Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1945Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 71 из 262
Показано с 701 по 710 из 2611.
    Пророк

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Мда-а-а-а. Таке відчуття, що в країні працюють тільки я і мій син...
    Бедные несчастные видно перерабатываются )

Пророк

Президента Украины Виктора Януковича освистали в момент его выхода на НСК Олимпийский 08.10.2011 г. для провосглашения торжественной речи по случаю открытия главной арены Евро-2012.
    Однако из прямой телетрансляции мероприятия, которую вел канал ТРК Украина, вырезали выход Януковича на стадион.

http://korrespondent.net/ukraine/pol...i-olimpijskogo

http://kp.ua/daily/094911/305465/

http://gazeta.ua/ru/articles/sports-...-pozhar/403751

http://www.youtube.com/watch?v=BwVxB...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=bvJi3...layer_embedded
    Пророк

Подумал по поводу этих слов: "Спасибо жителям Донбасса... и т.д." Почитал стишки в начале темы и вот что скажу.
    Нельзя так говорить.
    Понимаю прекрасно тех, кто это придумал и пропиарил, а вот тех кто повторяет и разносит - непому.
    Зачем такое говорить?
    Считаю, что это вносит ещё больший раскол и озлобленности в общество, а его и так достаточно.
    И разве все жители Донбасса голосовали на ВФЯ? Нет.
    А если хорошенько подумать... разве нету ответсвенности у тех, кто привел Юща к власти за то, что сейчас творится? Не было бы Юща со всем его цирком, может не было бы и Яныка сейчас. Но это так... оффтоп. За него не цепляться.
    Главное в том, что такими высказываниями только усугубляется ситуация в обществе. А без здорового, правильнее сказать зравомыслящего, хотя и здорового тоже важно, общества, сильного, сплоченного гражданского общества ничего не получится изменить к лучшему.
    Так и будут у нас малограмотные у власти.
    Не стоит забывать, что какой правитель/правительство есть такого и заслуживает народ. В смысле бОльшая его часть.
    Начинать меняться нужно с себя, а потом уже под себя и для себя менять власть.
    Філософф

От і почніть із себе. Навчіться спілкуватись на держаній мові. Так, це важко, казати в маршрутці будь ласка замість "пожалуйста" і дякую замість "спасіба", але десяток проїздів з пересиленням свого совка і це дається набагато легше. ІМНО, наших керманичів можна пожаліти, у них компелкси, дитинство важке, іграшки прибиті до полу, от вони і гребуть, гектари, двері попзолочені і теде. А у нас? Чому ми їх терпимо, оті їхні примхи, за які од пенсійної реформи йде скільки, стільки йде на ремонт дачі президента? Я ще раз кажу, як соберитесь на танки, я буду з вами.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    От і почніть із себе. Навчіться спілкуватись на держаній мові. Так, це важко, казати в маршрутці будь ласка замість "пожалуйста" і дякую замість "спасіба", але десяток проїздів з пересиленням свого совка і це дається набагато легше. ІМНО, наших керманичів можна пожаліти, у них компелкси, дитинство важке, іграшки прибиті до полу, от вони і гребуть, гектари, двері попзолочені і теде. А у нас? Чому ми їх терпимо, оті їхні примхи, за які од пенсійної реформи йде скільки, стільки йде на ремонт дачі президента? Я ще раз кажу, як соберитесь на танки, я буду з вами.
    У спілкуванні на державній мові немає ніякої проблеми. Тим більше, що це рідна мова, а це набагато важливіше, ніж те, що вона державна, хоча те, що вона державна теж приємно. І до речі знання рідної мови, української, прийшло саме за часів "совка" у звичайній "совьєцькій" середній школі. Не варто так беззастережно оперувати психоштампами на зразок "совка".

А ось на тему "танків", то це цікаво. Мабуть є досвід? Сподіваюсь що є. Бо кров і розчавлені танками людські тіла без належного досвіду можуть справити неочікуване враження. Навіть вид банального пострілу в голову на непідготовлену людину впливає сильно. Тому перед тим, як казати щось про танки спершу гарно подумайте, чи Ви готові бути під ними, це по-перше, і по-друге, чи готові Ви, щоб Ваші діти опинились під ними. Бо чомусь всі думають, що вони будуть саме НА танках і забувають, що насамперед потрібно бути готовим до того що можливо необхідно бути ПІД ними.

Але більш важливіше у цьому ось що. Чи можете Ви привести приклад з істроії коли танки (багнети, крейсери, наприклад "Аврора") чи щось тому подібне вирішило проблеми суспільства і дали можливість народу жити краще?
    І в цьому сенсі ще питання, яке суспільство (країна, чи громада) для Вас є прикладом, який можливо можна взяти за взірець?
    Філософф

Я вважаю, що для нашої країни і нашого менталітету, коли я пуп землі, але моя хата скраю, лише якимось переворотом силою можна вирішити питання нахабності влади. Лише цим ІМНО можна пояснити те, що Україна сотні років була під кимось, і все щось суспільству не хватало. І зараз не хватає. Мабуть розуму. На цю тему я полеміку розводити не буду.
    Але зустрічне питання: ви маєте дітей? ви хочете щоб ваші діти жили у такій країні, яка є зараз? Коли батьки повинні. Повинні будувати садочки і школи, лікарні, все оплачувати в цих закладах, при цьому що їх їхніх зарплат на це і так забирають третину? При цьому що ця третина в сумі всіх бітьків менша ніж зарплантя одного депутата, який потім прийде і одлупцює вашу дитину, або недоведи зіб'є всє сім'ю на тротуарі і скажуть що ми самі бросились під колеса?
    Чи ви досі наівно думаєте, що оті, що при владі беруть трильони кредитів для того, щоб вам було де працювати і на що кушать? Чи пенсійну реформу вводять для того, щоб були більші пенсії?
    Так що давайте не будем закидати обин одному дітей і танки, це образно. Бо дуже мало із нас, на щастя, мав з пострілами і тілами справу. Я ні, окрім пару померших дядечок, яким приходилось визивать швидку. А ви мали?
    Пророк

Пропоную завершимти особисті питання-відповіді.
    Звичайно завсім не подобається те, ща є зараз і те як все робиться і який з цього буде результат. Але вважаю, що силовий варіант не є вирішенням проблеми.
    Завжди є спокуса зробити все швидко. Разом покінчити з усім поганим, але так ніколи не було и не буде. Чи може були в історії приклади коли люди взяли "вили" в руки, насадили на них панів і потом зажили всі довго і щасливо? Не знаю такого. Завжди потім після цього було ще гірше. І на вили зазвичай насажували разом із сатрапами багатьох найкращих людей суспільства. Потім дуже довго це доводится відновлювати. Відновлювати, так званий, генофонд нації. А до влади на вилах приходить потім це гірше бидло ніж було до цього.
    Потрібно працювати, напевно доволі довго, над підняттям загальної культури людей. Виховувати совість і інші гарні людські якості. Напевно потрібно бути готовим до того, що ми можемо навіть не побачити результатів цієї роботи, і сподіватися, що діти це продовжать і може вони побачать.
    А як інакше?
    Пророк

Cveha, для того, чтобы любить Украину, необязательно разговаривать на украинском языке
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    для того, чтобы любить Украину, необязательно разговаривать на украинском языке
    +1 Полностью согласен с Вами )
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Cveha, для того, чтобы любить Украину, необязательно разговаривать на украинском языке
    100% согласен. Но зачастую пропаганда специально ограничевает мышление и устанавливает мыслештампы, которые не дают возможность смотреть на вопрос шире. И все сводится к банальному вопросу языка.
    Ко дню Независимости по Интеру показывали коротенькие заставки, где разные народы, которые живут в Украине, в своих национальных костюмах и на своих языках поздравляют Украину с Днем Независимости. Классно было смотреть. Такая приятная идея. Класс.

А вообще думаю, если кто-то будет что-то говорить, к примеру на русском, а второй, понимая, этот язык будет корячиться и тычить глаза этои собеседнику, то думаю так лет через 10-ть всем кто доживет, и нашим детям нужно будет общаться на китайском. И точка.
+ Ответить в теме
Страница 71 из 262