Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1956Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 104 из 263
Показано с 1,031 по 1,040 из 2623.
    23q
    23-й участник

Re: Янукович В.Ф.: президентство і політика

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    "Политиком года" украинцы определили Юлию Тимошенко (16,1%)
    это ж надо быть такими тупорылыми!!! я молча плачу...

part of me

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    это ж надо быть такими тупорылыми!!! я молча плачу...
    Бачу, у когось проблема з Юлею... Варто прочитати правила форуму про узагальнення образ. Та й цифра каже сама за себе - 16,1%, на виборах це буде 30-40 відсотків, бо саме вони побіжать голосувати. А найгірше те, що варіантів немає взагалі. Я думаю, буде красиво розіграна карта великомучениці. Зараз мусують теми про ув'язнення Юлі, яка вона бідна бідує в камері, які погані депутати не декриміналізують тільки особисто її статтю. Потім декриміналізації її статті, вона виходить на вибори і перемагає з величезним відривом. Знову обіцянки, що бандити будуть сидіти в тюрмі і таке інше. Та, на жаль, це буде зміна облич, а керівниками на території України залишаться ті ж самі люди, які керують вже зараз.
    Я вважаю, що цим спектаклем про ув'язнення намагаються відбілити її після того, як її рейтинг стрімко впав після укладення договору з Росією. У Януковича рейтинг і так низький та й ще продовжує падати. З'явиться хоч один більш-менш нормальний кандидат (хоча я в це не вірю) і без Юлі у теперішньої влади справи будуть кепські.
    Нервова, курррва

fragov, і це говорить людина, яка нас називала "противсіхами"?! Та невже наш Фражина не стояв під Лук"янівським СІЗО?!)))))))
    part of me

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    fragov, і це говорить людина, яка нас називала "противсіхами"?! Та невже наш Фражина не стояв під Лук"янівським СІЗО?!)))))))
    Під СІЗО не стояв. І досі вважаю, що тоді вибір за неї був кращим. Пани прости робили опитування, куди хоче Україна. Обрали шлях в Росію. Ласкаво просимо. Тепер буде теж саме пальто, але фарватер вже не змінити. Насолоджуйся.
    23q
    23-й участник

Лично мое мнение, что выборы пройдут без Юли. Возможно чуть позже она вернется как великомученица с Соловок (у половины населения условия жилья хуже, чем условия у ЮВ в камере). А Россия как Россия, она будет давить, причем чем дальше, тем более сильнее.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Я думаю, буде красиво розіграна карта великомучениці.
    Я теж так вважаю.
    У мене взагалі зріє така думка, що Юля з Яником "розкатали" "договорняк": Я іде в президенти, Ю іде в парламент.
    Але так як у Ю рейтинг був зовсім нульовий, то цим питанням треба було серйозно займатися.
    Роль "великомучениці" для цього підходить як нільзя краще!
    Зараз рейтинг розкачають, народ наживу схаває, і піде натовпом за Ю голосувати. Причому навіть не зрозуміє, де його кинули, і чому так сталося.
    Підкріплять це все "тиском" з ЄС, тіпа буде Юля - буде й ЄС (тут, думаю, коментувати нічого, всі розуміють, про що йде мова), і все - діло в шляпі.

Чесне слово, ніколи б такого не подумав, якби не став у автобусі свідком розмови однієї бабусі, яка бачила по телевізору нещасну Ю, що хвора, з кроваті не встає, живе у жахливих умовах, а її всі цькують, переслідують і хочуть в труну загнати таку нещасну. "Шо вона їм зробила? Вона шо вбивця, шо її в тюрму посадили?".
    Короче, слухав, і мурашки по шкірі: наскільки впливово діє на бабусь телебачення і газети.
    Пророк

спалился http://censor.net.ua/photo_news/1926...ka_v_rayi_foto
    Пророк

Tail, А в чем палево?
    Пророк

Действительно, "разбойничье" прошлое текущего президента и не скрывается, это даже большой плюс на этих территориях.
    Пророк

Головне, що покаявся.
+ Ответить в теме
Страница 104 из 263