Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1945Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 262
Показано с 611 по 620 из 2611.
    модератор

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

словили!
    Депутата Луганської міськради Романа Ландіка, який був знятий під час бійки з дівчиною, затримали в Росії "по гарячих слідах".

Як розповіло газеті "Комерсант-Україна" джерело у МВС, "його (Ландіка) не встигли оголосити в міжнародний розшук, тому в російських колег не було на нього орієнтувань".

"Ми не зверталися по допомогу до МВС Росії й не планували домагатися офіційної процедури екстрадиції. Щоб заощадити час розслідування, ми перевезли його як звичайного громадянина, який перетинає кордон", - сказав співрозмовник газети.

У МВС переконані, що незалежно від того, як буде поводитися постраждала, обвинувачувального вироку Роману Ландіку не уникнути.

"У суді дівчина може сказати, що не наполягає, щоб обвинувачуваного притягли до відповідальності, але на рішення суду це не вплине", - стверджує джерело у МВС.

"Кваліфікуючі ознаки даного злочину полягають не лише у побитті, але й у порушенні громадського порядку, прояві цинізму, неповаги до суспільства", - пояснив співрозмовник.

Видання спробувало з’ясувати, як збираються чинити родичі затриманого - зокрема, його батько, народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань свободи слова й інформації Володимир Ландік (Партія регіонів). Але останній заявив:

"Я не хочу про це говорити, і не дзвоніть мені більше!", - і кинув слухавку.

Banned

http://yandex.ua/yandsearch?text=ltg...964&ncrnd=6614

Как вы считаете, что я хотел сказать этой ссылкой?
    Пророк

Что ты поклонник Партии Регионов)Ярый ненавистник БЮТ)))))
    23q
    23-й участник

rasta-koy, что бют и регионы одного поля ягода и всех сажать к чертям на 20 лет минимум с депортацией в уругвай(там содержание заключенных дешевле)?
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    rasta-koy, что бют и регионы одного поля ягода
    +1
    Тільки міняються місцями по черзі...
    Нажаль, це розуміє один з десяти виборців....
    Точніше, розуміВ (раніше).
    Бо більше виборів то й не буде, як таких. Так собі, імітація волевиявлення хіба що.
    Banned

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Так собі, імітація волевиявлення хіба що.
    Я не пророк, но и не надо, скоро снимут графу "против всех", а была такая возможность показать, кто в доме хозяин... Эх...
    Завсідник

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я не пророк, но и не надо, скоро снимут графу "против всех", а была такая возможность показать, кто в доме хозяин... Эх...
    И не говори. Я на прошлых выборах против всех голосовал и всех агитировал, но народ у нас какой-то тупой. Все про все все знают, знают, что Янык сидел, козлами нас называл, и все равно идут и ставят галочку напротив его фамилии, мол, а кого тут еще выбирать, остальные такие же. Так чё не ставите галочку там где "Не пидтримую жодного з кандидатив"?
    Banned

Ответ Сообщение от kovalskyi Посмотреть сообщение
    Я на прошлых выборах против всех голосовал и всех агитировал
    Фобиями людей очень сильно грузанули, и люди пошли больше голосовать "против" кого-то, нежали "за", как-то так...
    модератор

еще одно быдло
    У місті Ананьєв на Одещині начальник паспортного столу побив 25-річну дівчину-депутата міськради.

Як повідомляє ТСН.ua, інцидент стався на центральній вулиці райцентру ввечері 8 липня.

У стані алкогольного сп'яніння чиновник спочатку чіплявся до дівчини, а потім почав її ображати. У той момент, коли вона спробувала втекти, він наздогнав її в одному з місцевих кафе і вдарив головою в обличчя.

"Коли прибули співробітники міліції, викликані працівниками кафе, 120-кілограмовий майор люто їм опирався. Він кілька разів ударив правоохоронців. Для того, щоб втихомирити колишнього колегу, їм довелося застосувати спецзасоби - сльозогінний газ і наручники", - повідомив депутат міської ради Володимир Сєдов.

Кров на аналіз майор здавати відмовився, посилаючись на те "що він чомусь не може відкрити очей і тому кров на аналізи здавати не буде".

Потерпіла дівчина-депутат зняла побої. Є підозра на те, що у неї серйозно пошкоджена кістка перенісся.

Зараз майор перебуває в камері тимчасового утримання місцевого райвідділу.

За інформацією місцевих ЗМІ, під час служби в Ананьєвському відділенні міліції на начальника паспортного столу неодноразово скаржилися місцеві жителі. За їхніми свідченнями, раніше чиновник дебоширив зі зброєю - намагався стріляти в молодих людей на дискотеці, стріляв у кочегарів і навіть прострелив руку одній людині.
    http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/12/6379747/
    Пророк

Сам президент Янукович нещодавно похвалився вихованням своїх нащадків.
    "Я вас запевняю, що мені не соромно за моїх дітей і онуків. Я хочу, щоб ваші діти були не гірші, ніж мої", - сказав глава держави, звертаючись до журналістів на прес-конференції чотири дні тому.

П'яний син Януковича матюкався на вулиці в робочий - http://gazeta.ua/articles/celebrities/390309/8#photo

Віктор Янукович-молодший серед білого дня зганьбився на очах журналістки. Будучи п'яним, народний депутат не зміг знайти дорогу додому.

Подія сталася 12 липня на вулиці Кропивницького, що в самому центрі Києва, біля Бесарабки.

Хитаючись та ледь пересуваючи ноги, Віктор Янукович-молодший йшов додому.

Вся поведінка народного обранця вказує на те, що Янукович-молодший перебуває в нетверезому стані.

Це відео було знято журналісткою Ганною Грабарською з громадського партнерства "Новий Громадянин", яка була вражена поведінкою президентського нащадка.

На відео зрозуміло, що Янукович намагається знайти двері свого будинку. Він живе на вулиці Кропивницького, 10.

Але зазвичай син президента заїжджає прямо на підземний паркінг, звідки ліфтом піднімається до квартири. А у нетверезому стані Янукович-молодший не зміг ідентифікувати свій будинок.

Як зафіксовано на відео, син президента по черзі заходить у двері різних будинків по вулиці Кропивницького, аж поки не знаходить своїх.

Януковича супроводжує його друг (у чорній футболці з золотим годинником) і помічник (у білій футболці). Чоловік у піджаку - це, очевидно, охоронець Януковича-молодшого, пише ТаблоID.

Всі вони по черзі намагаються допомогти Януковичу, коли він падає на стіну будинку. Охоронець підтримує сина президента, щоб він не звалився на землю. При цьому Віктор Янукович ще і брутально лається.

Невідомо, звідки повертався Янукович у такому вигляді. За розкладом Верховної Ради, у вівторок депутати включно з президентським сином мали працювати "в комітетах і фракціях".

http://www.youtube.com/watch?v=JyZ_i...layer_embedded
+ Ответить в теме
Страница 62 из 262