Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 108 из 144
Показано с 1,071 по 1,080 из 1437.
    Odo
    -

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    А почему речь идет только о политиках? Или ты только с политиками еднатыся будешь - а остальные в быдло запишешь?

Среди нативных носителей украинского языка есть и воры, и убийцы, и говнюки, и садисты, и предатели, и кто угодно - как и в любом другом социуме. Сущий идиотизм строить объединение по языковому признаку. Только умоляю - не проси меня назвать тебе конкретные фамилии украино-язычных маньяков и садистов, - иначе я у меня не будет выбора кроме как решить что ты просто идиот.
    Напевно, тому, що порахувати простіше, хоча можна й серед друзів-знайомих провести статистику, проблема тут у тому кого визнавати негативним персонажем, на підставі чого, судді хто?

Зануда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Все що нам потрібно, це ґрунтовно заперечити цей аргумент, одним зі способів дати переконливий результат міг би стати масовий перехід українців, хоча б на термін військового конфлікту до української в усіх сферах спілкування.
    Я чудово розумію, що Ви ведете про певну систему визначення свій-чужий, а у якості маркера бачите природній фактор - мову.
    Як на мене, це звучить певною мірою наївно. По-перше мову можна вивчити, по-друге можна вбивати мовчки, по-третє внаслідок природної етнічної та культурної неоднорідності нашої країни важко досягти на практиці, утопічно.
    Але головне навіть не в цьому. Відносно Ваших слів, що я цитую вище у цьому дописі....навіть якщо б Росіяни мали зелену шкіру і роги, що однозначно ідентифікувало б їх як саме російських військових, і були представлені фотографії і відео, де вони на вулицях українських міст бігають зі зброєю, то і тоді Чуркін з посмішкою заперечував би очевидні факти, і тоді на вуха росіян вішалася б локшина через ЗМІ тощо. Вперто, як баран, тягнути свою пісню - це тактика. Я навіть чую за цим певний зашифрований меседж: "ми маємо зброю, ми сильніші, ми вас можемо порубати на капусту і тому наша брехня і заперечення очевидних фактів не є аморальними, оскільки відповідає інтересам Вєлікай Расії". Т.з. "право сили".
    Приблизно так радянські представники заперечували присутність ракет на Кубі під час Карибської кризи. Нєту і все. Вам показалось.
    Пророк

Це дуже нова для мене ідея, ніколи з такою не стикався, наведіть якісь із цих "самых различных способов", блск., це цікаво.
    Телевидение, литература, школы, детские сады, ВУЗы. Сам не в состоянии?

Мені ішлося про мову, яка могла б чітко маркувати і відокремлювати одних військових від инших, напр., під час ВВВ ні у кого не виникало сумнівів чий це солдат радянський чи німецький, навіть, коли б він був перебраний, як гадаєте чому?
    Ты так уверенно рассказываешь про ВВВ - всю прошел или краешком повоевал только?
    Как ты собрался отличать "родненьких" ментов и военных, которые работают на врага?

Як на мене, ви помиляєтесь, головним аргументом росіян сьогодні є їх переконання, що це не російські спецпризначенці розбурхали конфлікт в Україні, а самі українці.
    А как по мне, так им глубоко пофигу причины конфликта. Для них все объяснения сводятся: "дедывоевали"+"фашисты русских убивают". Все. Больше ничего не нужно.

Все що нам потрібно, це ґрунтовно заперечити цей аргумент, одним зі способів дати переконливий результат міг би стати масовий перехід українців, хоча б на термін військового конфлікту до української в усіх сферах спілкування.
    Ты щас похож на очкарика, которого метелят, а он пытается воззвать к разуму: "ну что же вы, голубчик, делаете?! людей нельзя бить по лицу, помилуйте!!"

Да по барабану всем на самом деле все эти подробности. Кучка диссидентов и так прекрасно пнимает что происходит. А остальные только обрадовались бы, если бы "этих хохлов перерезали всех наконец-то".

Чудова аналогія, я би додав до неї одну подробицю, уявіть, що описаний вами конфлікт відбувається під камерою спостереження, на яку "нехороший громадянин" уваги не звертає, а ви як законослухняний громадянин геть не вважати не можете, тому добираєте слова у відповідь, щоб потім не сказали, так йому й треба, бо який ішов такого і знайшов ©, еге?
    И что в описанной ситуации это меняет?

Ну, як вам сказати: Поэт в России — больше, чем поэт ©
    Да-да, ага...

Цілком імовірно, але саме у часи випробувань найкраще видно героїв духу.
    Да. И?

Скажіть, ви коли-небудь мешкали десь у Росії, напишіть, блск., де саме і скільки часу?
    Я там 9 лет прожил. Я уже писал на эту тему. Омск, Томск, Москва, Иваново, Улан-Удэ. И так, окрестности помельче по мелочи.
    Да, я еще гражданство России имел - так к слову.

Трошки не так: коли ви палите, а вам не уникнути зіткнення з ворогом, то варто викинути цигарки, щоб подбати за власне здоров'я
    А. Враг - он же ведь порядочный человек, да? Поэтому как он спросит есть че курить, а ты скажешь нет - так он огорчится и пойдет себе дальше, ага?
    Парень, ты не обижайся, я не хочу тебя оскорбить - но ты из какой песочницы?

Важливо, щоб не було дірок, які створюють стратегічно-привабливі можливості для ворога, а мова це саме така царина.
    Я так не думаю. Я думаю что все эти пляски вокруг мовы - как раз таки сами по себе и создают "дырки".
    В народе все тихо и спокойно - до тех пор пока какой-нибудь ублюдок не начнет или за права русского языка бороться, или имена на украинский переводить.
    Что один, что второй - долбанные уроды.

Чудовий аргумент, мені б хотілось його продовжити. Коли так, то за логікою треба розширювати мапу мов, якими володіє наживо населення, згодні?
    В общем - да. Однако, это не говорит о том что надо заставлять это делать, - но надо создавать благоприятные условия для этого.

Гаразд, цивілізація. А з чого починається цивілізація? Де ви бачили цивілізацію без мови?
    Ты как-то не сливай в кучу какой-то абстрактный язык, и какой-то конкретный.
    Я говорю на русском. Не на мове. И что, по твоему - у меня нет шансов быть цивилизованным человеком?
    Какая, блин, связь между конкретным используемым языком и цивилизацией?

Напевно, тому, що порахувати простіше, хоча можна й серед друзів-знайомих провести статистику, проблема тут у тому кого визнавати негативним персонажем, на підставі чого, судді хто?
    Окей. Упростим задачу. Ты лично не знаешь ни одного подонка (чтобы конкретизировать - пусть это будет преступник, человек нарушивший закон), который говорил бы на украинском - и исходя из этого ты приходишь к выводу что все негодяи говорят на любых языках, но те кто говорит на украинском - все сплошные зайки, которых можно к ране прикладывать? Я правильно тебя понял?
    Пророк

Мені ішлося про мову, яка могла б чітко маркувати і відокремлювати одних військових від инших, напр., під час ВВВ ні у кого не виникало сумнівів чий це солдат радянський чи німецький, навіть, коли б він був перебраний, як гадаєте чому?
    Вот ведь человек.... школьных учебников не читал, фильмов про Штирлица не смотрел....... Это к примеру отличимости своего от чужого.....
    Пророк

http://100-mln.com/
    В Україні стартував проект "Нас 100 мільйонів".

Його головна ідея - показати на мапі світу якомога більше людей, що мають відношення до України.
    Що таке «українець»? Це національність, територіальна належність, чи, все-таки, це людина, що має українське коріння, незалежно від країни і континенту, на якому вона проживає? Наскільки важливо, в якій частині земної кулі ти знаходишся, якщо бажаєш підтримати рідних по духу тобі людей?
    Пророк

там де живе людина, вона повинна знати - мову, пишатися та розвивати
    Тролль поганый

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    там де живе людина, вона повинна знати - мову, пишатися та розвивати
    в Швейцарии 4 гос языка, и никто не кичиться , что один лучше другого. А у нас заладили "мова, мова". А если людям она настолько отвратительна, что они плюются как ее слышат?
    Зануда

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    в Швейцарии 4 гос языка, и никто не кичиться , что один лучше другого. А у нас заладили "мова, мова". А если людям она настолько отвратительна, что они плюются как ее слышат?
    А хто каже, що українська краще за решту мов? Об"єктивно, звісно, не краща - всі мови однаково прекрасні. Але для когось вона є рідною - це треба поважати.
    "А єслі людям" будь-яка мова "отвратітєльна", то мені шкода таких людей. Думаю, їм взагалі мало що подобається. А коли плюєшся, то можна себе обплювати, Ви обережно.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Brest, якщо вам огидна мова держави, на території якої ви проживаєте, то чи не варто задуматися про те, щоб змінити державу проживання?
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    "А єслі людям" будь-яка мова "отвратітєльна", ...
    Это один из признаков шовиниста обыкновенного. Шовинистус вульгарис.
+ Ответить в теме
Страница 108 из 144

Теги для этой темы