Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1945Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 46 из 262
Показано с 451 по 460 из 2611.
    Пророк

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

Офтоп:
    (задумавшись)как же всё по фрейду ,..переплелось:русофобия,колбаса и фаллосы

Залишенець

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Лично мне курс политики Юща не нравился. Вместо того, чтобы наполнять бюджет и думать об укреплении независимости страны, он только посеял раздор между отдельными ее регионами, Влез в долговую яму, развязал руки таким пустоболам как вы (ничего личного, просто обобщение). С медалей Бандеры и бредовой идеи с Голодомором-геноцидом никому лучше жить не стало, только очень маленькая кучка националистов-фанатиков получила небольшое моральное удовлетворение.
    Я від Ющенко також не в захваті. Адже якби він не був тряпкою, то всіх тих пустолобів як ви (нічого особисто, просто узагальнення) прищучив би, бо шанс дійсно був, а він все упустив!
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ваші любімци теж розрізняють націю своїми георгієвськими лєнтачкамі, тусовками Кирила як у себе дома, заявочками Путенчега, що перемога винятково на руках москалів і т.п. Ну то хай і чешуть, раз вони такі розумін, а ні, Кирило як на роботу катає, знач шось йому треба.
    Саме так, але ж для них це правда! Зомбі...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    це підтвреджує спілкування під час автопробігу в Крути.
    Та да, если патриоты - это все те, кто тогда с вами ездили, то таки да, вас много!
    Залишенець

І чому до патріотів таке негативен ставлення? Патріоти́зм є любов'ю та/або відданістю до якоїсь країни. (Викі) Тож що в цьому поганого?
    Пророк

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    І чому до патріотів таке негативен ставлення? Патріоти́зм є любов'ю та/або відданістю до якоїсь країни. (Викі) Тож що в цьому поганого?
    Патриоты - это хорошо. Но вы не патриоты, а националистические фанатики. Вы говорите не столько о любви к Украине, сколько о ненависти к России
    Залишенець

Патриоты - это хорошо. Но вы не патриоты, а националистические фанатики. Вы говорите не столько о любви к Украине, сколько о ненависти к России
    Ви мене так добре знаєте? То давайте я вам все про себе розповім:

По-перше, я не писав, що я націоналіст.
    По-друге, я патріот в тому розумінні, в якому написав вище.
    По-третє, я не ненавиджу Россію! Я ненавиджу тих осіб, що нею правлять в даний час і в минулому. А звичайні громадяни РФ - для мене такіж люди як і ми і до них я ставлюсь абсолютно нормально. Ну звичайно, якщо та людина не буде підтримувати дії направлені проти нас - українців. А громадяни РФ страждають через тих виродків у владі і я навпаки хочу, щоб в них все було добре бо мені їх шкода.
    Пророк

Так я тоже патриот. Я об этом писал раньше. Я люблю свою страну. Но мой родной язык - русский язык. Мне не нравится украинский язык в том варианте, в котором его сейчас впаривают в школах. Мне нравится такой вариант, на котором говорила моя бабушка. И современный вариант истории мне не нравится, в котором не просто излагают факты, а при каждой возможности выставляют себя униженными калеками и винят во всех своих проблемах Россию. Вот вы почитайте комменты шараши и никелер - там фанатическая ненависть к России. Вы считаете это нормальным?
    Залишенець

Так я тоже патриот. Я об этом писал раньше. Я люблю свою страну. Но мой родной язык - русский язык. Мне не нравится украинский язык в том варианте, в котором его сейчас впаривают в школах. Мне нравится такой вариант, на котором говорила моя бабушка. И современный вариант истории мне не нравится, в котором не просто излагают факты, а при каждой возможности выставляют себя униженными калеками и винят во всех своих проблемах Россию. Вот вы почитайте комменты шараши и никелер - там фанатическая ненависть к России. Вы считаете это нормальным?
    Для мене також рідна та звична російська мова, але українська все ж приємніша і її я люблю мабуть трохи більше. Але це не суттєво! Що стосуєтсья історії, то наш народ дійсно століттями потерпав від різних країн (умовно кажучи, адже за цим стояли конкретні люди до яких й має йти неприязнь) і не тільки від Росії. Нам дійсно не давали можливості мирно розвиватися й жити - це просто сухий факт.

Чесно кажучи, їх я також не знаю так добре, щоб робити якісь висновки. Але скажу по факту, що якщо людина просто ненавидить якусь країну та її громадян - то це дійсно не правильно! Але мені здається, що в них дещо інша ситуація, хоча я можу помилятись.
    Постійний відвідувач

Поддам маслица в огонь))))
    Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    Я від Ющенко також не в захваті. Адже якби він не був тряпкою, то всіх тих пустолобів як ви
    Ну вот и радуемся, ведь пришел к власти человек который "всіх тих пустолобів як ви" "прищучить" )))))
    Залишенець

Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
    Ну вот и радуемся, ведь пришел к власти человек который "всіх тих пустолобів як ви" "прищучить" )))))
    Хто? Ще одна ганчірка безголова? Його можливості для цього занадто обмежені. Ну ви насмішили мене...
+ Ответить в теме
Страница 46 из 262