Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 110 из 143
Показано с 1,091 по 1,100 из 1421.
    Пророк

Re: І знову про мову

Матюки, які роблять з тебе українця

Кацапські матюки – сексоцентричні або ж відгенітальні. В основі їх – статевий акт, часто збочений, органи, що беруть у ньому участь, та особи, які мають ті чи інші сексуальні характеристики.
    Матюки українські – копроректального типу, вони пов'язані з актом дефекації, з ефекторним органом та продуктом цього акту. Цим українська лайка близька до лайки європейської. Порівняйте: французьке merde, німецьке Scheisse, Dreck, Lecken Sie mir Arsch, польське gowno. Принагідно зауважимо, що термін копроректальний не є цілковито адекватним, бо образотворчою функцією народ наділяє не rectum як такий, І не anus, а сраку в широкому розумінні цього слова

bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    А если людям она настолько отвратительна, что они плюются как ее слышат?
    Тогда надо задуматься о своем духовном развитии... Во всех практически духовных практиках, религиях и т. п. учат быть толерантными, прнимать мир таким, какой он есть, не испытывать злобы к чему бы то ни было. Тем более ничем не обоснованной злобы. Поговаривают это чревато кармическими проблемами
    Зануда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Люди очікують і просять правдивої інформації, а ми кажемо, не дамо, бо це вас все одно не переконає. Ви дійсно вважаєте, що саме так правильно чинити у сьогоднішньому світі, де прозорість і відкритість цінується, як ознака цивілізованости?
    Я вважаю,що людей треба інформувати краще.
    Вчора слухав інтерв'ю Коротича, він теж не вірить у те, що на території України діють військові сусідньої держави, каже, коли так, то чому досі не зробили з ними прес-конференцію і не показали їх журналістам всього світу?
    А Ігор Гіркін, наприклад, його не переконує? Наче не ховається.
    Хоча загалом я хотів би більше правдивої інформації, це необхідно.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Якось так http://www.poltavaforum.com/skargi-2...tml#post341736.
    Заодно прочитайте статтю 10 Конституції України, там чітко пояснене мовне питання.
    П.С. Вже закохали всі мізки зі своїм "ущємлєнієм русскоязичного насєлєнія". Немає у нас такого, Н-Е-М-А-Є!
    Зануда

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    но если только один разговор на ********* вызывает ощущение чего-то недоделанного, то простите.
    не вибачаю. Користувача заблоковано за неповагу до української мови.
    Читання його повідомлень викликає ощущєніє чего-то нєдодєланого.
    Такі самі заходи чекають будь-якого користувача за неповагу до культурних цінностей будь-якої країни або етносу.
    У випадках проявів такої неповаги прошу повідомляти адміністрацію, наприклад кнопкою "Поскаржитись на допис".
    laithemmer випередила. )
    Odo
    -

Відповідь Допис від Brest Переглянути допис
    но если только один разговор на ********* вызывает ощущение чего-то недоделанного, то простите.
    Допис користувача Brest, а потім новина з Дніпра, де побили дівчину за те, що вона говорила по телефону з мамою українською, спричинили наступні міркування, щодо маркування, про яке ішлось вище. Росіяни дійсно часто сприймають звучання української емоційно, тоді як мешканці України, незалежно від того, якою мовою вони спілкуються у побуті, переважно сприймають її настільки спокійно, що часом просто не помічають мови співрозмовника. Мешканці України, які б не мали політичні погляди вже звикли до звуку української, хоча б із ЗМІ і тому не реагують на неї так, як реагують мешканці Росії, які ніколи не чули її у себе вдома, ця особливість їх вирізняє з-поміж инших громадян і вказує на них.
    Пророк

А серед тих росіян, які вас тоді оточували хтось володів нею?
    Нет.

Ты не мог бы сразу к сути дела переходить? Меня невероятно бесит подобный стиль общения: вокруг да около на трех страницах, а потом сам забываешь чего ты хотел.

Тоді, можна докладніше про її задачі?
    В интернете посмотри. Я не лингвист.

Досвід Ірландії, Басків в Еспанії, які мають проблеми з титульною мовою показує, що жодні спроби якось вплинути на мовну ситуацію не дають результатів, у кращому випадку процес просувається дуже повільно.
    И какое отношение это имеет к теме?
    Я изначально писал о том что мысль "кругом должна быть только великая россия и русский язык, а все остальные - мусор" - прививается россиянам с детства всеми доступными способами (ТВ, литература, "драм-кружки" и т.п.). При чем тут к этому Ирландия и Баски?

Коли культурі немає чого запропонувати світові, то її відкритість небагато їй принесе, як і манери без характеру
    Ты считаешь в Украине нет культуры и украинцам нечего предложить миру?
    Ты осознаешь что ты сейчас выступил даже круче Жириновского?
    Odo
    -

І знову про мову

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Нет.

Ты не мог бы сразу к сути дела переходить? Меня невероятно бесит подобный стиль общения: вокруг да около на трех страницах, а потом сам забываешь чего ты хотел.
    Звичайно, я саме це весь час і роблю, бо суть для мене полягає у вільних міркуваннях. Я ставлю питання, на які сам шукаю відповіді, коли вам це цікаво, приєднуйтеся, коли ж дратує — не відповідайте, конфліктів я точно не шукаю.
    Odo
    -

Ты считаешь в Украине нет культуры и украинцам нечего предложить миру?
    Ты осознаешь что ты сейчас выступил даже круче Жириновского?
    Я вважаю, головним і найкоштовнішим, що можуть запропонувати українці світові це українська мова, тоді як ви схоже, так не вважаєте, тоді, що на вашу думку українці мають запропонувати світові?
    Odo
    -

Тоді, можна докладніше про її задачі?
    В интернете посмотри. Я не лингвист.
    Якби я хотів поговорити про це з Ґуґлем я б не запитував у вас

Допис від Odo
    А серед тих росіян, які вас тоді оточували хтось володів нею?
    Нет.
    З огляду на це, чи вважаєте ви російську культуру мовно відкритою системою (англійська — міжнародна, тому її не беремо до уваги)?

Досвід Ірландії, Басків в Еспанії, які мають проблеми з титульною мовою показує, що жодні спроби якось вплинути на мовну ситуацію не дають результатів, у кращому випадку процес просувається дуже повільно.
    И какое отношение это имеет к теме?
    Я изначально писал о том что мысль "кругом должна быть только великая россия и русский язык, а все остальные - мусор" - прививается россиянам с детства всеми доступными способами (ТВ, литература, "драм-кружки" и т.п.). При чем тут к этому Ирландия и Баски?
    Це я до того, що мова не та тема, якою варто нехтувати будь-якій нації.
+ Ответить в теме
Страница 110 из 143

Теги для этой темы