Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 101 из 144
Показано с 1,001 по 1,010 из 1440.
    Залишенець

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от MindReason Посмотреть сообщение
    Ціни зросли у два рази майже, МВФ тисне кредитом, енергоносії дорожчают, та ви хвилюєтеся за якисб 1 000 000 000 грн. ?
    Це те саме, що й погрожувати комусь втратами й можливими наслідками від застуди, коли в того вже остання стадія ракової пухлини мозку. Я б здивувався.
    То може взагалі в рабство продадить? Як відомо: "копійка гривню береже"! Якщо плюнути на всі ті копійки (а 1 млрд. грн. це для Вас копійки, як я зрозумів), то ми залізем в ще більшу, вибачаюсь, дупу!
    Ответ Сообщение от Ixtab Посмотреть сообщение
    Edos, Поки ти будеш стукачіти , с тобою, розмовляти не в жартівливій манері ніхто не будє.
    Стукачити? Не зовсім зрозумів про що мова, якщо чесно...
    А ти думаєш це прояв жартівливої манери? Та ти скоріш підказав деяким шлях до відступу!

Пророк

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    1 млрд. грн. це для Вас копійки, як я зрозумів
    Для одного человека это много, но для страны с 40-миллионным населением (по минимуму) - это ничто.

Edos, представьте, вы президент. Как вы воспользуетесь миллиардом гривен для того, чтобы улучшить ситуацию в стране?
    ЗЫ Национал-патриотические ходы не предлагать, помаранчевые революции тоже
    Залишенець

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Для одного человека это много, но для страны с 40-миллионным населением (по минимуму) - это ничто.
    От і можновладці так важають, а тому й розхапали все що тільки можна! Мільярд за мільярдом і тепер... маємо те що маємо!
    Edos, представьте, вы президент. Как вы воспользуетесь миллиардом гривен для того, чтобы улучшить ситуацию в стране?
    Для цього треба з першоджерел знати всі "за і проти", але на таку маячню, як двомовство я б вже точно його не викинув (так-так, саме це і є викинути). Тим паче, що мільярд - це ще не кінець! Витрати зростатимуть щорічно, щоквартально... І рано чи пізно - сума вийде дійсно величезною!
    Пророк

Edos, все же:

представьте, вы президент. Как вы воспользуетесь миллиардом гривен для того, чтобы улучшить ситуацию в стране?
    Залишенець

Можливо для початку відповісте на всі питання які були Вам поставлені по всіх темах?

П.С: І взагалі Ваше питання якесь кумедне...
    Пророк

Можливо для початку відповісте на всі питання які були Вам поставлені по всіх темах?
    То есть вы просто уклоняетесь от ответа? Понимаете, что ничего толкового сказать не сможете и будет как обыно: бла-бла-бла, после которого с вами продолжат общаться на шутливый манер?

П.С: І взагалі Ваше питання якесь кумедне..
    Да нет, как раз не кумедное. Этот вопрос многих бы, так сказать, успокоил. Более половины страны (и ДА, это так!).
    Раз вы считаете, что миллиард гривасов - это очень много для этого, то соответственно я вас и спрашиваю, что лучше вы смогли бы предложить за эти деньги?
    А по поводу видео, то там половина расходов просто притянута за уши.
    Залишенець

То есть вы просто уклоняетесь от ответа? Понимаете, что ничего толкового сказать не сможете и будет как обыно: бла-бла-бла, после которого с вами продолжат общаться на шутливый манер?
    Хто має звичку тікати від відповідей - всім добре відомо. А ще, кожному незаангажованому користувачю цього форуму добре видно хто з кого "оре"!
    Раз вы считаете, что миллиард гривасов - это очень много для этого, то соответственно я вас и спрашиваю, что лучше вы смогли бы предложить за эти деньги?
    1 млрд. віддати за тупий принцип - звичайно ж багато!
    Да нет, как раз не кумедное. Этот вопрос многих бы, так сказать, успокоил. Более половины страны (и ДА, это так!).
    пів країни б сказало: "Що ти хлопче мелиш?".
    А по поводу видео, то там половина расходов просто притянута за уши.
    Бла-бла... ну тобто все як завжди, як і в усіх темах! Або тікаєте від відповіді або бла-бла-бла...

общаться на шутливый манер?
    Ніколи людині не вдасться сховату свою недалекість за жартом!
    Пророк

Edos, с вами прикольно! очередное сообщение без намека на смысл! Мозг просто отдыхает
    А я понял, крепко вас держит
    Залишенець

Edos, с вами прикольно! очередное сообщение без намека на смысл! Мозг просто отдыхает
    Ви те ж мене надихаєте!
    Я й не сподівався, що до вас дійде смисл мого посту, адже ваш мозок дійсно відпочиває і здається далеко від вас!
    Зануда

Щоб знову не скотитися до суцільного срача, наполегливо пропоную розумові якості, консістенцію мозку тощо обговорювати у ПРИВАТНИХ повідомленнях. Ще краще - в реалі.
+ Ответить в теме
Страница 101 из 144

Теги для этой темы