Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1945Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 262
Показано с 41 по 50 из 2611.
    ри?

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    знаете laithemmer,я сейчас на "амбразуру" в защиту януковича кидаться не буду.
    Я рада))
    ...строить далекоидушие прогнозы в современной экономике -,как показали события последних трёх-пяти лет,дело неблагодарное.и не с моим скромным разумением вопроса сувать в это дело свой нос слишком глубоко.но если "ПР-овская команда" будет следовать своей заявленной программе,использовать заявленные средства,то возможно, они и достигнут хотя бы части заявленных ими же целей(по крайней мере,эти средста в других стран как-то,потихоньку ,но работают)
    Якщо досягнуть хоч половини - буде їм плюсік.
    Порішимо на тому, що чекатимемо подальших дій.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    А йому тепер безкоштовний ПіаР на всіх ЗМІ, та й ще сарафанне радіо запрацювало.
    Да, от уявляєш, яка я погана - взяла і "пропіарила" Януковича, створивши ще одну його тему! Це труба! На кол мене!!!!!
    Чи може на мотузку?

Раст, навіщо рахувати чиїсь гроші? Поясни?

Будь ласка, не треба заводити сварок.
    Хотілося б, щоб просто викладали думки з приводу дій президента, не прив’язуючи Ющенка чи Тимошенко зі словами "А от вони у свій час!!!..."

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я рада))

Порішимо на тому, що чекатимемо подальших дій.
    Будь ласка, не треба заводити сварок.
    Хотілося б, щоб просто викладали думки з приводу дій президента, не прив’язуючи Ющенка чи Тимошенко зі словами "А от вони у свій час!!!..."
    а что толку то биться в "истерике" и меряться ....достижениями и разоблачениями а-ля "армянское радио сказало",сыпать ссылками из областных газет....детский сад
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А давайте посчитаем деньги Абрамовича? ....
    буде президентом України - порахуємо. поки що мені його гроші до дупи. але якщо вам цікаво, ніхто ж не забороняє. тільки тему треба перейменувати.
    Та там головні заявлені цілі - трубу Росії, ЧФ форевер, дайош росмову.
    Ще мені подобається "Все будет Донбасс". на виконання останнього гасла прокурором м. Києва уже призначили прокурора Донецької області. Разом з ним, я думаю, мігруватимуть і його підопічні, процес уже іде.
    а что толку ... сыпать ссылками из областных газет....детский сад
    яка різниця, звідки?
    ну нате вам документ, начертаний проффесорською рукою, може полегшає.

Бачите, він у 2008 році не міг прожити на зарплату, побирався, в черзі в собесі мабуть стояв. тепер, коли зарплата вдвічі зменшилась, матеральна допомога, за логікою, має вдвічі збільшитись.
    Пророк

гы:)еще недавно источники делились на независимые и заслуживаюшие доверия,и незаслуживаюшие оного.а сейчас уже "яка різниця, звідки?"..ню-ню.очень последовательно и показательно
    ну это так- Mаленькое отступление.
    Victorious,вам тематика "хохлосрача" очень импонирует?
    ну тогда,будьте добры,для сравнительного анализа и дaльнейшей дискуссии выложите тут же декларацию ющенко и тимошенко за тот же год.буду благодарен.да и наверное,не только я
    ри?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Та там головні заявлені цілі - трубу Росії, ЧФ форевер, дайош росмову
    А окрім цього є ще щось, ще цілі- не лише проросійські дії, а щось для України заявлено? Тільки так, по-чесному, якщо бути відстороненим?
    Я питаю серйозно.
    part of me

А окрім цього є ще щось, ще цілі- не лише проросійські дії, а щось для України заявлено? Тільки так, по-чесному, якщо бути відстороненим?
    Я питаю серйозно.
    Серйозно? І це після от такої заяви:
    ???
    Зря Черновецький бабусям крупу з маслом роздавав, треба було собі зарплату зменшити - витрати меньші, а результат той же.
    ри?

fragov, чим тобі моя "заява" не до душі? Якщо будуть зроблені якісь кроки на покращення становища народу - це плюс. Чи не так?

П.С. Будь так ласкавий, повісь свою агресію на плечики в шафу - я буду дуже вдячна.
    Пророк

Я питаю серйозно.
    никто ничего сказать и не может,тому как программу "оппонентов"
    большинство и не читали.в принципе,как показывает общение даже только на этом сайте,свою "помаранчевую" тоже.
    п.с.почему то приходит на ум дебилоидный ельциновский лозунг 96-ого года:"Голосуй сердцем,а не разумом",очень подходяший к ситуации на наших политическим выборам любого уровня.
    part of me
    fragov, чим тобі моя "заява" не до душі?
    Ти навіть не знаючи цілей Януковича і його команди - вже підтримуєш 50% його починання.
    Якщо будуть зроблені якісь кроки на покращення становища народу - це плюс. Чи не так?
    Є різниця між справжнім покращенням і ілюзією. Так от когось зараз кормлять ілюзіями від чого його нутро починає дико дивуватися і радіти.
    І радіти тому, що два дні дали "душі розгулятися", щоб потім 10 років чахнути - пік ідіотизму.
    Єдине, як може покращити становище Янукович, це зробити гірше, а потім повернути як було.

МедведьЗлой, угу. Читаєм програму, читаєм. Тільки справа в тому, що виконувати її всерівно ніхто не буде.
    ри?

Ти навіть не знаючи цілей Януковича і його команди - вже підтримуєш 50% його починання
    То розкажи мені його цілі! Вперед!
    Я цього і просила!
    Натомість отримала плювок - як завжди.
    Може навчимося спокійно викладати свої думки в цій гілці, а не сичати і сходити ядом?
    Так от когось зараз кормлять ілюзіями від чого його нутро починає дико дивуватися і радіти
    І я тебе)))
    Ти мене так розумієш - як ніхто!! Ти ж знаєш, я така наївна, як дитина))) Мені тільки дай - порадіти і подивуватися!

МедведьЗлой, не читають програму, бо толку - нуль)) Але колі вже на те пішло... мені хотілося б зараз побачити програму Януковича.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 262