Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 11 из 144
Показано с 101 по 110 из 1437.
    Ігор!
    Гість

Re: І знову про мову

Усе пояснюється нерозвиненість ринку кінопродуктів через незаможність населення. Та краще вже українське кіно, там хочаб мова - українська. Як кажуть, Пушкіна (про російські фільми українською) - не можна ж перекласти українською, бо вийде не те. То хай же тоді Пушкін й чита свої вірші в Москві!?

Гуру

Короче если никто не может ничё толком сказать-скажу Я!!! Все следят за собой, тоитсь начинаете базарить на суржЫке, видите стену и тут же убиваетесь АП неё!!! А тыкакть кому-то а тем более навязывать я думаю НЕСТОИТ!!!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Короче если никто не может ничё толком сказать-скажу Я!!! Все следят за собой, тоитсь начинаете базарить на суржЫке, видите стену и тут же убиваетесь АП неё!!! А тыкакть кому-то а тем более навязывать я думаю НЕСТОИТ!!!
    Цитати з нав’язуванням/тиканням до студії.
    ри?

Нещодавно хотіла допомогти на одному полтавському форумі, і запитала, на якій мові треба писати теми. Відповідь невтішна: на русском или английском. Українська мова не потрібна? - Нет, не нужна.
    Питань більше не маємо
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Нещодавно хотіла допомогти на одному полтавському форумі, і запитала, на якій мові треба писати теми. Відповідь невтішна: на русском или английском. Українська мова не потрібна? - Нет, не нужна.
    Питань більше не маємо
    Така ситуація, на жаль, на багатьох українських форумах та інет-ресурсах, і що цікаво, ніхто не каже, що їм російську з англійською нав’язують/тикають, нікого таке становище не обурює і не зачіпає. Але спробуйте туди поткнутися з українською, то почуєте повний букет звинувачень, погроз, кепкувань, тощо. На двох таких форумах, де я спробував писати українською, мене було забанено після кількох дописів по айпішнику без зайвих попереджень і жодних пояснень. Ніхто адміну за це не дорікав, навпаки гаряче підтримували, мовляв "ич, розвелося тут різних...".

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Все следят за собой, тоитсь начинаете базарить на суржЫке, видите стену и тут же убиваетесь АП неё!!!
    До речі, пропозиція "убитися АП стену" звернена до якоїсь конкретної особи, спільноти, гурту, конкретизуйте будь ласка?
    Инвалид умственного труда

Полчаса смеялся
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    До речі, пропозиція "убитися АП стену" звернена до якоїсь конкретної особи, спільноти, гурту, конкретизуйте будь ласка?
    К ТЕБЕ!!! ППЦ вопрос СУПЕР!!!ТАМ помоему всё чётко написано "КАЖДЫЙ СЛЕДИТ САМ ЗА СОБОЙ"(повтор спец для тебя)...
    Ты русский начни понимать, а потом задавай столь глупые вопросы! Это обращение к тем кто использует СУРЖИК!!!!!!
    Def
    .

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Така ситуація, на жаль, на багатьох українських форумах та інет-ресурсах,
    На конец то Одо, нашел форум попуасов , где можно обменять стеклянные бусы на веру. И выпало счастие, администрация падка на стеклянные бусы. Гг.)))
    Ігор!
    Гість

Odo, шановні форумчани - правду каже. Я теж не раз зтикався з таким явищем. Тикаєшся, микаєшся - отакенна пісяня. Несправедливо.

Не так давно хотів програму свою опублікувати на цілому ряді українських сайтах - пісінька! Вам дарую за так:

http://free.ukrprog.com.ua/download....dwp31setup.exe
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ігор! Посмотреть сообщение
    Odo, шановні форумчани - правду каже. Я теж не раз зтикався з таким явищем. Тикаєшся, микаєшся - отакенна пісяня. Несправедливо.

Не так давно хотів програму свою опублікувати на цілому ряді українських сайтах - пісінька! Вам дарую за так:

http://free.ukrprog.com.ua/download....dwp31setup.exe
    Пане Ігор! Дякую Вам за програмку, але хоча б пару слів про неї будь ласка?
+ Ответить в теме
Страница 11 из 144

Теги для этой темы