Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
 1. #1
  Offline
  Частий гість

  Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Герой України Бандера і нікчемний донецький суд

  03.04.2010
  Сергій Грабовський
  Київ – У Страсну П’ятницю Україну сколихнули чергові політичні пристрасті. Донецький окружний адміністративний суд вирішив: указ Президента Віктора Ющенка про надання звання Героя України Степанові Бандері протиправний і має бути скасований. Мотивація дуже проста: Бандера ніколи не був український громадянином, а звання Героя, за законом, може отримати лише громадянин України. Такий вирок зачитала головуюча суду Каріне Абдулкадирова.

  При цьому відповідачем у справі за позовом про указ виступав нинішній Президент України, бо позов був спрямований не до конкретної людини, а до інституції – Глави держави. Отже, оскаржити рішення суду впродовж 10 днів матиме право тільки Віктор Янукович. А якщо оскарження не буде, з 12 квітня Степан Бандера юридично перестане бути Героєм України.

  Бандера і Шухевич були громадянами Української держави

  Рішення суду викликало хвилю протестів в інтернеті. Деякі коментатори, зважаючи на прізвище судді, вели мову навіть про «мусульманський теракт по-донецьки».

  Більшість …вбачала у судовому рішенні елемент великої політичної гри, яку наразі ведуть спільно «кремлівські чекісти» та «донецькі пахани» проти українських патріотичних сил
  Більшість, утім, до такого безглуздя не доходила, а вбачала у судовому рішенні елемент великої політичної гри, яку наразі ведуть спільно «кремлівські чекісти» та «донецькі пахани» проти українських патріотичних сил.

  Висловилися й опозиційні політичні сили. Заступник лідера фракції НУНС Тарас Стецьків заявив: «Рішення суду не правове, це було зрозуміло з самого початку. Суд не мав права навіть розглядати таке рішення… і з правової точки зору тут навіть нічого коментувати».

  А голова опозиційного кабінету міністрів України, народний депутат від фракції БЮТ Сергій Соболєв оцінив рішення суду як помилкове. «Те, що стосується героїв, визначається нацією. Є достатня кількість людей, які вважають Степана Бандеру героєм. Це не справа судів», – сказав Соболєв.

  І ніхто чомусь не назвав це судове рішення таким, яким воно є насправді: некомпетентним, необґрунтованим і нікчемним від самого початку.

  …Ніхто чомусь не назвав це судове рішення таким, яким воно є насправді: некомпетентним, необґрунтованим і нікчемним від самого початку
  Адже вся справа у тому, що Степан Бандера БУВ громадянином України, і далеко не один день.

  Степан Бандера народився, як відомо, 1 січня 1909 на Калущині. А 19 жовтня 1918 року на Галичині була проголошена Українська держава, яка 13 листопада отримала назву (за тогочасним правописом) Західньо-Української Народньої Республіки (ЗУНР).

  У листопаді 1918 року батько Степана Андрій Бандера став послом (депутатом) парламенту ЗУНР – Української Національної Ради.

  А 22 січня 1919 року у Києві відбулося урочисте проголошення Акту про Злуку ЗУНР (Галичина, Буковина, Закарпаття) і УНР (Наддніпрянська Україна) в єдину соборну Українську Народну Республіку. Згідно з законом «Про форму влади в Україні», прийнятим Трудовим Конгресом України, ЗУНР отримала назву «Західна Область Української Народної Республіки» (ЗО УНР, ЗОУНР).

  Улітку 1919 року територія ЗУНР була окупована польськими військами, але у Севрському мирному договорі 1920 року зафіксований державно-правовий статус Галичини як окремого утворення. І тільки 14 березня 1923 року на засіданні Ради послів держав Антанти були визнані фактичні кордони Польщі на Сході з умовою надання автономії для Східної Галичини. Останнє, як відомо, Варшавою не було виконано, що юридично делегітимізувало її претензії на ці території.

  Іншими словами, Степан Бандера був у дитинстві громадянином ЗУНР та УНР (які в чинному Законі про громадянство України названі серед попередників нинішньої Української держави) достатній час, щоб на це звернув увагу навіть Донецький окружний адміністративний суд.

  Ба більше: Роман Шухевич (1907 року народження) також мав громадянство ЗУНР та УНР, а відтак – і юридичне право на звання Героя України.

 2. #2
  Offline
  Частий гість

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  …Що в усіх цих сюжетах насправді жахає – це не брутальна тупість (чи тупа брутальність) донецького суду (зрештою, всі дії теперішньої влади підрівняні під один копил), а правова безпорадність і незнання української історії нотаріально завіреними українськими патріотами з депутатськими мандатами
  Але що в усіх цих сюжетах насправді жахає – це не брутальна тупість (чи тупа брутальність) донецького суду (зрештою, всі дії теперішньої влади підрівняні під один копил), а правова безпорадність і незнання української історії нотаріально завіреними українськими патріотами з депутатськими мандатами. Мабуть, і справді нинішні політики (за винятками кільканадцяти осіб) повністю дискредитували себе, до якого б табору вони не належали.

  Хто ділить народи на «перший» і «другий» сорти?

  Утім, Страсна П’ятниця ознаменувалася не тільки цією вісткою. У її затінку лишилася інформація про те, що російські військові підрозділи візьмуть участь у параді на честь 9 Травня у Києві.

  Виникає закономірне запитання: а чому тільки російські?

  Навіть якщо прийняти логіку нинішнього керівництва України – мовляв, головною силою, яка зламала хребет німецькому нацизмові, були російсько-совєтські війська, у складі яких воювали й українці, постає проблема: а як бути з білорусами? Чому вони не гідні брати участь у цьому параді? Бо ж чи рухалася вперед так успішно Червона армія, якби не допомога їй з боку білоруських партизанів?

  Ба більше: в оперативному підпорядкуванні командування Червоної армії перебував Чехословацький армійський корпус, у складі якого воювало чимало закарпатських українців та волинських чехів. То як, чехи й словаки – це теж брати по зброї нижчого ґатунку, не гідні крокувати поруч із росіянами київським Хрещатиком?

  І зовсім уже негарна історія виходить із поляками.

  Військо Польське, а в його складі 200 тисяч українців, воювало з нацистами вже 1 вересня 1939 року. Нагадаю, що Червона армії тоді діяла як фактичний союзник німецького Вермахту. І після поразки та окупації Польщі українці воювали у складі польських частин і армій як на Західному, так і на Східному фронтах.

  Як бачимо, поляки теж в очах «донецьких паханів» потрапили до числа «негідних» і «неправильних» ворогів нацизму. Аякже: вони ж бо не підписували з гітлерівцями угод про дружбу і не ділили Європу між собою…

  Отож можна підвести риску і зробити висновок – поки що попередній, який, утім, дуже скоро може перерости в остаточний.

  …Перед нами провокація (в обох випадках) у класичному стилі Луб’янки
  Ясна річ: перед нами провокація (в обох випадках) у класичному стилі Луб’янки. Не випадково для її реалізації були обрані Донецький окружний адміністративний суд та суддя неукраїнського етнічного походження. Мета – вкотре зіштовхнути регіони України між собою та дати номінальні підстави звинуватити українських патріотів у «ксенофобії»; ну, а на параді наочно показати, що українці – це «нація сержантів» (Василь Стус) совєтської імперії.

  Насправді ж виходить дуже цікава ситуація.

  Ті, хто закидає своїм опонентам «переписування історії» (хоча історію ХХ століття слід не переписувати, а писати наново), самі цю історію відверто ґвалтують. Не беручи до уваги навіть совєтських історичних міфологем – скажімо, щодо активної участі усіх «братів-слов’ян» у борні з нацистами.

  А відтак перед Президентом Віктором Януковичем стоїть цікава проблема: чи й самому офіційно виступити в ролі такого ґвалтівника (у ситуації з некомпетентним судовим вердиктом щодо Степана Бандери і з запрошенням на парад до Києва тільки російських військовиків) чи все ж бодай прикинутися Президентом усієї України, зробити вигляд, що для тебе історична істина та закони не порожній звук.

  Звісно, шансів на це мало, але вони є. Відмова ж Президента використати їх означатиме, що він свідомо розпочинає стає на бік тих, хто веде «холодну війну» проти історичної правди та самої української нації.

  Думки, висловлені в рубриці «Точка зору», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода.
  http://www.radiosvoboda.org/content/...e/2001880.html
 3. #3
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Хм.. руководствуясь логикой донецких судей, можно лишать звания ГУ героев-пожарников, которые тушили ЧАЕС в 86 году. Или Кузьму Деревянко, которому в 2007 году это звание присвоили посмертно.
 4. #4
  JPM
  Offline
  Пророк

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Ответ Сообщение от ERNE Посмотреть сообщение
  уководствуясь логикой донецких судей, можно лишать звания ГУ героев-пожарников, которые тушили ЧАЕС в 86 году. Или Кузьму Деревянко, которому в 2007 году это звание присвоили посмертно
  это конечно косяк...нехилый, в стиле тупых донов...но нужно подыскать другой вариант решения проблемы - лишения звания героя, ублюдка, последователи которого, издевались над моим дедом, во время его побега из концлагеря через дикий запад... бежал из плена и попал к "визволителям нації"...рассказы были мрачнейшие...дед до последних лет жизни не мог слышать лай овчарок и лай вуйок...
 5. #5
  Offline
  Серега...

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  дед до последних лет жизни не мог слышать лай овчарок и лай вуйок...
  А мой дед наоборот. Хотя воевал на стороне Красной Армии.
 6. #6
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Тотальная юридическая безграмотность граждан Украины шокирует...
  Закон однозначен в этом вопросе, даже качелей быть не может.
 7. #7
  Offline
  Серега...

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
  Закон однозначен в этом вопросе, даже качелей быть не может
  "качели" есть всегда.......... с точки ЗАКОНА- могут быть варианты, но с точки зрения ПОНЯТИЯ.............. Герой Украины.
  Вчера по Интеру смотрел фильмец "Птица-Гоголь" (может чуть не так), -там Гоголя с первых слов Парфенов называет РУССКИМ писателем, а потом...... уже малоросским...... и т.д. Но Гоголь- ВЕЛИЧИНА в мировой литературе-бесспорно!!!!!А вот Бандера- СПОРНЫЙ ПЕРСОНАЖ- и все, практически все (политики и великие мира сего) боятся однозначно высказываться по данному вопросу.Такая же "беда" с Мазепой..............Поэтому:"Время лечит раны"!!!!!!!!
  Будем ждать..........
 8. #8
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Да не, по этому вопросу закон категоричен:

  Стаття 3. Належність до громадянства України

  Громадянами України є:

  1. усі громадяни колишнього СРСР, які на момент проголошення незалежності України (24 серпня 1991 року) постійно проживали на території України
  2. особи, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних чи інших ознак, які на момент набрання чинності Законом України «Про громадянство України» (13 листопада 1991 року) проживали в Україні і не були громадянами інших держав
  3. особи, які прибули в Україну на постійне проживання після 13 листопада 1991 року і яким у паспорті громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року органами внутрішніх справ України внесено напис «громадянин України»...
  4. особи, які набули громадянство України відповідно до законів України та міжнародних договорів України
 9. #9
  Offline
  Серега...

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  А можно ли дать Народного Артиста Украины Киркорову или т..п. ( всех не упомню).....это как понимать????А????
 10. #10
  Offline
  .

  Re: Степан Бандера БУВ громадянином України!!!


  Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
  А можно ли дать Народного Артиста Украины Киркорову или т..п. ( всех не упомню).....это как понимать?
  А хз, лень разбираться )) Если с Киркорова снимут звание НА, сильно плакать не буду )))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Степан Бандера
  Юрій Залізняк в разделе Життя міста Полтава
  Ответов: 922
  Последнее сообщение: 01.01.2017, 21:48
 2. Визначним діячам України
  Гість в разделе Політика та Історія
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 06.05.2009, 20:32
 3. До України офіційно приходить 3G
  fragov в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 15.09.2008, 14:31

Теги для этой темы