Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1956Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 183 из 263
Показано с 1,821 по 1,830 из 2623.
 1. #1821
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

 2. #1822
  Offline
  Banned

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Информационный терроризм детектед
 3. #1823
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


 4. #1824
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


 5. #1825
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  фото nickeler


  Здається текстову версію десь вже читав
 6. #1826
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


 7. #1827
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Захожу на одноглазнєги, щоб вимкнути е-мейл сповіщення, бо загадили всю пошту своїм спамом, а там такоє


  Всрався ваш Вітєнька. А тепер не знає як відмитися
  09.12.2013 13:16
  Прес-служба Президента України Віктора Януковича
  Глава держави підтримав ідею Леоніда Кравчука щодо загальнонаціонального круглого столу для знаходження компромісу


  Перший Президент України Леонід Кравчук звернувся до Президента України Віктора Януковича з пропозицією започаткувати загальнонаціональний круглий стіл для знаходження компромісу в ситуації, що виникла, і запросити до участі в ньому представників і влади, і опозиції.

  Віктор Янукович підтримав цю ініціативу. На його переконання, такий круглий стіл може стати майданчиком для порозуміння.

  На завтра, за пропозицією Л.Кравчука, запланована зустріч чотирьох Президентів для обговорення найважливіших питань, що стоять перед країною.
 8. #1828
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  КТО ЗНАЕТ КУДА ДЕЛОСЬ ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ?
 9. #1829
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  КТО ЗНАЕТ КУДА ДЕЛОСЬ ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ?
  Никуда не делось, все работает.

  Леся Оробець Відкрите звернення до політичних лідерів ЄС і цивілізованого світу

  Негайно введіть персональні фінансові санкції проти Віктора Януковича, його сім'ї, підтримуючих його олігархів і корумпованих високопосадовців. ЄС не має перетворюватися на Лігу Націй. Пустими деклараціями закликами до переговорів злочинців не зупиниш.
  Янукович уже парафував з Путіним угоду про передачу України у Митний Союз, формально чи неформально. Це загальновідомий факт. Наскільки можна вірити Януковичу чи вести з ним якісь предметні переговори, показали жовтень-листопад цього року. Нагадаю тільки одну деталь - висунуту в останній момент вимогу заплатити за підписання договору про асоціацію 160 мільярдів євро.
  Янукович свій остаточний вибір вже зробив. Він іде в клуб пожиттєвих диктаторів і тягне за собою Україну, як свою власність. Думка громадян з цього приводу його не цікавить настільки абсолютно, наскільки це можливо. За два з половиною тижні наростаючого протесту він не зробив нічого, крім зухвалого ігнорування. Зате не припиняються хакерські атаки на незалежні ЗМІ, які в Україні залишились тільки в інтернеті.
  Його державні органи тим часом калічать громадян, арештовують активістів "за крадіжки мобільних телефонів",суди виносять чотирьом різним людям, кожен з яких скалічений поліцейськими і не може самостійно стояти в суді, вироки про затримання на два місяці, відмовляючись від порук і застав будь-якого розміру. І цим громадянам демонстративно і зухвало відмовляють в адвокатах, і по рішенням суддей - кожен з чотирьох затриманих був в тій самій чорній куртці і у всіх чотирьох було в кишені рівно 93 гривні (близько 8 євро).
  Зараз українська влада вся являє собою один суцільний моноліт, який керується з одного центру. Немає ні слідування закону, ні дискусій, ні страху відповідальності. Немає ніякого поділу на виконавчу, законодавчу і судову. Все абсолютно керується з одного центру - офісу Януковича. Тільки за сьогодні, в день перед круглим столом з високим комісаром ЄС у справах зовнішньої політики пані Ештон, арештовано додатково 10 активістів, довівши загальне число затриманих до більш ніж 30 за тиждень, а на офіс партії Батьківщина - скоєно напад, офіс розгромлено, вкрадено сервери.
  Які переговори, з ким і про що?
  Зате олігархи, які привели Януковича до влади, свій вибір на користь нового залізного занавісу не зробили. Їхні підприємства експортують на західні ринки, вони позичають гроші на Заході, вони і їхні діти живуть в Європі. Вони - єдині, до чиєї думки прислухається Янукович, і єдині, хто можуть змусити його почути мільйон чоловік на вулиці. Тільки страх арешту капіталів може щось змінити.
  Поляризація суспільства навколо асоціації з ЄС - відверта брехня. За два з половиною тижні протестів "в підтримку Януковича" ніде не не зібрано і 1% того більше мільйона громадян, які вийшли в центр Києва вчора. "Мітинги" в підтримку Януковича організовуються місцевими обласними і районними державними адміністраціями з оплатою всіх видатків за державний рахунок. На них зганяють службовців державних установ під загрозою звільнення. Як мінімум двічі в Києві фіксувались спроби цих людей втекти з мітингів, і їх відловлювала і повертала назад поліція.
  Ще одна компонента підтримки Януковича - це люди, яким платять 15-20 євро на день за стояння на мітингах на його підтримку. А також дрібні кримінальні елементи, яким платять більше - до 40 євро на день за організацію провокацій, побиття журналістів і окремих громадян з символікою України і ЄС. Вони діють у щільній взаємодії з поліцією, яка їх прикриває, і навіть якщо громадяни затримують цих людей і передають їх поліції, вона їх відпускає.
  Громадяни України, які протестують, самі оплачують свій протест і втрачають доход, до того сплативши вищі за німецькі податки своїм гнобителям. Вони ризикують своїм життям і здоров'ям, мерзнуть на морозі, не сплять ночами на тому ж таки морозі. Всі гроші і матеріальні ресурси для протесту жертвують так само громадяни України. Опозиційні політичні партії настільки виснажені за три з половиною роки диктатури, що їх матеріальні ресурси недостатні навіть для дуже обмежених задач.
  Я закликаю Вас, як чесних людей і досвідчених політиків - не ставайте співучасниками злочинів Януковича, не беріть участь у фарсі під назвою "переговори" чи "круглі столи". Без персональних фінансових санкцій це 100% пуста трата грошей Ваших платників податків, Вашого часу і енергії. Янукович уже "підписав" у Вільнюсі угоду про асоціацію, парафовану два роки тому. Навіщо робити вигляд, що він виконає щось з того, що пообіцяє? І Ви, і я знаємо, що він не виконає нічого, поки не буде змушений загрозою втрати грошей чи грубою силою.
  Згадайте аншлюс Австрії і Мюнхенську угоду в 1938. Відбувається те ж саме, не потрібно ілюзій. Український президент, його уряд, поліція, прокуратура і суди зрадили своїх виборців, наплювали на данні цим виборцям урочисті клятви, здійснили державний переворот і присягнули Путіну. Це надзвичайно очевидно, слід відкинути політкоректність.
  Українські громадяни з цим не згодні. Українські громадяни - єдина сила, яка протистоїть аншлюсу і хоче громадянське суспільство і інтеграції в європейську економіку. Ні Янукович, ні Путін цього не хочуть.
  Не треба допускати ще одну Празьку весну 1968 року чи Мюнхен 1938 року. Потомки не зрозуміють. Ескалацію слід зупинити зараз. Єдиний шанс - персональні фінансові санкції, тільки вони змусять Януковича до переговорів і компромісів, і тільки вони захистять право людей на те, щоби бути людьми, на свободу поглядів і зібрань.
  Сцени, які розгоряться якщо Янукович зможе придушити протести, будуть нагадувати Іспанію за Франко чи Чилі за Піночета. І відповідальність за це лежатиме на кожному з вас, на тих, хто сповідуючи цінності свободи і гуманізму, так і не знайшов у собі мужності зробити правильні речі. Які дуже прості і очевидні.
  Заради громадян України, яких зрадив їхній же уряд, засуджують в сталінському стилі суди і калічать поліцейські, яких ми утримуємо на свої податки. Заради спокою і безпеки своїх же виборців, щоби не допустити нової залізної стіни і дестабілізації на континенті. І іменем Європи, географічний центр якої знаходиться в Україні.
 10. #1830
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  окончание

  Єдиною ефективною передумовою предметних і результативних переговорів з Януковичем про політичне врегулювання є персональні санкції щодо грошей і майна його, його оточення і підтримуючих його олігархів. За умови арешту рахунків хоча би одного корумпованого політика, на руках якого кров, радикально поміняє результативність і предметність переговорів. Ми, українські громадяни, дуже добре знаємо цих людей.
  Або чесно скажіть як українським громадянам, так і своїм виборцям, і самим собі, що мирні демонстрації під прапором ЄС, які збирають більше мільйона громадян попри поліцейські залякування і погрози, попри сніг з морозом, нічого не значать, і єдине на що ми можемо розраховувати від Європи - це голослівні заклики і фарс у вигляді круглих столів і переговорів. Якщо це так - заявіть це чесно і відкрито, і облиште нас самих будувати свою долю.
  Цінності - це те, за що готові стояти до кінця. Громадяни України це демонструють. Тепер Ваша черга.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Мог ли Янукович победить Майдан?
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2014, 22:28
 2. Що таке політика?
  ХмаркА в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.08.2009, 20:16
 3. Президент Янукович
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 29.10.2007, 19:05
 4. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 5. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53

Теги для этой темы