Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1926Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 155 из 259
Показано с 1,541 по 1,550 из 2589.
    Пророк

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

МедведьЗлой, борьба с железобетоном - это сильно! )))

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    МедведьЗлой, борьба с железобетоном - это сильно! )))
    главное чтоб позыв шёл из глубины сердца , искренне и с огоньком т.с.))
    Пророк

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?feature...=EP1SjTJHlOI#!
    Государство должно следить за выполнением законов и пресекать их провокационные невыполнения. А сами хозяева вывесок тоже должны знать что текст на вывесках и тп должен быть на украинском. Зачем злостно провоцировать? Ведь если государство не следит, очевидно, найдутся граждане, которые проследят за выполнением законов.
    Пророк

Дожилися: "Продразвёрстка-2012"!

По районам були спущені телефонограми, і сільгоспвиробників викликали в районні адміністрації для укладення договорів з КП «Стабілізаційний фонд».
    З 20-ти опитаних фермерів ні один не знайшов доброго слова про обласний фонд.
    "Мені сказали, що я повинен 60 тонн продати за 1600 гривень за тонну. Для чого, питаю. Для соціального хліба, відповідають, - каже власник фермерського господарства «Лада» Криничанського району Михайло Марініченко ( А зерно по 2 з гаком тисячі гривень за тонну з кожним днем ​​дорожчає). - Я кажу: мовляв, немає у мене стільки. «А, так, значить, ви відмовляєтеся допомогти?» - запитує голова. У мене всього 400 тонн: 200 потрібно на насіння, 60 тонн на місяць - на корм свиням, їх у мене 2000 голів. У мене 600 га озимої пшениці загинуло. Я дешевше, ніж за 2000, зараз тонну не продаю."
    Але вже через кілька днів він дізнався і сумну для себе новину.
    "Зерно здати неможливо. Верхівцеве, Миколаївка не приймають, тому що зернотрейдерам межі області закрили. І чим я тепер повинен свиней годувати? Чим я повинен до Пенсійного фонду платити? - журиться Марініченко."
    Зовсім вже блюзнірством виглядають повідомлення про те, що в деяких районах від фермерів вимагають здати зерно, хоча садили вони картоплю чи кукурудзу. У результаті фермери йдуть на... ринок, купують зерно і здають його в фонд! Правда, говорити про це не хочуть - або соромляться, або бояться. Вголос про ситуацію заявив поки тільки один Олександр Січок - власник фермерського господарства «Нива» в Нікопольському районі. За його словами, керівництво району довело до всіх фермерів план - 55 кг з гектара, і не важливо, що в тебе там росте.

"У мене пшениці немає в цьому році, але у мене 100 га землі. Ось і довелося купувати за свої гроші 5,5 тонни пшениці та здавати у фонд," - сумно зізнається Олександр.
    http://blogs.korrespondent.net/users...yugrinv/a72021

Повний жнивець! Правительство развернуло продразверстку по изъятию зерна
    http://hvylya.org/analytics/economic...iju-zerna.html
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Государство должно следить за выполнением законов и пресекать их провокационные невыполнения. А сами хозяева вывесок тоже должны знать что текст на вывесках и тп должен быть на украинском. Зачем злостно провоцировать? Ведь если государство не следит, очевидно, найдутся граждане, которые проследят за выполнением законов.
    обожаю гражданские инициативы)
    с подачи RAMMа, ,предлагаю сжигать все неправильно запаркованные автомобили,а в тех машинах,где водители ездят не пристёгнутыми бить стёкла и царапать краску.
    очевидно,если государство не следит,пора уже взять в свои руки борьбу с нарушителями пдд
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Дожилися: "Продразвёрстка-2012"!
    Почему-то мне так кажется, что автор поста первым будет кричать на всех углах, когда поднимится цена на хлеб, что чивокуня решил срубить бабла на хлебушке.
    Но, в принципе, это же будет потом, в сейчас можно покричать, что дожили до продразверстки )))
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Почему-то мне так кажется, что автор поста первым будет кричать на всех углах, когда поднимится цена
    Так дійсно, малоосвіченим громадянам досить часто не вистачає інформації, тому досить часто може щось здаватися.
    Це не є новиною.
    Але ж сторінки цього форуму переглядають різні люди, тому у них складається різне враження від прочитаного.
    Пророк

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    обожаю гражданские инициативы)
    Во первых надо обожать и выполнять законы, тогда и инициатив не будет.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Во первых надо обожать и выполнять законы, тогда и инициатив не будет.
    то есть,Вы тоже не пристёгиваетесь?
    JPM
    Пророк

+ Ответить в теме