Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    Частий гість

“Віддай голос Юлії, навіть, якщо вона не така, як ти хочеш!”

Історичний клуб
    «ХОЛОДНИЙ ЯР»
    Київ-03049, вул. Курська 20-14, тел./факс: (044) 242-47-38; моб. 8-067-726-30-36

4 лютого 2010 р.

“Віддай голос Юлії, навіть, якщо вона не така, як ти хочеш!”
    Заява Історичного клубу “Холодний Яр”

3 лютого Запорізька обласна громадська молодіжна організація “Небо” ухвалила звернення під назвою “Націоналісти не мають права голосувати за НЕукраїнця”. Подібні наміри виявляють і деякі інші організації, які називають себе націоналістичними. У зв’язку з цим оприлюднив свою позицію і президент Історичного клубу “Холодний Яр” Роман Коваль, уродженець Донбасу.

“У багатовіковій боротьбі за Українську державу брали участь не лише українці, – пише він. – Варто згадати славні імена Святослава Завойовника, Филона Джалалія, Івана Шангирея, Данила Грека, Олени Теліги, Дмитра Донцова, В’ячеслава Липинського, Леоніда Мосендза, Юрія Клена, Василя Вишиваного, десятків німців-старшин Українських січових стрільців, Галицької армії, війська УНР та багатьох інших українських діячів неукраїнського походження.
    А згадайте Станіслава Мрозовицького – поляка, католика, який в українську історію увійшов як Нестор Морозенко, легендарний полковник Морозенко, оспіваний у піснях. Це той, за яким “вся Вкраїна плаче”.
    За діями треба судити, дорогі друзі, а не в кого яка домішка крові!
    Не забувайте і про мільйони репаних, “стопроцентних”, українців, які тягнуть до Росії!
    Отак, як нині Юлія Тимошенко, у травні 1918 р. простягав руку українцям Павло Скоропадський, пропонуючи будувати державу. А вони відмовилися, бо Гетьман, бачте, був прихильником приватної власності, а це суперечило їхнім соціалістичним програмам. Пропала тоді наша держава. Але українці своєї вини не відчули.
    Зараз, коли вирішується доля нашої Батьківщини, дехто, називаючи себе українським націоналістом, розкидається дзвінкими фразами. І тішиться, який він славний, непідкупний і принциповий!
    Я – уродженець міста Горлівки Донецької області, кажу цим “діячам”: “Ви простеляєте дорогу донецькому криміналітету, який Вас і знищить, або, за їхньою термінологією, “закатає в асфальт!”
    Ще не пізно змінити помилкове рішення.
    Приходьте на вибори і віддайте голос Юлії Тимошенко, навіть, якщо вона не така, як вам хочеться.
    Спростуйте тезу В’ячеслава Липинського, який відносив український націоналізм до державоруйнівних.

Роман КОВАЛЬ, письменник, президент Історичного клубу “Холодний Яр”, лауреат літературної премії ім. Михайла Стельмаха
    E-mail: koval_r@ukr.net

JPM
    Пророк

Re: “Віддай голос Юлії, навіть, якщо вона не така, як ти хочеш!”

Ответ Сообщение от tavr Посмотреть сообщение
    Віддай голос Юлії, навіть, якщо вона не така, як ти хочеш!
    а в газету вам ничего не завернуть?
    Філософф

Заклик підтримую.
    Постійний відвідувач

Краще мотузку з милом або гостре лезо громадянам видати безкоштовно.
    escape_the_sofa

Да, лучше за Тимошенко, она моложе, симпатичней, и грамотней в 999 раз.
    А Янукович это посмешище ходячее. В президентах ему не место.
    Філософф

А хіба в нас тільки 2 кандитати в другому турі?
    Як ви думаєте, в інших, крім Я та Т немає зовсім шансів?
    Не то щоб я була за інших, але, якщо ті, хто не підтримують ні Я ні Т, віддадуть голоси за когось іншого, хіба щось не зміниться. Бо судячи з явки, проголосувало трохи більше половини голосуючих, якщо проголосує хоча б 90%, то результати можуть стати зовсім другими...

Я не берусь судити міських жителів, але в містечках і селах, вважають що Я це супер-пупер вихід із того що є, там і виборчі дільниці імені Я, і все супутнє. І вони вважають, що крім Я та Т ніхто з заявлених кандидатів президенство не потяне. Чомусь от так воно є.
    Fanat

Уважаемая, вы не смыслите в политике ни капли... Во втором туре всего 2 кандидата, потому все и говорят про Ю и Я.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А хіба в нас тільки 2 кандитати в другому турі?
    Як ви думаєте, в інших, крім Я та Т немає зовсім шансів?
    Не то щоб я була за інших, але, якщо ті, хто не підтримують ні Я ні Т, віддадуть голоси за когось іншого, хіба щось не зміниться. Бо судячи з явки, проголосувало трохи більше половини голосуючих, якщо проголосує хоча б 90%, то результати можуть стати зовсім другими....
    Шановна, тільки 2. І щоб перемогти, не треба мати навіть половини голосів, лише більше, ніж суперник. Маєте підтримати одного з цих двох.
    2.0

моложе, симпатичней,
    кажись у Кеті в підписі єсть "продолжай мерять фотографию количеством пикселей"... оце таке саме.
    Філософф

Я мала на увазі те, що якщо не проголосує певний % виборців, то вибори вважаються не відбувшимися. Але прочитавши в Нік посилання на закон, пойняла, що нічого не світить, точно, голосуй-не голосуй, а виберуть без нас, і проти нашої волі.
    Маленькі циферки наприклад:
    Явка виборців 55-60%
    Проти всіх проголосують 20-30%
    І з отих залишених 20-40% пропорційно виберуть когось.
    Як це називається?, я думала, що в законі є якість поправки, тіпа президент вважається вибраним, коли проголосувало за кандидатів не менше скікись % електорату.
    А так виходить, що немає в нас нічого, ні свободи, ні вибору. І в наступні роки, буде нам скіки щастя, хоч би не заляпатись ним(((
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя