Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1956Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 146 из 263
Показано с 1,451 по 1,460 из 2623.
 1. #1451
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  - Куме, в країні стільки проблем, а вони за мову чубляться? Як ти мислиш, навіщо?
  - А ты вспомни, что делает мать, когда ребенок плачет? Дает ему грудь. А отец - пустышку!
  - Щось я тебе не розумію?
  - Что обещал Янукович? Снижение тарифов на газ и ЖКХ, увеличение зарплаты бюджетникам, пятилетние каникулы малому бизнесу, контрактную армию в 2011 году, минимальную пенсию 2000 грн. в 2012 году. Кто в эту туфту поверил? Правильно, восток и юг Украины. А когда они всего этого не получили, начали рыдать. Вот тут "пустышка", в виде русского языка, и понадобилась. Глянь сколько в Киев наехало, за все забыли, у них уже все есть, им только русского языка для полного счастья не хватает!

 2. #1452
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Блин, да этот вопрос перед каждыми выборами поднимается и все остальные проблемы отходят на второй план. Самое забавное, что 99% населения даже не знают в чем суть нового закона.
 3. #1453
  Offline
  2.0

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  пятихвилинка відпочинку, але не без користі. ЕвгенІванович Веселий-Біоритменко, той, чиї частушки тут постили написав от. про "мирний спротив" шо тут скажеш )

  Ще раз про мовне питання.

  Мій тесть, Юрій Зіновійович, якого я страшенно поважаю і люблю, як рідного батька, просто обожнює рибалити. Зараз, за станом здоров’я, тимчасово не розчохляє свої старенькі, темні від часу і річкової води бамбукові вудки, але от побачите - як одужає, так кожного дня сидітиме над поплавком на березі Інгулу.
  А колись він до рибалки був не те, щоб категорично байдужим, але рибалив вкрай рідко і те - випадково.
  Тесть у мене крім того, що мовознавець, фолькльорист і літературний перекладач з чеської і польської, так ще й відомий у певних колах дисидент. Що не рідкість для україномовного інтелігента. Встиг ще за Сталіна відсидіти у таборі, але не за те, що у 48-у чи 49-у студентом-першокурсником розкидав листівки про більшовицьку окупацію біля входу до Львівського універу, про це так чекісти і не дізналися, а за доносом сусіда по кімнаті. Тобто донос був абсолютно безглуздий, бездоказовий і тріщав по усіх швах, але тестя мого за антисовєцьку діяльність посадили.
  Зрозуміло, що потім все своє життя він був під пильним наглядом КДБ. Смішно було сподіватись, що він буде з якогось дива співпрацювати з головним каральним органом, але викликали його регулярно. Час від часу люди в сірих пальтах і капелюхах намагалися завербувати, вже ліниво, для “галочки”, а час від часу цікавились його знайомими. Юрій Зіновійович про це говорити відмовлявся, йому традиційно погрожували “нєпріятностямі”, але одного разу поцікавився, чим це вже завинив абсолютно безпечний для влади персонаж. “Так он же гаваріт па украінскі!”, - урочисто, пошепки і трошки навіть перелякано відповів “сірий”. “І що з цього? І я говорю українською”, - відповів тесть. “Вот-вот, ето-то і падазрітєльно!”, - відповів сірий миш при погонах.
  А коли почалися події 68-го у Чехословаччині, кадри були на вагу золота - призивали резервістів, “строчникам” видавали нові хромовані чоботи, а совєцькі танки вже рухались у бік кордону. От і згадали про мого тестя, “невиїзного”, колишнього політичного “зека”, дисидента і що найстрашніше - підозріло-україномовного суб’єкта. Він же знав чеську? Знав! Писати вмів? Вмів! А саме в цей час назріла у сірих мишачих головах геніальна ідея видавати фейкову, фальшиву газету чеських і словацьких дисидентів руками дисидентів совєцьких.
  Треба зазначити, що ідея, красива, як Ілліч у кришталевій труні, позорно провалилася. Вийшли два номери цієї газетки замість газети справжньої, з такою самою назвою, але прогресивні чехи і словаками читати її навіть під дулом дружніх совєцьких танків вперто відмовлялися. Ідеологічна прихована бомба виявилася ідеологічним неприхованим пшиком.
  Але, на щастя, ці події обійшли мого принципового тестя стороною. Якраз в той час, коли військомат масово слав йому повєстки, коли люди у формі несли почесну варту біля дверей його маленької кімнатки, коли розривалися телефони усіх відділів відповідних органів, Юрій Зіновійович преспокійно перебував уже кілька днів далеко за містом на березі річечки з вудкою - так, за компанію поїхав.
  Коли він повернувся додому, відразу потрапив до військомату. Скрежет зубовний і печалька відбувалася там - ешелон з призовниками і літературними диверсантами вже майже добу як їхав до державного кордону з Польщею, де і була розташована справжня редакція фальшивої газети.
  Тестя для проформи ще добу протримали у військкоматі, а потім відпустили. “Празька весна” накрилася радянським тазиком, та хоч без примусової допомоги мого тестя, дякувати рибам. З тих пір він страшенно любить рибалити - практично кожного дня і у будь-яку погоду. Сподобалося, увійшов у смак цієї благородної справи, як то кажуть.
  А я собі теж от думаю - а чи не придбати собі вудку? Так, про всяк випадок. Знаєте, часи такі, що зайва вудка у сім’ї ніколи не завадить.
 4. #1454
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  *****
  Миниатюры Миниатюры e5ccf97c5a21.jpg  
 5. #1455
  Offline
  Banned

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  При этом, понятно, что весь этот багаж по прибытии в Украину не проходил таможенного досмотра и, соответственно, страна не получила положенного таможенного сбора. Что является нарушением закона.
  Я недавно смотрел цены на нерастаможенные тачки из Европы, скажу честно, пофиг что они там жратву закупали, а вот за таможенный сбор реально обидно, они обязаны были, суки, его заплатить...
 6. #1456
  Offline
  2.0

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  RAMM, ой, у мене асоціація з канфєткой Тузік )))) я навєрноє іспорчєн багаторазовом прослуховуванням творів Класіка
 7. #1457
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  nickele, это те же тузики в старой-новой обгортке.
 8. #1458
  Offline
  2.0

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  RAMM, ну аби після Тузіків нічьо не боліло у нашого дорогого українського народу))))

  кхм.. помойму це кручє за Тузіків
  Влада за наші гроші їстиме малину по 672 грн за кілограм
  і нє, я не заздрю. я вважаю, що це капєц
 9. #1459
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Влада за наші гроші їстиме малину по 672 грн за кілограм
  Это лживая брехня!А если и покупалось то для детей-сирот.
 10. #1460
  Offline
  Пророк

  Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Это лживая брехня!А если и покупалось то для детей-сирот.
  «Даю вам слово, что это ложь. Перепутали с этой малиной. Такого вообще быть не могло. Это могла стоить упаковка в которой несколько килограммов, это нужно проверить, а потом говорить. Мы Президента не обслуживаем, а гостей, которые у нас заказывают и контролируют каждый кусочек хлеба. Мы берем продукцию с предприятий, имеющих сертификат, подтвержденный лабораторией. Если покупать на базаре, оно может быть на 10 гривен дешевле, потому что люди не платят налогов. А мы работаем только по безналичному расчету. На сегодняшний день по 25 гривен идет клубника, черешня - 30 гривен и абрикосы по 30 гривен», - заявила Козиянчук.
  http://censor.net.ua/photo_news/2083...grn_dusya_foto


  Чего и следовало ожидать))
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Мог ли Янукович победить Майдан?
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2014, 22:28
 2. Що таке політика?
  ХмаркА в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.08.2009, 20:16
 3. Президент Янукович
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 29.10.2007, 19:05
 4. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 5. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53

Теги для этой темы