Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей52Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 65.
    Новачок

Re: Низький уклін тим пропонував голосувати ні за кого.Ніхто схоже таки став президен

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ну Ви ж наче не наївна людина..."правительство сделало со страной"...Крадуть дуже...хіба за Кучми не крали? Чи за Януковича не будуть? Облиште. У нинішньому стані свідомості людей, будь-який уряд безсилий. Будуть красти і за Януковича, побачите.
    Я в этом уверен, что и при Януковиче красть будут. :) Зачем человек рвется к власти? Позаботиться о человеке который живет в соседнем районе? Конечно нет! Удовлетворить личные амбиции и срубить денег. И мне кажется, что по субботам, когда они всей верховной радой ходят пить пиво, они играют в карты под желания. :) Но, не о том хотел сказать. Я говорил о разделе граждан на идеологической почве. О полном расхищении казны. И о правовом беспределе.

А я чекаю значного згортання громадянських свобод, зокрема свободи слова та ін. Для мене вони більш цінні, ніж дешева ковбаса. Теж, мабуть, від батьків.
    Все правильно. Голодный не усре"ся... :) Только когда пустой желудок начинает болеть, говорить не сильно хочется (это в действительности так). Свобода определяется ресурсами, а не словами. Так, что прежде всего рост ВВП, а потом свобода слова.

Пророк

Re: Низький уклін тим пропонував голосувати ні за кого.Ніхто схоже таки став президен

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Я до речі теж коли сиольно переживаю чи нервую можу русити почати
    Любопытно...обычно в момент сильных душевных переживаний (а так же во сне и в изменённом состоянии сознания)человек переходит на родной язык ...
    Инвалид умственного труда

Так голосовали в Киеве
    Выборы 2010
    Зануда

Ответ Сообщение от Shakhter Посмотреть сообщение
    Так, что прежде всего рост ВВП, а потом свобода слова.
    Нехай так, аби не замість. Або ще й гірше - ні того ті того.
    ...О полном расхищении казны. И о правовом беспределе.
    Далекій, на жаль, від думки, що тепер казна почне наповнюватися, а щодо прав громадян настане порядок та вщухне беспрєдел. Але дуже цього бажав би.
    Новачок

как взрослый мужчина рожденный и проживающий в Донецке я знаю цену слову, поступку и правде. Слово - не значит ничего, поступок - главное, что имеет значение, а за правду - необходимо драться.
    Вы имеете ввиду драться как ХАМ или,как там у него сейчас погоняло - ПАРУС
    Жалко удачливых бизнесменов - заберут ведь!!! и бизнес и , не дай Бог, жизнь.
    БРЫДКО осознавать, что такие ущербные люди могут быть у власти.
    part of me

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Любопытно...обычно в момент сильных душевных переживаний (а так же во сне и в изменённом состоянии сознания)человек переходит на родной язык
    Або коли хоче показати як його верне від того, що відбувається навколо і в країні, і в середовищі в якому він спілкується.
    Гуру

УКРАИНА, что будет? Новодворская Валерия

УКРАИНА Боровой Константин
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Любопытно...обычно в момент сильных душевных переживаний (а так же во сне и в изменённом состоянии сознания)человек переходит на родной язык ...
    Офтоп:

просто дуже хочеться матюкатись, а для цього, як відомо, краще пасує "великий и могучий, правдивый и свободный"
    Пророк

Shakhtar, я ціную, що ви підбираєте слова і намагаєтесь не образити опонентів. але якщо подивитись на обраного 49% населення кандидата в президенти, то все одно є речі, які неможливо спростувати:
    - це людина з кримінальним минулим, яке наклало відбиток на Януковича сучасного - на його манеру спілкування, його мову, його оточення і його цінності.
    - це істота дуже обмежена і неосвічена. дрімуча. я не тільки про те, що він не знає хто така Ахматова чи Чехов, плутає Косово з Чорногорією і т.ін. - він такий само неграмотний і, приміром, в газових справах.
    - це, не хочу образити, боягуз. іншими словами, сцикло. він втратив свідомість від курячого яйця в 2004 році; півроку переховувався в Росії в 2005 (як і його патрон, Ахметов - в Монако. тільки Януковича він до себе тоді не взів. А може, тому візу не дали), він елементарно затрусився прийти на дебати і викласти свої думки. бо їх ще треба мати.
    - це людина несамостійна, м'яко кажучи. "Почую кожного":
    08.02.2010 03:32
    В штаб Януковича прибыли его спонсоры - крупнейшие олигархи Украины и России - Ахметов, Коломойский, Пинчук, Григоришин, Вексельберг, Новинский...
    ну і так далі. ще для чого, ви думаєте? я думаю, нагадати про свої інвестиції в Януковича і про свої апетити. якщо ви чекаєте, що цей уряд займеться поліпшенням життя своїх виборців, то (сорі, продублюю RAMMa):
    ВР не прийняла закон про підняття соцстандартів у 2 читанні
    09.02.2010 14:58
    Верховна Рада не змогла ухвалити в другому читанні проект закону про збільшення соціальної допомоги.
    Незважаючи на те, що в першому читанні законопроект регіонала Михайла Папієва набрав 330 голосів, у другому читанні він отримав лише 203 голоси. Зокрема, партія регіонів як автор проекту дала лише 2 голоси, БЮТ - 125, НУНС - 31, комуністи -26, Блок Литвина -19...
    Як заявив заступник міністра фінансів, на реалізацію цього закону в бюджеті потрібні додаткові 11 мільярдів.
    Якісь кроки до підвищення життєвих стандартів - радикальне збільшення допомоги на дитину, компенсація заощаджень, диференціація пенсій - здійснювались в минулі 5 років урядом Ваших опонентів.
    На рахунку Януковича, із економічних ініціатив - адресне відшкодування ПДВ Ахметову і приватизація 136 га землі у Межигір'ї у власне користування.
    Тому мій прогноз такий, що, будучи неспроможним щось зробити в економіці, Янукович зробить наголос на політиці. Люди в його команді вже казали, що це: скасування тестувань українською мовою, скасування українського дубляжа фільмів, запровадження російської в діловодстві тощо. Де-українізація України (я не знаю в оточенні Я. жодної людини, яку міг би назвати патріотом України, і знаю багато, які відверто її ненавидять). Не думаю, що особисто Вам як виборцю це треба, але ж ми бачили електорат Януковича... оно їх тисячами звозять до Києва (ну не ганьба?), і вони тиняються, відлякуючи людей своїм видом і поведінкою.

на і насамкінець. Ваш виборець і наш виборець орієнтовані на різні цінності. це видно з Вашого допису:
    Я в этом уверен, что и при Януковиче красть будут. :) Зачем человек рвется к власти? Позаботиться о человеке который живет в соседнем районе? Конечно нет! Удовлетворить личные амбиции и срубить денег...
    Ви вважаєте це нормальним, а я ні. Я знаю приклади, де це норма (на сіхд від України), і де це босить успішно подолано (на Захід). я стикався в Донецьку з такою точкою зору - всі крадуть, а ці хоч наші, оно стадіон побудували. Я таку точку зору не приймаю і вважаю, що Україна має рухатись до тих суспільств, де з людиною рахуються. Тобто - на Захід. не вигадуючи велосипеда.
    Тому я не погоджуюсь, що
    что прежде всего рост ВВП, а потом свобода слова.
    Світова практика свідчить, що свобода - це актив, вигідний суспільству. Він реально приносить гроші. Якщо, звісно, свободу не розуміти як свободу красти. Підконтрольні народу органи влади - не крадуть. Янукович підконтрольний тим панам, про яких ішлося вище.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Радость хорошее чувство, но ей сыт не будешь...
    а товарищу для того, что бы быть сытым свободы слова достаточно! :)

А я чекаю значного згортання громадянських свобод, зокрема свободи слова та ін. Для мене вони більш цінні, ніж дешева ковбаса. Теж, мабуть, від батьків.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7