Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 10
Показано с 91 по 92 из 92.
    Пророк

Re: Виборчі Обсервації

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Це ж Ваша суб'єктивна оцінка. Я не бачив "танців на костях", японці відзначають день пам'яті саме біля пам'ятників, а фальсифікація - це злочин, хто б його навмисне не зробив. Але це окремі випадки. Для мене голодомор не пов'язаний безпосередньо з Ющенком, пам'ятниками та "тусовками". Це цілком конкретна пам'ять про моїх родичів, розповіді бабусі та т.і.
    p.s. Наразі я вважаю, що вже все сказав у темах, що стосуються мови, Батьківщини та інших тем, що гостро обговорюються на форумі. Я здається, нікого не образив. Принаймні до цього я не прагнув. Якщо мої слова комусь стали у нагоді - буду радий.
    если не ошибаюсь,то у испанцев есть поговорка:"дявола ловят за кончик хвоста".
    и совравши где то в малом,может быть где то и достойную идею легко превратить в фарс и большую ложь..имхо
    п.с.а нагромождение лжи и популистическая политизация уж совсем ни в какие ворота

Пророк

Re: Виборчі Обсервації

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    в часи Хмельницького, Мазепи, в 20 столітті, і в наш час різні, наприклад, принципи ведення міжнародної політики. тому судячи про Мазепу, або кого б там не було із 200 річним стажем життя у підручниках, за нинішніми критеріями, ніц толкового не вийде.
    aneisha, воно так - дипломатія дуже змінилась з мазепиних часів. але у мене є книжка - "Доба Івана Мазепи в документах", 1142 сторінки - і коли я читаю листування Мазепи та порівнюю його з листуванням Петра І, то різниця між цими двома сучасниками здається більшою, ніж між XVIII i XXI століттям.
    Ось Мазепа звертається до полковників, своїх підлеглих:
    "Мои ласкавые пріятелі, пане полковнику комонный, панове полковники наказные переясловскій и миргородскій, зо всім товариством". це стандартний зворот, він в усіх листах, писаних до українського поспільства. підпис - "Вашей милости во всем зычлывый пріятель Иван Мазепа".
    А Промова до урядників військових і цивільних козацької України 1708 р.?
    "Ми стоїмо тепер, братіє, між двома проваллями, готовими нас пожерти, коли не виберемо шляху для себе надійного, щоб їх обминути". Цей світогляд і самий стиль настільки відрізняється від петрової азіятчини в німецькій перуці, настільки сучасно виглядає, що мимоволі забуваєш про 300-річну відстань.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 10

Теги для этой темы