Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 10
Показано с 11 по 20 из 92.
    Зануда

Re: Виборчі Обсервації

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    ну тут я не особо понимаю, как оно так трансформировалось...это одинаково паршиво звучит, так же как и суржик украино-кацапский
    Тут, здається, ще й орфографією проблема.
    Мій допис був у першу чергу відповіддю на це:
    Это львовский вариант, смесь с польским, хотя они утверждают, что именно их вариант - самый правильный
    А щодо авторів будь-яких публікацій - це має бути їхня турбота, щоб читачі розуміли те, що вони пишуть. Коли, звісно, існує повага до читача.
    Інколи діалектизми використовують пафосно, щоб підкреслити свою індивідуальність. Я думаю, це щось на кшталт дитячих хвороб. Попусте з часом.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Sir_2006, фігово у вас з доказовою базою
    Да нет, я просто не живу форумом, как некоторые, кому нечего делать, а изредка захожу.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    От коли я буваю на західній Україні, то мені завжди кажуть, що приємно чути нашу українську мову, з центру країни.
    Та то підлабузництво, що, не зрозуміло? Мої друзі зі Львову стверджують, що так воно і є (це стосовно правильності мови).

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    ну тут я не особо понимаю, как оно так трансформировалось..
    Немного знаю польский, поляки так говорят
    Зануда

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Та то підлабузництво, що, не зрозуміло? Мої друзі зі Львову стверджують, що так воно і є (це стосовно правильності мови).
    Сурова риторика ))). Ваші друзі помиляються.
    Нервова, курррва

Мої друзі зі Львову
    зі ЛьвовА!!!! зі ЛьвовА! Вчіть українську мову, а тоді пхайте свого носа в мовні питання! Тре бути компетентним, коли встряєте в питання!
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    зі ЛьвовА!!!! зі ЛьвовА! Вчіть українську мову, а тоді пхайте свого носа в мовні питання! Тре бути компетентним, коли встряєте в питання!
    Ну прям-таки да! Я за вами прям соскучился! Чем не смертельная ошибочка Мог бы потратить время и понаходить ваши, но не стану
    А вообще-то дело было не в этом, вы лично компетентны далеко не во всех вопросах, в которые суете свой нос!
    Пророк

эксперты прогнозируют:в этом "сезоне" на Украине в моду войдет русский..а диалектизмы " в печь"...
    Зануда

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    ..а диалектизмы " в печь"...
    Жодна людина не має такої влади, на щастя. "В печь...".
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Жодна людина не має такої влади, на щастя. "В печь...".
    вот пусть люди сами тогда выбирают,на каком языке или диалектизме им говорить,смотреть тв,учить своих детей,а не навязывать указом сверху..
    Зануда

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    вот пусть люди сами тогда выбирают,на каком языке или диалектизме им говорить,смотреть тв,учить своих детей,а не навязывать указом сверху..
    Так а хто проти? Нехай кожен обирає, якою мовою спілкуватися, дивитися ТВ та вчити своїх дітей. Замість пустої балаканини тим, хто хоче зберегти свої традиції ( у т.ч. і російські ), варто об'єднуватися, створювати центри російської культури, гуртки кадрилі та хохломи. Читайте та популярізуйте російських класиків. Що завгодно - хто забороняє? Центри єврейської, ідійської культури в Україні існують, то створіть російський. Так робили українці в Канаді і вчать давно своїх дітей українською, дивляться українське ТБ.
    Але ж Вам ближче стара метода - "в печь".
    Нервова, курррва

Мог бы потратить время и понаходить ваши, но не стану
    Ану-ка знайдіть де я НЕ НАВМИСНЕ писала з помилками (очепятки до уваги не беруться!). а, таварісч друг Сталіна))
    Далі. Так, я вам особисто (!) ще раз повторю: аби Ви за мною сильніше сумували - пишіть вірно, хоча б темах про мовні питання. Ви порушуєте теми діалектизмів. Вам вони муляють, як явище. А самі, видно, в школі погано вчились - не знаєте навіть як відмінюються власні назви. А це - програма, здається, 5-го класу! Ай-ай-ай!!! всезнайко наш "аплашалсі"!!!)))))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 10

Теги для этой темы