Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 92.
    Серега...

Re: Виборчі Обсервації

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    серж,шо за "левый"пример,давайте в этом вопросе ориентироваться на демократическую европу,а не токо языком ля-ля,какие мы все "европоподобные"..
    Россия -это не "левый" пример, ни для кого не секрет , что профашистских организаций там немеряно.Кто-то серьезно с этим борется,- имею ввиду на гос. уровне.??? Там это только поощряют (можно и так сказать)!!!! Таким образом так у россиян "воспитывают патриотизм"!!!! Взять к примеру тов. Жириновского.Его высказывания похожи на высказывания Гитлера????Я думаю да.... так его никто за это не преследует и не гнобит, а наоборот. А вот проевропейских Немцова и Каспарова в каталашку!!!
    Россия диктует нам как надо жить.Это правильно????Когда ваш сосед по лестничной площадке таким занимается?Нет....То что мы от нее зависим (энергетически)- это "заслуга" кравчуков,кучм...........
    А язык здесь не причем и спекуляции по этому поводу недопустимы.Также как и сепаратизм.

Зануда

то есть читать,писать,разговаривать ,получать образование на украинском возможность была?..
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    1951 р. Студенти Харківського університету відмовилися складати іспити російською мовою. Тоді 800 з них було репресовано, а 33 студентів на закритому засіданні суду було засуджено до смертної кари і РОЗСТРІЛЯНО.
    А так була "возможность", да. "Єслі нє устраівать бунти", як Ви радите, і підставляти свій зад всім, хто хоче на твоїй землі встановити свої порядки, то взагалі жити можна. І Василь Стус міг би замість своїх віршів писати оди КПРС та особисто її ватажкам "лєнінского типа". Не відбув би 11 років у таборах.
    Вочевидь, люди різні і відповідно мають цілком різні цінності. Те, що є важливим для одного - дурниця та дрібниця для іншого.
    Я розумію, що у Вас є певні цінності, але зрозумійте й Ви, що в мене вони інакші, зовсім. У цьому і полягає притиріччя. Кожному, відтак, робити своє.
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Масштаб кстати разрешено ГОСТом
    Кстаті, про це Вам і повідомили, що обидві форми використовуються в українській мові. Де неодноразово обіцяний Ілля Муромець? Не треба сканувати, я можу підняти будь-який підручник, що видано державним коштом з міністерським грифом. Лише назвіть його.
    2.0

МедведьЗлой, я просто не люблю, коли починають звіздєть. нам всім держава щось винна, натомість тут має місце використання рабської праці. а вам нічим більше занятися, ніж відвойовувати право чужинської мови... зайнялися б вибиванням з держави того, що вона вам винна. і все б стало на свої місця. виселяти вас, канєшна, ніхто не буде (хоча ідея сама по собі дуже класна), але якщо це ваша земля, то якого ля мова у вас інша, аніж на цій землі. загадко однако...
    а взагалі я не розумію, на кой російській якісь статуси??? давайте в Полтаві арабській статус який-небудь надамо... у нас жеж арабів багато... або ромській мові...
    ри?

россия,если заглянуть в наши украинские газеты,-мордор,царство тьмы и тоталитаризма,у нас же,расцвет демократи...серж,шо за "левый"пример,давайте в этом вопросе ориентироваться на демократическую европу,а не токо языком ля-ля,какие мы все "европоподобные"..
    п.с.(шёпотом)в "тоталитарной" россии кстати,на языке национальных меньшинств можно получить среднее,средне-техническое/специальное,высшее образование.а педагогов с высшим образованием для татароязычных школ готовят вообще в одном из столичных вузов.а как у нас в демократической украине с этим обстоит?
    Ага, а якщо заглянути в російські видання, або ще краще - подивитися ТБ, то про Україну ТАКОГО можна наслухатися, мама рідна - Ваш Мордорцарствотьми і рядом не лежало!!!
    Якраз у день виборів наступного президента України парочка російський політиків вєщала з телеекранів, якась політична програма йшла - то зверхність їхня над українцями так і перла, і це відразу було помітно, і не лише глядачам, - в студії здійнялася словєсна "потасовка". Бо чого? Бо сказано було, шо треба українців приручити, придушити, нам просто НЕОБХІДНО брататися і теде, і тепе...
    До чого це я? Ах да, просто вже невсилу було читати мовчечки. Пробачте канєшно, влізла у ваші високі розмови.
    П.С. До речі, мені у нашій демократичній країні в національному університеті лекції читають російською мовою. Всі викладачі. Окромя одного - кацапа, як він сам про себе каже: він викладає українською, а на лекціях часто любить повторювати, що "понаїхали тут прокляті москалі - паплюжать рідну українську мову"! Отаке от.
    Так шо не нада ляля, давайте по суті :)
    Філософф

Пам'ятаю один викладач, особливо не знаючий мови, читав на ній з конспекта, це так кумедно виглядало, бо він же ж інколи і нерозумів що то за слово на українській. Але на потоці ніхто не сказав - читай на російській, коли він питав на якій читати мові. І якась повага виникала до нього, що людина у віці в такому, а намагається вивчити державну мову.
    Тим більше, що екзамени ж і курсові треба здавати на державній мові.
    Серега...

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    один викладач, особливо не знаючий мови, читав на ній з конспекта, це так кумедно виглядало, бо він же ж інколи і нерозумів що то за слово на українській. Але на потоці ніхто не сказав - читай на російській,
    Вот в этом и есть СИЛА, в этом и есть ПАТРИОТИЗМ!!!!! Я тоже не знал украинский, но выучил (по-крайней мере учусь)- и горжусь этим!!!!!!!!!!!!!!
    А кто не знает и не хочет учить- пусть купит разговорник.
    Пророк

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Россия -это не "левый" пример, ни для кого не секрет , что профашистских организаций там немеряно.Кто-то серьезно с этим борется,- имею ввиду на гос. уровне.??? Там это только поощряют (можно и так сказать)!!!! Таким образом так у россиян "воспитывают патриотизм"!!!!
    существует т.н. "национальная" статья,которую российские суды в рамках борьбы с фашистскими настроениями в стране употребляют даже слишком часто,накручивая по ней сроки в простых "бытовых" делах.
    а у нас на украине сколько было осуждено по статье разжигание национальной розни или нанесение ущерба на национальной почве?..не фига,.получается и у нас никто с этим не бореться,а по поводу поощерения и "воспитания патриотизма"(чит.русофобии)уж лучше нам вообще "молчать в тряпочку"...

А вот проевропейских Немцова и Каспарова в каталашку!!!
    гы-гы-гы...нашли кого привести в пример..храни Боже украину от таких политиков...
    .токо не проевропейские ,а антигосударственные..немцов и ко(гайдар ,чубайс и пр.)уже порулил,харе ему,..а каспарова только за одно его высказывание/намерение :"если я стану президентом,то россия откажется от ядерного оружия",если не в каталажку,то в лечебницу прямая дорога

п.с. а может мы их себе заберём?
    Россия диктует нам как надо жить.Это правильно????Когда ваш сосед по лестничной площадке таким занимается?Нет....То что мы от нее зависим (энергетически)- это "заслуга" кравчуков,кучм...........
    А язык здесь не причем и спекуляции по этому поводу недопустимы.Также как и сепаратизм.
    5 лет "оранжевая " контора рулила страной и держала все "энергетические вентили" у себя в руках..зададимся вопросом :почему ситуация не изменилась за 5 лет?..как говориться в одном старом анекдоте:"пошли бы по рынку,поторговались"...или токо свистеть-с мастера..или тяжесть транзитных денег в мошне заглушала позывы стать независимым от москалей?..
    п.с.кстати,не переживайте сильно,не долго нам находиться в нефте-газовой зависимости и загребать денюжки за транзит..северный и южный поток скоро сделают мощнейшую дыру в нашем государственном бюджете...

А...........
    Вочевидь, люди різні і відповідно мають цілком різні цінності. Те, що є важливим для одного - дурниця та дрібниця для іншого.
    Я розумію, що у Вас є певні цінності, але зрозумійте й Ви, що в мене вони інакші, зовсім. У цьому і полягає притиріччя. Кожному, відтак, робити своє..........

.
    я рад ,что мы с вами ,в конце концов,хотя бы в каком то обсуждении пришли к обшему знаменателю,к тому,о чём я писал и пишу в своих сообщениях:каждый имеет право на своё мнение,на свое виденье.,на своё решение,на свой путь,на свою жизнь..
    Зануда

я рад ,что мы с вами ,в конце концов,хотя бы в каком то обсуждении пришли к обшему знаменателю,к тому,о чём я писал и пишу в своих сообщениях:каждый имеет право на своё мнение,на свое виденье.,на своё решение,на свой путь,на свою жизнь..
    Хіба я ставив це під сумнів? Завжди легше визнати такі права по відношенню до себе, ніж до опонентів.
    адекватная здоровая нация свои "позорные страницы" не отмечает..имхо
    Японці, наприклад, відзначають день пам'яті жертв бомбардування Хіросіми. Треба лише зрозуміти різницю між "відзначати" та "святкувати".
    Пророк

Японці, наприклад, відзначають день пам'яті жертв бомбардування Хіросіми
    Но что-то не слышно и не видно их судовых исков американцам с целью признания бомбардировок геноцидом японского народа!
    Вот вам и разница!
    Никто не призывает забыть о Голодоморе (во всяком случае я), просто давайте не будем это раздувать в таких масштабах и выставлять себя на посмешище.
    Никто не призывает назвать Бандеру, Мазепу, Шушкевича и ко бандитами за их преступления против украинского народа в том числе (во всяком случае я), давайте просто не будем давать им "героев" и кричать об этом на каждом углу
    Зануда

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Но что-то не слышно и не видно их судовых исков американцам с целью признания бомбардировок геноцидом японского народа!
    А хіба Україна має судові позови до Росії щодо голодомору? Чомусь, коли лунають звинувачення щодо злочинів радянського режиму, російська влада сприймає це як особисту образу. Я повторюю, для тих, хто не зрозумів: до злочинів, що пов'язані з голодомором, причетні окремі представники радянської влади минулого.
    Я кажу про злочини, але це не означає, що у тодішній владі СРСР будь-хто і будь-коли був злочинцем. Не означає, що нічого гарного у СРСР не було. Це означає лише те, що я кажу. Це лише означає, що така моя думка.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10

Теги для этой темы