Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности

Результаты опроса: За кого вы проголосовали?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Виктор Янукович

3 8.82%
  • Юлия Тимошенко

17 50.00%
  • Против всех

9 26.47%
  • Не буду голосовать

5 14.71%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 38.
    Пророк

Re: Экзит-пол

їх право. мені вже байдуже.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    мені вже байдуже.
    а оце вже не ок. шо знач байдуже? гоніво якето виходе. тіки шо було не байдуже, а тепер стало байдуже? щодо чого?
    байдужість щас вооооопше не нада!!!
    Філософф

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Так нам БАРАНАМ и надо!!!!!!!!!!!!!! Получили на выходе...............ЭХХХХХХХХХ!!!!!!!!!!!!!!!
    Тепер Тимошенко головне не розклеятись і готуватись до активної опозиційної боротьби а перед тим затягнути прихід Януковича максимально.Виборці сходу ще зрозуміють як їх обманули.За Донбас і Крим не знаю а інші зрозуміють

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а оце вже не ок. шо знач байдуже? гоніво якето виходе. тіки шо було не байдуже, а тепер стало байдуже? щодо чого?
    байдужість щас вооооопше не нада!!!
    Однозначно згоден.Триматись треба готуватись до активної опозиції
    Пророк

інтрига хіба в тому, як швидко продасться Наша Україна - без їхніх голосів немає нової коаліції. а я думаю, що швидко. Ксенія Ляпіна (є така пр-ка) уже оно встигла повідомити, що тепер Тимошенко буде домовлятись про коаліцію з Регіонами. За даними багаторічних досліджень, це значить, що Наша Україна наввипередки бежіть здаватись.

взагалі, то вже мертвому припарки. це бульдоги.
    Серега...

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Тепер Тимошенко головне не розклеятись і готуватись до активної опозиційної боротьби а перед тим затягнути прихід Януковича максимально.Виборці сходу ще зрозуміють як їх обманули
    еще пять лет говна.................. я уже , наверное, не выдержу.......
    Пророк

Тепер Тимошенко головне не розклеятись і готуватись до активної опозиційної боротьби а перед тим затягнути прихід Януковича максимально.Виборці сходу ще зрозуміють як їх обманули.За Донбас і Крим не знаю а інші зрозуміють

Однозначно згоден.Триматись треба готуватись до активної опозиції
    аааа, типа там народ тупой, а в остальной части страны умный? че за неуважительное отношению к людям, к их праву отдать голос за кандидата которого они считают более достойным? тошнит от ваших комментариев

ПС

я не за кого, мне живется одинаково хорошо при любом Президенте Украины
    Філософф

взагалі, то вже мертвому припарки. це бульдоги.

Ми нічого не втратимо бо гірший варіант один і той же а борячись є надія на кращій вирулити
    Зануда

взагалі, то вже мертвому припарки.
    Щось Ви занадто песимістично. Ніхто ж не здається.
    Нас чекають жорсткі уроки, але нічого.
    Серега...

Виборці сходу ще зрозуміють як їх обманули.За Донбас і Крим не знаю а інші зрозуміють
    А я уже не знаю((((((((((((((( боролись - за правое......... на выходе- левое................(((никого не хочется обижать......,но... ба-ра--ны голосовавшие "за вчера". ИМХО
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    аааа, типа там народ тупой, а в остальной части страны умный? че за неуважительное отношению к людям, к их праву отдать голос за кандидата которого они считают более достойным? тошнит от ваших комментариев
    Цікаво любий друже чому вас не тошнило від коментарів Меладона наприклад?Але це так лірика.
    Що стосується цих регіонів то яне казав що там живуть якісь не такі чи погані люди.Не приписуйте.Хто винен що у Донбасі таке потужне земляцтво і весь регіон під цілковитим контролем синіх,а в Крим десятками років переселляи прихильників комунізму які після 1991 року стали палкими шанувальниками російської імперії тому їм в більшості буде милий бдь який неукраїнський кандидат.Цілком об"єктивні причини ніякого бидлізма
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы