Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1926Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 48 из 259
Показано с 471 по 480 из 2589.
    Постійний відвідувач

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    Ну то прокоментуй такі дії влади, яку ти так обожнюеш бо питання вже задав давно!
    А чем тебя действия власти понимаешь ли не устраивают? Все держится в одной железной руке, как и должно быть!

Залишенець

Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
    А чем тебя действия власти понимаешь ли не устраивают? Все держится в одной железной руке, как и должно быть!
    Та невже? Хіба у цуцика може бути залізна рука? Ну тоді конкретніше:

ЗУ "Про боротьбу з корупцією" від 05.10.1995 року був скасований прийняттям нового закону, а саме ЗУ "Про засади запобігання та протидії корупції" вiд 11.06.2009 року. Ялинкович своєю "залізною рукою" підписав 21.12.2010 року ЗУ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції", яким було скасовано: ЗУ "Про засади запобігання та протидії корупції" вiд 11.06.2009 року та разом із ЗУ "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень"! Тобто просто скасовано і все, ніякого нового профільного закону не було створено! Утворився певний вакуум, тобто на сьогоднійшній день законодавство націлене на боротьбу з корупцією знищенно! І це після тих палких закликів про боротьбу із корупцією і т. п. Ось хто у влади.
    Пророк

Государство тебе бает работу в бюджетной сфере, даты и ставки, чтоб ты мог заплатить налоги и комунальные услуги и законы, чтоб ты мог с чистой совестью сказать что ты
    О_о.А теперь вопрос,а ты знаешь какие зарплаты в бюджетной сфере?!И как на них по мнению государства можно прожить?

при рождении первого ребёнка в конце года будет составлять 19,1 тыс грн, при рождении второго ребёнка – 39,2 тыс грн, а при рождении третьего ребёнка – 78,3 тыс грн.
    У меня уже есть ребенок и ему скоро в школу!В которую надо отнести уйму денег,и все это с зарплаты которую мне платит государство!Дальше, к примеру мне нужно сходить в больницу,как ты думаешь сколько денег мне нужно отнести туда?Ну получил бы я на второго ребенка 40 штук и что,уйдут они за три года,а дальше что,третьего клепать?Бред!!!!Лучше бы сделали нормальные зарплаты и не нужно было бы мне ихних подачек одноразовых.

Когда нибудь ты выйдешь на пенсию и будешь получать трошкы денюжкы с государства!!!
    Сейчас мой коллега на пенсии и получает пенсию 900 гривен(работать он начал с 18 лет если не ошибаюсь),что бы ото правительство жило на такую пенсию.Всю жизнь пропахать и получить штуку гривен,а нардеп протирая штаны получает 20 кусков как с куста)

А теперь внимание вопрос!!! Что ты еще хочешь??? Вам всем что на тарелочке квартиры, машины и бабло подавай??? идешь зарабатываешь и молодчинка!!!
    То тебе ник не нравится то тебе еще что то,а проблема ведь в тебе.Объяснить чего я хочу,да я ничего я не хочу от твоего правительства и от тебя в том числе,был бы модером забанил бы тебя за твои выпады,ты даже спокойно вести разговор не можешь.Достало тебя,да ты тут уже пол форума достал.....
    Серега...

Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
    Поддам маслица в огонь))))

Ну вот и радуемся, ведь пришел к власти человек который "всіх тих пустолобів як ви" "прищучить" )))))
    Правильно написали "ПРИЩУЧИТЬ"!!!! Именно в кавычках.
    Т.к. он не "прищучить" , а трахнет и трахнет весь народ ,начиная от БОМЖа и заканчивая ДОСТОЙНЫМИ ГРАЖДАНАМИ СТРАНЫ УКРАИНА (не путать с "элитой").
    Прочитал вышенаписанные посты и понял одно,что не в почете в нынешнее время быть патриотом Украины, т.к их почему-то приравнивают к нацистам, фашистам и УЖЕ к террористам.........
    Странно.............(((
    Пророк

А как Вам, это: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0ZcsZUgvAqA

Під час розрахунків з людьми, які вимагали грошей під офісом Партії регіонів, був присутній син депутата-регіонала Олега Надоші Андрій.
    Як видно на відео, яке зняв кореспондент "Української правди", Андрій Надоша сидить за столом у кафе "Чайкофф" разом з людьми, які перераховували гроші і звіряли списки.Також на відео, знятому у кафе, користувачами Facebook були упізнані Ігор Михайленко, Михайло Іваницький, Артем Рудиниченко, Андрій Китаєв і Олег Дейчик.
    Раніше повідомлялося, що депутат Олег Надоша організовував скандальний феєрверк на Майдані Незалежності після ухвалення нової редакції Податкового кодексу.

Еще: http://www.youtube.com/watch?v=obrYV...layer_embedded

Під офісом Партії регіонів у Києві на вулиці Липській зібралося близько 150 людей, які вимагають оплатити їм участь у мітингу.
    Про повідомляє кореспондент "Української правди".
    Люди заявляють, що вони брали участь у заходах на Майдані Незалежності та біля палацу "Україна" з 9:00 до 18:00, за що організатори обіцяли їм 120-140 гривень.
    За їхніми словами, з частиною мітингувальників розрахувалися, а з частиною ні.Пізніше охорона штабу Партії регіонів підтвердила, що представник людей, які зібралися під офісом, зайшов у будівлю.
    Станом на 22:45 до будівлі під'їхала машина патрульно-постової служби. Вона стоїть у 50 метрах від людей і міліціонери не вчиняють якихось активних дій.
    Однак вони попросили людей звільнити проїжджу частину вулиці і стати на тротуарах. Українська правда

Еще: http://www.youtube.com/watch?v=x8s5I...layer_embedded

Принудительное празднование студентов, работников ЖЭКа, учителей и просто желающих заработать 90 грн. Некоторые смотрели виновато обнаружив что их снимают на камеру. Региоанальная массовка удалась:) Вот так часть украинцев отмечала День соборности Украины 22 января 2011г.
    Серега...

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    А как Вам, это: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0ZcsZUgvAqA

Під час розрахунків з людьми, які вимагали грошей під офісом Партії регіонів, був присутній син депутата-регіонала Олега Надоші Андрій.
    Як видно на відео, яке зняв кореспондент "Української правди", Андрій Надоша сидить за столом у кафе "Чайкофф" разом з людьми, які перераховували гроші і звіряли списки.Також на відео, знятому у кафе, користувачами Facebook були упізнані Ігор Михайленко, Михайло Іваницький, Артем Рудиниченко, Андрій Китаєв і Олег Дейчик.
    Раніше повідомлялося, що депутат Олег Надоша організовував скандальний феєрверк на Майдані Незалежності після ухвалення нової редакції Податкового кодексу.

Еще: http://www.youtube.com/watch?v=obrYV...layer_embedded
    http://www.youtube.com/watch?v=x8s5I...layer_embedded
    Думаю эта новость ПРинесет расстройство только НАнеДОНОШЕ и его семейке ( если принесет)......и так все всем ясно!!!пиарятся....))"елита")))
    Залишенець

Охорона штабу Партії регіонів підтвердила, що представник людей, які зібралися під офісом, зайшов у будівлю.
    Пророк

"БрЬЄхня!
    Такого нЬє могло битЬ!"
    Серега...

А мы то в Полтаве и не знали как собирали "за лавандос" ПРихільників ПР около стадиона "Ворскла"????))))) Ой-е-е-е-е-е-!!!! И денег не даФФали, и водки и даже плану.........)))Сам там был...(((
    Зануда

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Мне нравится такой вариант, на котором говорила моя бабушка.
    ясно, що Ви звикли до такої мови і деякі слова зараз Вам ріжуть слух. Я розумію. Але це ще не означає, що бабуся Ваша - джерело літературної української мови, а певні слова, які Ви досі не чули - зло. Більшість з тих слів, до речі, наведені в словниках Української мови, що видані ще за часів СРСР. Але треба розуміти, що зараз тривають перехідні процеси. Щось приживеться, щось зникне.
    Всі мови періодично через це проходять.

Офтоп:
    Евгений Нагорный, Ви вважаєте себе таким непогрішимим, що дозволяєте собі провокувати учасників форуму випадами щодо нестачі мозку, смороду тощо. Деякі люди (вірю, що серед нас таких нема) справляють подібними діями враження пихатих бовдурів. Утримуйтеся надалі від особистих характеристик.
    Закликаю всіх дотримуватися правил форуму.
+ Ответить в теме
Страница 48 из 259