Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей109Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 18
Показано с 11 по 20 из 180.
    les
    Філософф

Re: Інертним і латентним патріотам присвячується...

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение

осмелюсь напомнить ,Европу также не слабо "разрывает"..
    кто в этом по вашему виноват?
    п.с.а вместо того чтобы ерничать ,просто бы посочувствовали бы людям.чисто по -человечески это было бы правильнее ,чем очередной раз залазить на "броневик" темы "хохлосрача"
    Людям искренне сочувствуем, что они живут в такой стране и с таким правительством.
    Именно это сочувствие отбивает всякое желание объединяться с ними в общем доме. Лучше я буду сочувствовать им (абсолютно искренне) в ИХ проблемах, но сам таких проблем иметь не хочу.

Дякую тобі, Боже, шо я не москаль!!!!!!!!!!

.

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Людям искренне сочувствуем, что они живут в такой стране и с таким правительством.
    А я нам сочувствую. За 20 лет независимости мы потеряли 6 000 000 украинцев. Средний возраст стремительно падает. 38 погибших конечно ужасно, но по сравнению с 6 000 000... В России тоже не сахар, но с нами уже никто не сравнится по падению экономических показателей, которые уже даже не косвенно, а прямо убивают граждан Украины.

П.С. Не подумайте, что я за глобализацию, но просто низко использовать трагедию в Москве для антироссийских аргументов, тем более для:
    Дякую тобі, Боже, шо я не москаль!!!!!!!!!!
    Філософф

Тема, в принципі, потрібна. Але спробую сказти свою точку зору, яку, можливо, не всі сприймуть, хтось погодиться, хтось ні. Я свого часу теж так думав, як автор теми. Поривався там на всякі марші, ходи і т. д. Коротше, період романтизму був. І от одного разу запрошую я друга на якусь громадську акцію. А він мені і каже: "Нема у мене на це часу". Я у відповідь: "Як нема? Ти що, не патріот? Моя хата скраю і т. д.". А він каже: "Я займаюся українізацією дитячих комп'ютерних ігор і всіляких програм. Треба, щоб молоде покоління виростало на українському продукті. А його зараз не вистача. При суцільній комп'ютеризації саме такий ненав'язливий, на перший погляд, захід може в майбутньому принести дивіденти. І я краще витрачу годину свого часу на це, ніж махання транспарантами. Працювати треба, щоб мати результат". І знаєте, я тоді не знайшов аргументів, щоб йому заперечити. Так от, до чого я веду. Поки хтось йде колоною і кричить "Табачника геть", хтось (наприклад, є такий сайт "Гуртом") зробив домашню студію і власними силами дублює на українську мову іноземні фільми. При чому робить це мовчки. Просто робить, бо впевнений, що це потрібно державі і суспільству. Мітингувати справа нехитра. Але давайте поміркуємо.... От пропонує Табачник знову ввести співбесіду і т. д. Чому освітяни України не можуть зібратися на щось на кшталт народного віче, виробити своє бачення рорвитку системи освіти, напркилад, на наступні 10-15 років і аргументовано це препіднести в ЗМІ, достукатися до людей і урядовців? Не можна таке зробити? Думаю можна. Чому ми, якщо нас щось не влаштовує в нашому місті, наприклад, не можемо зібратися разом, обговорити питання, виробити якісь шляхи його вирішення і подати у письмовому вигляді у міськраду, наприклад. Адже серед нас є розумні мислячі люди. Тоді вже можна і тиснути громадськими акціями на владу, коли є пропозиції, а реакції на них нема. Працювати треба. Громадські акції це лише додатковий засіб досягнення мети, а не основний. Починаючи з нього ми ніколи не доб'ємося чого хочемо. Приклад помаранчевої революції доволі показовий. Був додатковий засіб, який на певний час подіяв. Але надалі це ні до чого не призвело. Бо основного засобу - дієвої програми, у Ющенка так і не було. Були популістські гнасла на кшталт "багаті поділяться з бідними і т. д."
    По аналогії можу сказати, що наявність цього ресурсу також є неабияким досягненням і заслугою адміна. Думаю, він працює над ним, а не йде на мітинг до міськради, наприклад, з вимогою виділити йому грорші на розвиток проєкту (якщо це не так, то поправте).
    .

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Я займаюся українізацією дитячих комп'ютерних ігор і всіляких програм
    Так это же не так весело и легко как на тусовке!
    2.0

МедведьЗлой, по перше, в мене там є друзі, і мені не пофігу шо там бомбить. і я теж переживаю. але не хочу боятися виходити на вулиці нашої країни. тому дружить з РФ тре на відстані. консолідації їм захотілося! а фіг з маком! почитайте в мене в блозі оповідання Камаєва "Трініті"... ви мені нагадуєте оті нікнейми, при всі повазі. але за слово "хохлосрач" годилося б вибачитися. якщо ви так називаєте українців, то і себе туди зараховуєте. бо не буває такого, щоб всі п...си, а хтось один Д"Артаньян.

Олесь, я цю позицію спримаю з 2004 року. для мене це звучить так - "роби те, що ти можеш робити найкраще". я згодна. але на мітинги теж кому треба ходити. вода камінь точить, але не в нашій державі. навіть не стільки на мітинги ходити, скільки не боятися сказати про свою точку зору, і не лише на форумі. а отак от, коли є що сказати - не мовчати. зробити всій внесок у справу (мене попросили допомогти з акцією "Читай українське" - будь-ласка, аби шось з того вийшло), а от програмувати я не вмію, хоча українізація програм дійсно потрібна. ми не варті нічого, і не можемо нічого окремо, але разом! налагодити мережу таких само однодумців і спільно діяти. проблема в тому, що в нас в країні люди а) збайдужілі і мовчать, б) говорять агресивні українофоби. голос патріотів має бути чути гучніше!
    в мене мама коли почула про теоретичне об"єднання в Єдіную Русь, сказала одне "мені страшно". чому ми маємо страшитися на своїй землі? зараз не треба воєн: один пакт і всі в кишені.... чомусь захід ходить на "тусовки", а нам відітє лі, соромно, бо це "несерйозно".
    .

А я не боюсь в Москве в метро ездить. Боюсь в украинских больницах за своих близких, боюсь по нашим разбитым дорогам ездить, покупать химию под названием "еда". Интересно сколько мы на ней протянем? Да и многое другое... Это все гораздо опаснее, чем риск погибнуть от рук террористов.

П.С. Главное, чтобы тем уродам, что убили в Москве людей, героя Чечни не дали лет так через 70...
    Пророк

Ответ Сообщение от Stanley* Посмотреть сообщение
    способ вернуть эту любовь- показать народу кто их "враги". Вызвать озлобленость к "понаехавшим тут", отвлечь от реальных проблем, сплотить народ вокруг "образа врага".
    Можливо. Але я сприймаю аналогічно і випадок з Табачником. Ось - "ворог", його кусайте. Влада ж при цьому не тільки нейтральна, а навіть може зробити "крок назустріч побажанням народу"- звільнити міністра. Схема та ж: шукаєм ворогів, щоб відволікти від основновних фігур. Тільки чому ж ми в сусідів бачимо це, а в себе ні?
    .

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Можливо. Але я сприймаю аналогічно і випадок з Табачником. Ось - "ворог", його кусайте. Влада ж при цьому не тільки нейтральна, а навіть може зробити "крок назустріч побажанням народу"- звільнити міністра. Схема та ж: шукаєм ворогів, щоб відволікти від основновних фігур. Тільки чому ж ми в сусідів бачимо це, а в себе ні?
    Кстати да, интересная теория, уже слышал Но есть минус... Угнать Табачника - признать свою слабость. Могут расценить не как шаг на встречу народу, а именно как слабость власти.
    Пророк

Може його і призначали на посаду з такою метою? Свідомо.
    Знаєте, як знімали "Бриллиантовую руку", то режисер вставив епізод з ядерним вибухом. Знав, що цензура завопиииить! Потребує прибрати! Негайно! Ну він і прибрав, покомизився канєшно для виду, але основна мета була досянута - інших епізодів, які дійсно потрібні були фільму, не помітили за цим, і не викреслили.
    .

Черешня, это классика психологии Признание мелких недостатков лучший способ скрыть крупные.

Я не отказываюсь полностью от этой теории, вполне возможно, что таки и было задумано.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 18