Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1956Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 251 из 263
Показано с 2,501 по 2,510 из 2623.
 1. #2501
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Янукович тягне Україну до Європейського суду!

 2. #2502
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Суд постановив, що накладення санкцій на соратника Януковича Андрія Портнова було "неприпустимим", повідомляє "Європейська правда".

  Суд Європейського союзу ухвалив рішення у справі "Портнов проти Ради ЄС" за позовом колишнього заступника глави адміністрації президента Андрій Портнова. Суд визнав, що накладення санкцій лише за ознакою співпраці з колишнім режимом є неприпустимим, повідомили виданню у прес-службі суду.

  "Рішення Ради ЄС від 5 березня 2014 року стосовно обмежувальних заходів проти деяких осіб, установ і організацій, щодо ситуації в Україні, анулюється стосовно Андрія Портнова", - зазначається у рішенні суду.  Санкції із Портнова Євросоюз зняв у березні 2015. Рік перед тим Європа наклала обмеження на 18 громадян України, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів і причетності до порушень прав людини. Портнов був серед них.

  Перший пішов! осталось ще 17......
 3. #2503
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Прилетит Янукович
  На своем вертолете
  И с блядями завалиться в СПА ...

  С Днем Майдана поздравит
  И наверное спросит
  Как у нас без него тут дела ...


  Суд підтвердив право Януковичів збудувати СПА-центр поруч із вертодромом на Парковій алеї

  Суд залишив чинним висновок Міністерства культури, яке у вересні 2013 року погодило ТОВ «Делікатес» проект, паспорт опорядження фасадів і генеральний план фізкультурно-оздоровчого центру із рестораном на Петровській алеї (поблизу Зеленого театру) у Києві. Про це свідчить постанова Окружного адміністративного суду Києва від 19 жовтня.  До суду звернувся заступник прокурора Печерського району столиці. Він вказував, що Мінкультури порушило законодавство про культурну спадщину, оскільки погодило генплан об’єкту без інформування Секретаріату ЮНЕСКО.
  Суд із доводами прокурора не погодився. Він вказав, що поінформувати Секретаріат ЮНЕСКО можна в будь-який час, в тому числі після затвердження генплану об’єкту.
  Як зазначив суд, фізкультурно-оздоровчий центр із рестораном є об’єктом соціальної сфери, будівництво яких допускається у охоронній (буферній) зоні. При цьому у фірми є необхідні погодження Департаменту містобудування і архітектури КМДА та Департаменту культурної спадщини Мінкультури, а також дозвіл на виконання будівельних робіт від ДАБІ.
  Суд не прийняв до уваги посилання прокуратури на кримінальне провадження, по якому посадові особи ТОВ «Делікатес» звинувачуються у засміченні ділянки площею 14,1 кв м на Петровській алеї під час проведення земляних робіт, чим державі завдано збитків на 3,35 млн грн, оскільки воно не стосується даного спору і по ньому немає вироку.
  Мінкультури підтримало позов прокуратури, однак суд не прийняв це визнання до уваги, оскільки ТОВ «Делікатес», яке є замовником будівництва, заперечував проти позову.
  Нагадаємо, у січні 2003 року Київрада передала ТОВ «Делікатес» в оренду на 15 років земельну ділянку площею 0,3 га для будівництва ресторану на Петровській алеї (поблизу Зеленого театру) у Києві. Фірма будує тут елітний СПА-центр «Amber Magic».
  Нинішніми засновниками ТОВ «Делікатес» є Яшар Ходжаєв (99%) і саме ТОВ «Делікатес» (1%). Директором фірми залишається Гліб Вакунов. У лютому цього року на Ходжаєва також було перереєстровано офісний центр на вул. Волоській, 11а, у якому знаходився офіс найвідомішої фірми «Сім’ї» – ТОВ «Танталіт».
  Поруч із ТОВ «Делікатес» землю орендують також ТОВ «Парк Вей» (0,55 га) і ТОВ «Амадеус Ко» (2,07 га).
  Засновниками ТОВ «Парк Вей» є Яшар Ходжаєв (99,9%) і саме ТОВ «Парк Вей» 0,1%. Директором фірми є Олександр Охота, який, так само як і Гліб Вакунов, раніше правцював у Нацагентстві з підготовки до Євро-2012.
  Засновниками ТОВ «Амадеус Ко» є Олександр Хом’як і британська компанія «Fineroad Business LLP», яка пов’язана з оточенням Януковича. Як відомо, на ділянці, яку орендує фірма «Амадеус Ко», зводяться найбільший в Україні дата-центр «Парковий» і гелікоптерний майданчик.
 4. #2504
  Offline
  модератор

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Янукович решил вернуться в политику


  Бывший президент Украины Виктор Янукович заявил о своих планах вернуться в политику. Об этом он сообщил во вторник, 8 декабря, в интервью РИА Новости.

  «Хочу вернуться в политику. Я сегодня… То, что в моих силах, я делаю всё. Во-первых, много помогаю людям, которых преследуют в Украине, которые уже выехали, допустим, за пределы Украины. И не только в Россию. В России само собой поддерживаю с ними связь. Чем могу, тем и помогаю», — рассказал Янукович.

  Он также сообщил о том, что поддерживает связи с действующими политиками в Украине.

  «Многие из них сегодня уже не так стесняются и не так боятся, как это было, условно говоря, год назад. Они уже комфортно себя чувствуют, когда мы встречаемся и обсуждаем вопросы», — добавил экс-президент.
 5. #2505
  Online
  бог
  Cool

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
  Янукович решил вернуться в политику
  ...пора учится метать камни пращей...да так как Давид, чтоб с первого раза между глаз и "добрый вечер"
 6. #2506
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Янукович решил... Не смешите мои коленки.
  Януковичу решили разрешить сказать то, что написали ему на бумажке. Обсуждать нечего.
 7. #2507
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Інтерпол тимчасово обмежив публічний доступ до інформації про розшук екс-президента України Віктора Януковича (сьогодні з офіційного сайту Інтерполу зникли файли майже всіх українських чиновників, які працювали з президентом-втікачем Віктором Януковичем), про це 22 січня 2016 року, заявив керівник Робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

  "Віктор Янукович та його захисники подали скаргу із проханням про скасування міжнародного розшуку до суду у м. Ліон (Франція) та Комісії з контролю за файлами Інтерполу. На момент розгляду скарги Комісією Генерального секретаріату було прийнято рішення про обмеження публічного доступу до інформації про розшук В. Януковича", - повідомив Неволя.

  Він наголосив, що інформація про Януковича не видалялася з обліку Інтерполу. Відповідно до статуту Комісією Генерального секретаріату ця інформація тимчасово вилучена з публічного доступу. "Файли про розшук В. Януковича продовжують існувати у закритій базі Інтерполу і до вказаної системи мають доступ лише уповноважені на те особи", - йдеться у повідомленні.
 8. #2508
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Сейчас (по 5 марта 2016 года включительно) действует следующее решение Совета ЕС, которое сейчас находится на рассмотрении суда в Люксембурге. Формально Совет ЕС может продлить на следующий год новую волну санкций несмотря на вынесенное решение суда, но такое действие может повлечь политические последствия для стран-членов ЕС и их отношений с судебной властью Евросоюза.

  Суд ЕС отменил санкции в отношении Азарова и нескольких его соратников - http://24tv.ua/ru/sud_es_otmenil_san...tnikov_n652615

  Арбузов выиграл дело в суде ЕС по санкциям - http://www.unian.net/politics/124859...anktsiyam.html

  СУД ЕС ОТМЕНИЛ САНКЦИИ ПРОТИВ АЗАРОВА И ЧЛЕНОВ ЕГО ПРАВИТЕЛЬСТВА - http://www.eurointegration.com.ua/ru...01/28/7044011/

  И т. д.

  Борислав Береза
  Суд Евросоюза снял только часть санкций с бывших украинских чиновников – премьер-министра Николая Азарова, главы Национального банка Сергея Арбузова и министра энергетики и угольной промышленности Эдуарда Ставицкого. Об этом на своей странице в Facebook сообщил внефракционный народный депутат Борислав Береза.

  "Санкции, которые были введены с 06.03.14 по 05.03.15, признаны необоснованными. Что это значит? А значит это, что все санкции, которые были введены после этих дат, остаются в силе. Но если украинские правоохранительные органы ничего не сделают в ближайшее время, чтобы предоставить надлежащие доказательства, то действующие санкции прекратят, а затем судебным решением будут отменены", – написал он.

  В связи с этим нардеп отметил, что украинцам не надо кричать о предательстве, а стоит просто работать над доказательной базой.

  "Пока Украина получила политическую пощечину, но может получить нокаут", – подытожил Береза.
 9. #2509
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  батя, ти конєшна в ізгнаніі но нє переживай, один з твоїх міністрів пішов на підвищщеня і став призидентом, так шо дєло твоє в україні процвіта і квітне
 10. #2510
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  батя, ти конєшна в ізгнаніі но нє переживай, один з твоїх міністрів пішов на підвищщеня і став призидентом, так шо дєло твоє в україні процвіта і квітне

  Виння Пых, але ж батя ув'язнив твою любу Юлю...Ти вже визначайся за кого ти.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Мог ли Янукович победить Майдан?
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2014, 22:28
 2. Що таке політика?
  ХмаркА в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.08.2009, 20:16
 3. Президент Янукович
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 29.10.2007, 19:05
 4. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 5. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53

Теги для этой темы