Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1956Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 30 из 263
Показано с 291 по 300 из 2623.
 1. #291
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  ...Рано чи пізно все оце "стратегічне партнерство" закінчиться черговим порнофільмом.
  Эта стратегическая порнуха длится уже 9 месяцев...

 2. #292
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  прям пустил скупую слезу,читая комменты в этой теме:)
 3. #293
  Offline
  Пророк

  Дела культурные. ICTV вирізало з ефіру пародію на Януковича.


  ICTV вирізало з ефіру пародію на Януковича.

  В останньому випуску російського комедійного шоу "Велика різниця", що вийшов на російському Першому каналі, спародіювали образ президента України Віктора Януковича.

  Тим часом на українському каналі ICTV, що транслює "Велику різницю", випуск вийшов без цього сюжету, пише Головне.


  http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/2/5537557/
 4. #294
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: Дела культурные. ICTV вирізало з ефіру пародію на Януковича.


  RAMM, мдааа....! Маразм крєпчал!
 5. #295
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Учитывая что это ролик совсем беззубый и некреативный, впрочем как и весь кацапский агитпроп.
 6. #296
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  "Кремль дозволив сюжет"

  Російський політолог Станіслав Бєлковський сказав в інтерв‘ю Бі-Бі-Сі, що в Росії сюжет-пародія на Януковича не був дуже популярним у рейтингах, бо нині в тій країні питання української політики не є таким актуальним, як 5-6 років тому. Однак у пародійному сюжеті, як вважає екcперт, містився сигнал для російського політикуму. Із Станіславом Бєлковським говорив ведучий Бі-Бі-Сі Фідель Павленко.

  С.Бєлковський: Для політичної еліти Росії це був сигнал, що Кремль роздратований Януковичем і що Кремль дозволив такий сюжет на першому каналі - на головному президентському каналі - в пору дня, коли його дивиться найбільше людей.

  Бі-Бі-Сі: Сатира на президента дружньої зараз держави і дружнього політика для Росії, яким називають Януковича і якого багато хто вважає проросійським політиком, з‘являється на головному телеканалі Росії. Це, здавалося б, мало дивувати. Але, як ви кажете, це сигнал того, що Москва насправді не дуже задоволена паном Януковичем?

  Немає очікуваних поступок

  С.Бєлковський: Москва вже з 2006 року не вважає Януковича своїм агентом впливу. І на останніх президентських виборах Владімір Путін симпатизував Юлії Тимошенко, хоча зараз, звичайно, Кремль намагається це спростувати. І після того, як Янукович прийшов до влади, були надії на те, що будуть значні поступки в економічному плані з боку України, але цих поступок досі немає. І тому, звичайно, Кремль трохи роздарований Віктором Януковичем.

  Тим більше, що Віктор Янукович насправді, незважаючи на свою формальну проросійську риторику, рухається переважно в бік Європи, що він не йде на поступки в питаннях приватизації ключових галузей української економіки, на що Кремль сподівався. Немає поступу, наприклад, у питаннях об'єднання Газпрому і Нафтогазу, у створенні газотранспортного консорціуму тощо. Тобто йдеться про питання, які навколокремлівський бізнес, який визначає кремлівську політику на українському напрямку, вважає принциповими та ключовими.

  Тому, звичайно, це роздратування накопичується, і це знаходить відображення в таких сюжетах, як пародія на Януковича на "Пєрвом" каналі, яка нагадує значною мірою пародії на Лукашенка - президента Білорусі, до яких російські телеглядачі звикли.

  А крім того, Кремль роздратований контактами Януковича та Лукашенка, які відбуваються у стилі дружби України та сучасної Білорусі. І тим, наприклад, що нафтогін Одеса-Броди буде використовуватися в аверсному режимі для постачання венесуельської нафти через Одеса-Броди до Білорусі.

  Янукович=Лукашенко?

  Бі-Бі-Сі: Пане Бєлковський, все ж таки на пана Лукашенка не просто була сатира – про нього були дуже гострі документальні фільми зі звинуваченнями ледь не у причетності до (не хочеться вживати це слово) мафії. Що ж стосується Януковича, то тут все ж таки сатира. То хіба можна ставити їх в один ряд?

  С.Бєлковський: Поки що ні, звичайно. Поки що лише починається щодо Януковича. Звичайно, Кремль сподівається, що Янукович не стане для офіційної Росії новим Лукашенком. Тобто ворогом, який ще недавно був другом. Але все може бути найближчим часом, бо Кремль керується у своїй діяльності переважно економічними інтересами найвпливовіших фінансово-промислових груп. А ці інтереси не збігаються з інтересами українських промислових груп, які відображає Янукович. Тому розвиток стосунків Кремля та сучасної української влади не є передбачуваним.

  Відступати важче

  Бі-Бі-Сі: Ви сказали, що від 2006 року Кремль не вважає Януковича абсолютно своїм агентом впливу в Україні. Чому, на вашу думку, подібна політична сатира на Януковмча не з‘являлася раніше на роісйському телебаченні, а з‘явилася лише тепер?

  С.Бєлковський: Тому що ще у 2004-му році Кремль зробив надто багато, щоб пояснити, що Янукович - це "наш проросійський кандидат". І пояснити зворотнє дуже важко. Принаймні переважна більшість російських громадян вважає, що Янукович - це наш кандидат у президенти. І пересічні росіяни, звичайно, не хочуть втручатися, не хочуть розуміти усі тонкощі і складнощі україно-російсьикх бізнес-відносин. І тому, все це треба робити поступово - не можна, з точки зору Кремля, так швидко казати, що вчора він був наш, а сьогодні вже не наш. Але, як показує приклад Олександра Лукашенка, все може бути, і Кремль може перейти до такої лінії в найближчому історичному часі.

  Сусідніх критикувати можна, своїх - ні

  Бі-Бі-Сі: Наскільки, на вашу думку, політична сатира в Росії можлива на провідних каналах на перших російських політиків? Чи це просто утопія?

  С.Бєлковський: Поки неможливо, звичайно, бо провідні канали залишаються підкронтрольними Кремлю на сто десять відсотків. Але що відбудеться завтра - невідомо, бо в Росії спостерігаються симптоми перебудови, спостерігаються симптоми того, що сучасна еліта вже не вважає сучасну політико-економічну систему Росії ефективною, і що відбудеться завтра - невідомо. Але сьогодні я гарантую, що жоден сюжет про Путіна чи Медведєва не може з'явитися на будь-якому провідному телеканалі без санкції Кремля.

  Звідси
 7. #297
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Герман прямо намекнула, что не уважает трусливого Януковича

  Вот, оказывается, почему пародию на ганиного Хозяина вырезали из украинской версии российской «Большой разницы»! Просто «уметь смеяться над собой» – это «наивысшее мужество». Януковичу, судя по всему, в корне недоступное…
  Заместитель главы Администрации Президента Украины Анна Герман считает, что не стоит придавать особого значения показу на контролируемом государством российском телеканале пародии на Президента Украины Виктора Януковича.
  Об этом Герман сказала сегодня в интервью корреспонденту УНИАН.
  «Ко всякому юмору нужно относиться очень спокойно. А наивысшее мужество – это уметь смеяться над собой. Я очень уважаю людей, которые способны, в первую очередь, смеяться над собой», - сказала она.
  Герман сказала, что «это не первое и не последнее, когда подходы к образу первых людей государства могут быть такими, что они нам могут показаться слишком саркастичными, слишком циничными».
  «Но первые лица – они привлекают внимание и справедливых людей, и несправедливых. И на все это нужно смотреть очень просто и с улыбкой. Я бы не делала из этого какой-то особой истории. На каждый чих не обязательно говорить «дай Боже», - сказала Герман.

  СМ. ТАКЖЕ: ICTV дал понять, что ржать с Януковича в России и у нас – это две «Большие разницы»
  http://obkom.net.ua/news/2010-11-04/1525.shtml

  Вниманию последовательного электората Януковича: депутат Фельдман признал Виктора Федоровича агентом американского сионизма

  Народный депутат Украины, президент Украинского еврейского комитета Александр Фельдман по результатам своих встреч во время визита в США с известными американскими политиками и еврейскими лидерами заявляет об их поддержке действий Президента Украины Виктора Януковича.
  Как сообщили в пресс-службе Фельдмана, поддержка усилиям Януковича по укреплению межнационального мира и согласия в Украине (! - Обком) была выражена во время Конференции президентов крупнейших американских еврейских организаций.

  http://obkom.net.ua/news/2010-11-04/1805.shtml

  СМ. ТАКЖЕ: «Регионал» Костусев измерил остроту ушей своего конкурента и объяснил Одессе, что здесь правят жидо-фашисты (ВИДЕО)
  http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post186032
 8. #298
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Перший заступник лідера фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що народ може пробачити зарплату, але не посягання на дружбу Росії та України. Про це Чечетов заявив, коментуючи пародію, яку показали в Росії на Главу держави Віктора Януковича.

  "Нікому не вдасться посварити президентів двох братніх народів: Шляхи ... ну, цього самого - Медведєва і Януковича. Нікому не вдасться вбити клин! Не вдасться! Не вдасться!" - акцентував Чечетов.

  "Дурням не вдасться вбити клин! Ця дружба непорушна! Путін, Медведєв, Янукович і Азаров - непорушна дружба! Нікому не вдасться! Які б гроші кому не платили. Обламається! Весь світ визнав Януковича Президентом, а Баба Яга проти", - сказав регіонал.

  "Я вкотре кажу, що той, хто зробить замах на святая святих - дружбу Росії та України, того народ змете назавжди. Народ пробачить зарплату, але цього - ніколи", - додав Чечетов.

  P.S. Та про кого ж він?
 9. #299
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Когда путин эту пародию разрешал, с сесетовым не посоветовались, отсюда и хаотические его комметарии. Как говориться - хоть ссы (если ссаки путинские) в глаза, все им божа роса.
 10. #300
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  да что тут гадать, маразм крепчал. чечетов - просто старый поц, вызывающий рвотный рефлекс даже круче герман.
+ Ответить в теме
Страница 30 из 263

Похожие темы

 1. Мог ли Янукович победить Майдан?
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2014, 22:28
 2. Що таке політика?
  ХмаркА в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.08.2009, 20:16
 3. Президент Янукович
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 29.10.2007, 19:05
 4. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 5. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53

Теги для этой темы