутую философию: светский гуманизм!
    Хіба марксисти не називали себе світськими гуманістами? Це трохи позатема, але тема цікава, коли у вас є бажання, пошукайте тему про піраміду Маслоу, колись була така, там можна продовжити.

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Звичайно, але як то кажуть, коли випадковість повторюється це вже закономірність.
    Закономерность. Внутри твоей семьи. Не надо экстраполировать так глобально.
    Є інфа, яку нам хтось розказує, а розказуючи з необхідністю добирає певні слова і тлумачить її, досвід мій і моєї сім'ї це досвід якому я не можу не вірити.

За моїми дослідженнями, які я провів пару років тому в одній з українських соцмереж, українською спілкувалося 5% осіб,
    Нерепрезентативный срез совершенно. Опять же, много факторов, влияющих на результат:
    1. интерфейс практически всех(?) социалочек - русский, украинского там нет
    2. люди часто в жизни общаются на украинском/суржике - а в социалочках на русском (опять же, из-за интерфейса, отчасти)
    ну и т.д.

Как обычно, ты отдельно взятый частный опыт намазываешь на мир вокруг - что неверно в своей сути.
    Як на мене воно дало результати, яким можна цілком довіряти. Я готовий провести його повторно, коли хочете, можемо це зробити разом?
    Тепер докладніше про саме дослідження, воно було проведене в українській соцмережі і я враховував мову питань тільки українських користувачів, коли це було вказано. Тобто це були питання українців до українців і вони це знали. Жоден користувач не знав, що питання які він ставив досліджуються, тому це була майже зйомка прихованою камерою, тобто я ніяк не впливав і не міг вплинути на дописувачів, я просто проаналізував те, що було ними вільно без жодного примусу написано, мовою, яку вони вільно обрали. Коли є помилки, вкажіть на них?
    Про інтерфейс здивували, може це ви про якісь невеличкі російські соцмережі, де немає українського? Навіть на вк і однокласниках є.
    Щодо 2 — моя задача і була з'ясувати якою мовою спілкуються частіше і в якому співвідношенні, воно виявилось 95:5, ви вважаєте це нормальним результатом для держави з назвою Україна?

Звісно і вишиванка — чудово, і все ж мені ідеться про якісь засадничі речі, які б свідчили про такий внесок, який у чомусь змінив людство на краще
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Корольов_Сергій_Павлович
    Изменил мир, в общем-то, достаточно заметно.
    Політ Гагарина, який він підготував хтось вважає українським досягненням?

Я власне і розглядаю цю розмову, як допомогу Батьківщині.
    Давай конкретнее. Вышиванка и гопак тебя не устраивают. Какую ты конкретно помощь предлагаешь Родине?
    Як на вашу думку, чи допомогли чимось конкретним Батьківщині Котляревський і Шевченко і коли так, то чим саме?

Скільки мені доводилось чути, сало тільки відлякує иноземців, тобто тут явно недопрацьовки з піаром, щодо зброї, то що ж у ній унікально-українського?
    Харакири тоже мало кого привлекает - однако, это вполне достойный пример уникальной компоненты культуры Японии, которую ты так любишь приводить в пример.
    Як на мене, суші та японська техніка все ж отримали значно більшу популярність за харакірі і це показово.

Просто вопрос к Odo:
    Россия забрала у нас Крым, а мы у них русский язык для коллекции, что разве плохо?
    Амбициозно = )
    За такою логікою, залишилось тільки приєднатися до Росії, тоді ми у них все заберемо?

Много светского гуманизма и, как следствие, очень много колбасы!
    Ты даже заметить не успеешь, как страна, даже мимо своей воли, начнет превращаться в империю!
    Потому что современные империи - это не те страны, что захватывают других, а те, к которым другие хотят присоединиться сами!
    Я не вірю в імперську ідеологію, вона веде до розпаду самі ці імперії, через те, що великі території важко контролювати, між метрополією та провінцією перманентно зростають напруженість і суперечності, в результаті конструкція рано чи пізно падає.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як на мене, прямої залежности так, як її подають марксистсько-ленінська ідеологія і піраміда Маслоу не існує. Для того, щоб виробляти ковбасу необов'язково знати квантову фізику. Проте, якась залежність все ж існує, напр., в Африці у тих регіонах, де люди потерпають з голоду часто влаштовують добродійні місії для допомоги, але вони працюють тільки тоді, коли їх засновники залишаються там працювати, бо серед місцевих майже не знаходиться людей, які усвідомлюють важливість такої справи і все розкрадається і голод повертається. Тут подибуємо приклад, коли нехтування морально-інтелектуальними засадами може поставити під загрозу саме фізичне виживання мешканців такого суспільства.
    Banned

Я не вірю в імперську ідеологію, вона веде до розпаду самі ці імперії, через те, що великі території важко контролювати, між метрополією та провінцією перманентно зростають напруженість і суперечності, в результаті конструкція рано чи пізно падає.
    А и хрен с ними!!! Все мы смертны, так распорядился создатель, так пульсирует вселенная, железо тоже нам досталось от взрыва сверхмассивной!
    Ведь Microsoft хорош здесь и сейчас, правильно, какая ОСь на компе? А что там будет дальше? Пофиг, правда ведь?
    Ведь и без империй не обойтись, разве идеология ЕС не имперская? Россияская тоже имперская, США - тоже имперская, Китай - тоже имперская, так пульсирует вселенная, важно уловить момент и превратиться в ядро!
    При том, что как я писал ранее, что в половине случаев от твоего решения не превращаться в империю ничего не зависит, если суждено - то будет, сам не захочешь собирать вокруг себя - то или тебя соберет кто-то иной или тебя заставят подобрать кого-то... В стороне не окажешься так или иначе!
    Так или иначе ты используешь имперский доллар, или имперский евро, а что, нет?
    Имперский Procter & Gamble, имперский Microsoft, iPhone - тоже империя!!! Samsung??? LG??? Mersedes???
    Odo
    -

А и хрен с ними!!! Все мы смертны, так распорядился создатель, так пульсирует вселенная, железо тоже нам досталось от взрыва сверхмассивной!
    Ведь Microsoft хорош здесь и сейчас, правильно, какая ОСь на компе? А что там будет дальше? Пофиг, правда ведь?
    Ведь и без империй не обойтись, разве идеология ЕС не имперская? Россияская тоже имперская, США - тоже имперская, Китай - тоже имперская, так пульсирует вселенная, важно уловить момент и превратиться в ядро!
    При том, что как я писал ранее, что в половине случаев от твоего решения не превращаться в империю ничего не зависит, если суждено - то будет, сам не захочешь собирать вокруг себя - то или тебя соберет кто-то иной или тебя заставят подобрать кого-то... В стороне не окажешься так или иначе!
    Так или иначе ты используешь имперский доллар, или имперский евро, а что, нет?
    Имперский Procter & Gamble, имперский Microsoft, iPhone - тоже империя!!! Samsung??? LG??? Mersedes???
    Суть імперської ідеології в експансії, у захопленні нових територій, народів, в розчиненні їх культур, мов в імперському казані тощо. Причина цього явища у тому, що така цивілізація не здатна займатися власною культурою повним обсягом, бо їй весь час доводиться перетравлювати культури захоплених народів. Для прикладу: "Пётр и европейцы".
    Новачок

Re: ответ: ответ: ответ: і знову про мову

я хоть и с детства общаюсь на русском языке, но очень люблю украинский язык! он очень красиво и мелозвучно звучит! и не стесняюсь иногда розвовляти українською мовою!!!
    Пророк

Одо, утомил ты меня. Разговор абсолютно ни о чем.
+ Ответить в теме
Страница 113 из 144

Теги для этой темы