Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 102 из 144
Показано с 1,011 по 1,020 из 1437.
    Banned

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    От і можновладці так важають, а тому й розхапали все що тільки можна! Мільярд за мільярдом і тепер... маємо те що маємо!
    Выпил лве бутылки водки, литр вина, три литра пива и отравился.... булочкой:
    Почему мы такие бедные, бо двомовные... :- ))
    П.С: І взагалі Ваше питання якесь кумедне...
    Почему это?
    Хто має звичку тікати від відповідей - всім добре відомо. А ще, кожному незаангажованому користувачю цього форуму добре видно хто з кого "оре"!
    Это вы что-ли незаангажированный пользователь?
    1 млрд. віддати за тупий принцип - звичайно ж багато!
    Это, я так понял, смотря за чей тупой принцип, если памятники ставить геномору, то и не принцип вовсе, ага.

Частий гість

пів країни б сказало: "Що ти хлопче мелиш?".
    Інши пів країни мабуть під поняття справедливості, як я розумію, вже не підпадають?
    Ви хочь раз намагалися побачити ситуцію з погляду оппонентів?
    Banned

Ответ Сообщение от MindReason Посмотреть сообщение
    Інши пів країни мабуть під поняття справедливості, як я розумію, вже не підпада
    Ага, зато в соседней ветке, хоть и не смог ответить, что такое справедливость, но то, что ему это не известно признаться побоялся
    Ответ Сообщение от MindReason Посмотреть сообщение
    А якщо знищення інакомислячих це не мета, а лише похідна у процесі досягненя мети?
    І навіть так, адже в даному випадку ціль не виправдовує засоби! Інакомислячий - це просто інакомислячий, який не кидається на тебе з ножем через те, що думаєш інакше.
    модератор

Re: ответ: ответ: ответ: і знову про мову

Ответ Сообщение от Yorik Посмотреть сообщение
    Я також полюбляю розмовляти на українській, але коли всі на російській,
    жах..

Ответ Сообщение от Maya Посмотреть сообщение
    Так вот в кинотеатрах кинуха дублируется на украинском! Я была приятно удивлена, перевод достаточно не плохой! А по телику под Новый год шол Шрек, тож с украинским переводом, тож ничё...
    Насправді мене страшенно верне від будь-яких дубляжів худ.фільмів. Можливо, це наслідок важкого дитинства (діснеєвські мультики, де усі персонажі балакали гнусавим голосом якогось дядька). А можливо тому, що більшість дубляжів неідеальні, інколи зовсім кепські. А головне: багато тонких моментів із мови ориґіналу майже завжди минають повз слухача, і атмосфера кінокартини мутнішає та зникає.
    Що маємо у результаті. Український кінематограф ледь животіє, російський - краще, але ж переважна більшість продукції - це серіали і низькоякісні картини (ну можу назвати кілька добрих фільмів, що з того). А отже, висновок: намагаюся якомога більше дивитися ориґіналів англійською та німецькою (бо інших не розумію).

Ответ Сообщение от Ula Посмотреть сообщение
    Но по телику кошмар, особенно когда перевод пишут внизу.
    Не згоден. Категорично. За часів, коли по телеку були субтитри, можна було зрозуміти хоча б про що йдеться. Бо в мене вдома найчастіш такий ґвалт стоїть, що слів не чутно.

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Оперу заглючило, і розкладка клавіатури перемикається наступним чином: ДЕ-ЕН-РУ-УК-УК-УК-УК... чьорт!
    Може трохи не в тему, але виправлю себе. Це проблема не бровзера, а Віндовса.
    Пророк

Re: І знову про мову

Прочитала на Домівці заклики ігнорувати ROSHEN, завтра зверну увагу в магазині.

А ви б відмовилися від шоколаду з цієї причини?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

23.11.2012
    черешня, я вже звернув. Днів чотири чи більше тому Дріжджі і ще якась група в ВК писали про це. Мало того, на україномовні чоколятки влаштували акції, щоб швидше продати, а на полицях з'являються русифіковані. Бойкотувати можна, але що зміниться від цього рівень продаж - малоймовірно. Я все одно купую Світоч або Мілку.

upd 25.11.2012
    черешня, ось
    Щодо ситуації навколо продукції Roshen.

В мене є правило – не втручатися у діяльність компаній, акціонером яких я є. Це стосується і “Кореспонденту”, і 5 каналу, і Roshen.

Сьогодні Roshen - це не просто бізнес, це один з брендів України в світі.

Питання, які стосуються мови, суверенітету і територіальної цілісності - це державні питання.

Тому я ініціював обговорення цієї теми на Раді директорів корпорації Roshen, в результаті якого мої аргументи були сприйняті: українські товари на українському ринку мають бути українською мовою.

Це так само важливо, як й те, що в Україні має бути єдина державна мова – українська. Це моя позиція: вона була, є і буде незмінною.
    Це офіційний коментар ПоРОШЕНка на ФБ https://www.facebook.com/petroporoshenko
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А ви б відмовилися від шоколаду з цієї причини?
    ..нет.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Це офіційний коментар ПоРОШЕНка на ФБ https://www.facebook.com/petroporoshenko
    замечательно, только не все на ФБ зарегены )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Merry Corpse, то лише сциль на його профіль. Коментар - то цитата у попередньому пості.
    Новачок

Абстрактный пример - Порошенко: Ездит на немецкой машине, носит итальянскую одежду с швейцарскими часами, отдыхает на Мальте и всяких там заграницах, но хомячки как всегда кричат: "Низя русская букавка, можно только украинская". Буковку меняют и все довольны "патриотичным" шоколадом.
+ Ответить в теме
Страница 102 из 144

Теги для этой темы