Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1934Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 242 из 260
Показано с 2,411 по 2,420 из 2597.
    Banned

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    А среднему бизнесу яйца в тисках стали так закручивать, что пищать ультразвуком стали.
    Не только, например вот это дерьмо, что типа плтельщики НДС не могут вести расчеты с не плательщиками НДС, что это за херня, её, кстати, до сих пор не отменили!

Філософф

Офтоп:
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    где-то я тебя видел....аа...вспомнил.. в родительском коммитете! Кричишь вечно давайте бабло на шторы-окна-подарки директору-заучу и т.д.
    Так, я голова батьківського комітету, а ви мать вічно зайнятий батько? Який не взмозі вкрутити лампочку в класі і поремонтувати двері, який думає, що чисті, не рвані штори і м/п вікна у класі, вимиті панелі, т.папір в туалеті, не воняючі хлоркой коридори і вода у кулері - це лічно сам президент приносить, і прі совєтах всьо було безкоштовно? І через це нам приходиться собирати аж по 25 грн в місяць, на папір офісний, туалетний, рідке мило, миючі і пакети для сміття, на розпечатку картинок і завдань, на красиві картинки в класі, які требують, щоб вони були, на таблиці по всім предметам? Ви ж всі думаєте, що воно само з неба падає, і стоє копійки, але самі нічого принести в клас не можете.
    Бо ми мать в батьківському комітеті гроші отримуємо, щоб я з малою дитиною їздила в школу тричі в тиждень, допомагала прибирати в класі, ліпила сніжинки на вікна з дитиною на руках (бо я ж в декреті, а всі остальні батьки працюють). Але чомусь ніхто, із таких як ви, не хоче іти в батьківський комітет, і потім лічно гризтися з завучкою, директором, завхозов за ваші грьобані штори, парти і все інше, тратити всій час, щоб зробити всій клас кращим. Хай це буде хтось інший, а я за вуглом повозмущаюсь про те, як батьківський комітет здирає з нас послєдні 25 грн, які я за деть прокуру чи пропью з друзями.
    Підіть до завідючої, дирекотора, і лічно скажіть - я проти подарунків вам, але ви можете тіки тріпати нерви дівчатам з батьківського комітету, здаючи на сніданки через місяць, бо у вас грошей нема, і мама з батьківського комітету повинна докласти свої, тіпа у неї дітей немає.
    І кстаті, вначалі року, не ви підписали бумажку, що зобовязуєтесь матеріально допомагати школі? Память коротка, а винні всі кругом, крім вас.

У нас же навчання безкоштовне, ви забули? Подякуйте, що держава хоч з/п платить вчителям, а не батьки, а то потім опять у вас комітет винен буде, а не держава.
    23q
    23-й участник

ладно, да...это я пошел к заведующей и поговорил с ней про борьбу с коррупцией, про то что мы идем в Европу, про то, что взятки и подарки недопустимы в цивилизованном обществе, тем-более когда для достижения цели построения европейского общества погибло на майдане сколько людей и развязали войну, будучи к ней не готовы не геополитически не экономически не в военном плане. да, это я, тот человек детей которого взяли бесплатно в садик и я не отстегивал никому бабло. И именно я кричал тебе на родительском собрании, что сдавать деньги на подарки заведующей, воспитательнице и нянечке на НГ я не буду и никому не советую. а зачем? 25 гривен я тебе сдаю каждый месяц, и именно я тебе сказал отворот-поворот, что когда детей моих все лето не было, а ты требовала с меня заплатить 75 грн за 3 месяца на нужды группы. А родитеский коммитет - это оплот взяточництва и дыбилизма. Зачем он нужен в здоровом обществе с нормальными учебными заведениями? Что б было проще сшибать бабло с родителей, т.е. перекладывать с больной головы(государство) на здоровую(родители)?? Прям отдел нравов. Родительский коммитет это Управдом СССР! Совок, как говорит глубокоуважаемый раста!!!
    Banned

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Подякуйте, що держава хоч з/п платить вчителям
    $70 даллорв месяц?
    Філософф

А скільки раз ви прийшли, і допомогли щось зробити в класі? Скільки разів ви надрукували щось для класу? Давайте, підем всі разом до директора, в Гороно, стребуємо, щоб ремонт в класі, фарбування підлоги і оклейку вікон у школі, які "закріплені" за класом, робила держава, а не БК? Але ви повозмущаєтесь ,і завідуюча скаже - ось з цього папи не вздумайте брать, але ремонт у класі щоб влітку зробили. І БК прийдеться все одно робити ремонт (ми ж пам'ятаємо, що 80% совок, який скаже - а що робити, і нічого робити не буде?) за кошти оставшихся батьків, нанімаючи людей, бо 80% заняті круглосуточно, і не лохи, щоб красить поли, а остальні 20 задрались кожен раз робити самі, і наймуть людей. Чи ви думаєте, що ремонт у школі робить держава? Або якщо ви прийдете в травні, а БК скаже - давайте по 100 грн на ремонт класу - вам стане легше, ніж якби ви здали по 25?, який ми робитимемо коли? коли нема дітей - правильно, влітку. І ваші діти не ходять, а БК півліта там пролазить, винести парти-шафи-кучу фігні-проконтролювати-занести, але ж ваші діти влітку не ходять, і ви тіпа не при ділах. А все винен БК, бо він совок. Ніхто вже на НР не дарує подарунків давно нікому. Я пояснювати вам більше нічого не буду. Визвіться 1 рік побути в БК, ще й відповідальним за фінанси, і прочуствуйте на своїй шкурі, що і як вони роблять, скільки сил і нервів тратять, щоб не тільки їхнім дітям було нормально вчиться, а і вашим. Підіть, стребуйте у держави нові штори, кулєр і офісний папір, і БК вам низько вклониться. А триндіть не мішки ворочать, і кричать здоровому міжику на жінку, яка намагається покращити перебування ваших дітей у школі - не робить вам честі.
    Пророк

Cveha, а для вас это открытие, что всё это должна делать школа? деньги должно гороно вытребовать у города? это всё вам в новинку!??! и вы ещё в родительском комитете?!
    Banned

А вот мне тоже интересно, БК может расследовать куда школа потратила деньги на ремонт/окна/шторы?
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А вот мне тоже интересно, БК может расследовать куда школа потратила деньги на ремонт/окна/шторы?
    Конечно может ))))) Правда только один раз )))) И то недолго ))))
    бог
    Redcross

Офтоп:

Не видумуйте, крім прибрання надбавок за 2 і 3 дитину, і зняття 130 грн, нічого подібного не було, малозабезпечені як були, так і є. Ніяких льгот на проїзд і безкоштовних гуртків, ніяких безкоштовних їж у школах. А потім, в Росіях розказують, через таких, як ви, що ось урізали на дітей, нічого не платять. При чому, в місяць що на 2, що на 3 дитину платять однаково - мінімалку в місяць. Різниця тільки в довжині. Раніше на 3 платили до 4-х років, а зараз до 3-х. Нікому зразу 40 тис, чи 120 тис, на руки не видавали, так що пересічна мамашка різниці не замітить особо.
    Раніше, 9 років назад, на дітей взагалі платили 30 грн. І нічого, жили люди, народжували дітей і ростили. А з оцими дитячими, всякі "бидло" стали рожать по надцять дітей, і жить на дитячі, діти голі-босі, зате проїзд для багатодітних в траліку безкоштовний. Зазавичай батькам оцих "дитячих" мінімалки в місяць, хватає на 2-3 пачки памперсів і якийсь ніштяк, ніпа мило-шампунь-носочки. При чому, що зараз, що 7 років назад, до кризи. Тоді платили 500 грн, а памперси коштували 120 грн. Зараз платять 1000 грн, памперси коштують 300 грн.
    Бісять мамашки, які вопять, що їм урізали, і не хватає на пітаніє в школі, але на манікюр-педікюр-депіляцію і нарощування бровєй їм хватає, і чоловік не працює, бо в нього печінка хвора, піднімать важкого ніззя, але бухать з корєшами півко можна. А 60грн на харчування немає, от бідолажки, а на сигарки і півко хватає. Таких батьків не жалко взагалі, тіки дітей їхніх жалко, бо вони тим батькам не нужні , тіки їхні "дєтські" гроші. У нас в класі із 32 чол, таких трохи більше, ніж половина.
    Так, я голова батьківського комітету, а ви мать вічно зайнятий батько? Який не взмозі вкрутити лампочку в класі і поремонтувати двері, який думає, що чисті, не рвані штори і м/п вікна у класі, вимиті панелі, т.папір в туалеті, не воняючі хлоркой коридори і вода у кулері - це лічно сам президент приносить, і прі совєтах всьо було безкоштовно? І через це нам приходиться собирати аж по 25 грн в місяць, на папір офісний, туалетний, рідке мило, миючі і пакети для сміття, на розпечатку картинок і завдань, на красиві картинки в класі, які требують, щоб вони були, на таблиці по всім предметам? Ви ж всі думаєте, що воно само з неба падає, і стоє копійки, але самі нічого принести в клас не можете.
    Бо ми мать в батьківському комітеті гроші отримуємо, щоб я з малою дитиною їздила в школу тричі в тиждень, допомагала прибирати в класі, ліпила сніжинки на вікна з дитиною на руках (бо я ж в декреті, а всі остальні батьки працюють). Але чомусь ніхто, із таких як ви, не хоче іти в батьківський комітет, і потім лічно гризтися з завучкою, директором, завхозов за ваші грьобані штори, парти і все інше, тратити всій час, щоб зробити всій клас кращим. Хай це буде хтось інший, а я за вуглом повозмущаюсь про те, як батьківський комітет здирає з нас послєдні 25 грн, які я за деть прокуру чи пропью з друзями.
    Підіть до завідючої, дирекотора, і лічно скажіть - я проти подарунків вам, але ви можете тіки тріпати нерви дівчатам з батьківського комітету, здаючи на сніданки через місяць, бо у вас грошей нема, і мама з батьківського комітету повинна докласти свої, тіпа у неї дітей немає.
    І кстаті, вначалі року, не ви підписали бумажку, що зобовязуєтесь матеріально допомагати школі? Память коротка, а винні всі кругом, крім вас.
    У нас же навчання безкоштовне, ви забули? Подякуйте, що держава хоч з/п платить вчителям, а не батьки, а то потім опять у вас комітет винен буде, а не держава.
    А скільки раз ви прийшли, і допомогли щось зробити в класі? Скільки разів ви надрукували щось для класу? Давайте, підем всі разом до директора, в Гороно, стребуємо, щоб ремонт в класі, фарбування підлоги і оклейку вікон у школі, які "закріплені" за класом, робила держава, а не БК? Але ви повозмущаєтесь ,і завідуюча скаже - ось з цього папи не вздумайте брать, але ремонт у класі щоб влітку зробили. І БК прийдеться все одно робити ремонт (ми ж пам'ятаємо, що 80% совок, який скаже - а що робити, і нічого робити не буде?) за кошти оставшихся батьків, нанімаючи людей, бо 80% заняті круглосуточно, і не лохи, щоб красить поли, а остальні 20 задрались кожен раз робити самі, і наймуть людей. Чи ви думаєте, що ремонт у школі робить держава? Або якщо ви прийдете в травні, а БК скаже - давайте по 100 грн на ремонт класу - вам стане легше, ніж якби ви здали по 25?, який ми робитимемо коли? коли нема дітей - правильно, влітку. І ваші діти не ходять, а БК півліта там пролазить, винести парти-шафи-кучу фігні-проконтролювати-занести, але ж ваші діти влітку не ходять, і ви тіпа не при ділах. А все винен БК, бо він совок. Ніхто вже на НР не дарує подарунків давно нікому. Я пояснювати вам більше нічого не буду. Визвіться 1 рік побути в БК, ще й відповідальним за фінанси, і прочуствуйте на своїй шкурі, що і як вони роблять, скільки сил і нервів тратять, щоб не тільки їхнім дітям було нормально вчиться, а і вашим. Підіть, стребуйте у держави нові штори, кулєр і офісний папір, і БК вам низько вклониться. А триндіть не мішки ворочать, і кричать здоровому міжику на жінку, яка намагається покращити перебування ваших дітей у школі - не робить вам честі.

...сумеречное сознание
    Banned

А я не могу сказать, что Cheva не права. Мне она волонтера напоминает.
    Волонтеры жек тоже не разбираются, почему деньги от МО до солдат не доходят, просто скидываются и везут молча. Тут точно также. Ну, может не совсем точно также, но суть примерно такая же, может я что не правильно понял?
+ Ответить в теме