Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей109Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 18 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 180.
    2.0

Інертним і латентним патріотам присвячується...

Вобщем ми тут з Анейшой подумали і рішили, шо треба писать тему!
    Сабж навіяний вчорашньою акцією "Читай українське"

В суспільстві, ясна справа, нині розхолодження і апатія. Одні тицяють на "противсіхів", що їхніми руками вибрано Я. Інші сидять по своїх нірках і декларативно дуже круті і взагалі. А коли щось починає відбуватися, з гори власного не пойми чого споглядають ситуацію крізь пальці. Мовляв, та вони там сидять і сидітимуть до скону, а ви тут ходите, прапорами машете, і на вашім маханні все закінчиться. Але ж один в полі не воїн! І якщо не махати, вони там будуть думати, шо нам подобається, коли нас в неприродній способ "мають". А нам, мабуть дійсно подобається, якщо ми нічого не робимо для того, щоб показати, чого ми хочемо. Громадська ініціатива стояла на початку Закону про Голодомор, Ющенко його лише затвердив, а згадувати і говорити про це почали люди ще до Незалежності. Так само, Полтавська громада після Чорнобиля збирала підписи за закриття. І не лише Полтавська... Чорнобильську АЕС закрили. Народні традиції, пісні, пасхальні обряди, колядки відроджує громада, а не закони і не ВР. (кому традиції до одного місця і хто думає, що ними не наїсишся, бо вони не ковбаса, може далі не читать).
    Таких прикладів насправді багато.
    Учора на акції прийшло понад сотню людей. Виховано і стримано сприймали інформацію. Я дивилася в їхні лиця, і мені перед очима стояли кадри з фільмів про Польщу, про те, як у війну збиралися друзі майбутнього Папи Іоанна, про те, як у 80-х збиралася "Солідарність"... Поляки, вони дуже релігійні, у них революції відбуваються в лоні церква. У нас цієї релігійності як домінанти немає, натомість в нас є літератори, митці, журналісти, музиканти, інтелігенція і класна молодь, яка готова починати. Бо, як сказала одна людина, "Якби не було Табачника, його треба було б придумати". Це крутий подразник, лакмус нашого національного его. Якщо ми витримаємо цей тест, тоді можемо говорити, що ми Нація. А коли здамося - то шо ж, самі винуваті.
    За 5 років, коли був Ющенко, нам дуже не подобалося те що він робить! Ми казали: як це, мільйони на меморіал Жертв Голодомору. А отак! Все рівно б прожрали, а так стоятиме на віка!
    А тепер в НТКУ - єврей і потомственний ліванєц вчать нас, як бути українцями. Вони в душі стерильні стсовно любові до України. От колись бачила сюжет, про темношкірого хлопця, який закохався в твори Шевченка і виграв якесь там місце за їх декламування. От такого товариша (правда він ще молодий, хай ще вчиться) можна було б взяти у якісь національні стратегічні структури. В писок нам тикати: я, блін з Африки приїхав, і люблю вашу землю, а ви самі не цінуєте того, що маєте.

Коротше, кидайте товариші сумнівающієся ви свій скепсис, бо сидіти і казати, що нічо не відбувається легше всього. Кому небайдуже - ставайте поряд. Треба доводити, що нам це потрібно. Якщо дійсно потрібно. А як ні - то мовчіть вже, що вам не пофіг. Ок? Будемо знати реальну кількість тих, хто з нами, а не "морє валнується раз...", а потім коли прийде час сказати Слово - поряд, замість заанонсованої сотні, виявиться десятеро. Зрозуміло, що це будуть найкращі, але ж... Вилазьте з кущів, громадяни!

ПС: якщо хтось уздрів себе і образився - так і було задумано. У вас є унікальна можливість довести, що я таки помилялася і вам не все рівно, що у нас буде завтра. Бо те, що є сьогодні має дуже нехороші тенденції.

ри?

Re: Інертним і латентним патріотам присвячується...

Хочеться ще додати. Бо поки в мені кипить, можу дозволить собі висказатися.
    Тут приклад навели. Да, у нас зараз вже завалюється наша хата. І тіпа ми оце намагаємося пилючку витерти в цій гнилій оселі. Нехай так, нехай я витру пилючку. Але все ж краще, ніж сидіти склавши руки, і дивитися, як ця хата розвалюється. Краще витерти пилюку, вимити підлогу, підперти стіни шиферинами, а дах - колодами обтесаними: так дивись і простоїть хата до літа, а там поставимо нові стіни.

Навіть коли вас з'їли, у вас є два виходи!!!!
    Наші дії не безглузді. Не можна опускати руки.
    Бо так нас задавлять.
    Українці тим і славні - чим більше нас пресують, тим більше ми пручаємося.
    Як добре, що мені про це нагадали друзі, а не вороги.
    2.0

ну шо друззя, допригалися? подобаються закиди про єдну країну? хочете, щоб і в нас в метро гупало? хочете бути підтикачками вєлікай Русі, де попи говорять про те, що "які такі цілі могли переслідувати терористи", але де ґарантії, що ті терористи - не виплід уяви держави ("жінки з Південного Кавказу".. у них що, цидулка в одне місце була схована, з якого вони Кавказу)... давайте будем сидіть далі в позі лотоса і філософськи говорить, що всьо отак от потому шо...
    змія болотяна ОЧКОва

Знаєш, от читаю ЖЖ Вікторії Сюмар і думаю, шо справді боротьба з тероризмом заради бороть з тероризмом ( як і з будь-чим) не може принести плодів взагалі. Бо ж тре розуміти мотиви людей, які пішли на більш ніж крайню міру (якшо то справді люди пішли на ту міру). Бо ж прості звичайні люди вже скандують "мочі казлов в сартірах".
    2.0

aneisha,от і я про то. москвичі розбиратися не хочуть і не будуть (і їх пунять можна, перехарапуджені до не можу) тому маса людей буде просто буйствувать, аби їх врятували від такої перспективи. а верхівка РФ прямо чи косвєнно причетна до теракту: або самі зробили так, або докерувалися до того, що... в будь-якому випадку, давайте дружить осібно люди з людьми, а державами - я лічно категорично проти.
    ри?

Офтоп:
    А я ось постійно думаю, за віщо підривають метро? Там же звичайні люди! Робочі, студенти, службовці, які не вирішують питань на державному рівні! За віщо їм смерть ото така?? Це безглуздо і жахливо! Ці довбані теракти...
    Хочуть щось доказать - йдіть на Червону площу, підривайте її, підривайте адміністрації, машини з тими, хто хоч щось важить, та ба! Вони ж там всі пообліплювані датчиками і бодіґардами! Звичайно легше спуститися в метро і вбити нічим не повинну старушенцію і малого, який їде в школу!!!! Дебілізм!!
    Нам треба закрити країну і не лізти ні в які єври і союзи, ні в які братання з РФ, бо тоді і в наших містах будуть отакі "шахідки".
    Все офтоп, бо вобщєм-то офтоп.
    Наболіло...
    змія болотяна ОЧКОва

nickeler, от іменно, шо держави сталкують людей лобами. І ті, хто нікада не бачились ненавидядть одне одного до всирачки.
    ЗІ,: з такого вже друга чеченська починалася, упаси осьпаді!
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я ось постійно думаю, за віщо підривають метро? Там же звичайні люди! Робочі, студенти, службовці, які не вирішують питань на державному рівні! За віщо їм смерть ото така?? Це безглуздо і жахливо! Ці довбані теракти...[/OFF]
    Что бы ронять реальную причину подобных событий, всегда нужно задать себе вопрос " А кому это выгодно?". Нам говорят, "Теракт совершили кавказцы". Давайте мыслить логически- каую цель они преследовали? Чего они этим добились? Неправдали, странно... Ведь вроде как смысла нет. Но давайте посмотрим с другой стороны. Эпоха всеобщей любви к Путину в России уже прошла, растёт недовольство властью. Единственный способ вернуть эту любовь- показать народу кто их "враги". Вызвать озлобленость к "понаехавшим тут", отвлечь от реальных проблем, сплотить народ вокруг "образа врага".
    Гуру

Madrid terrorist attack
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ну шо друззя, допригалися? подобаються закиди про єдну країну? хочете, щоб і в нас в метро гупало? хочете бути підтикачками вєлікай Русі, де попи говорять про те, що "які такі цілі могли переслідувати терористи", але де ґарантії, що ті терористи - не виплід уяви держави ("жінки з Південного Кавказу".. у них що, цидулка в одне місце була схована, з якого вони Кавказу)... давайте будем сидіть далі в позі лотоса і філософськи говорить, що всьо отак от потому шо...
    осмелюсь напомнить ,Европу также не слабо "разрывает"..
    кто в этом по вашему виноват?
    п.с.а вместо того чтобы ерничать ,просто бы посочувствовали бы людям.чисто по -человечески это было бы правильнее ,чем очередной раз залазить на "броневик" темы "хохлосрача"
+ Ответить в теме
Страница 1 из 18 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя