Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от Коновалець
  • 2 Сообщение от 23q
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    part of me

Не підтримую жодного

Комитет избирателей Украины
    "Не поддерживаю ни одного из кандидатов - За Украину"

Ти твердо вирішив не обирати «з двох зол»?
    Приєднуйся до нас на своїх чотирьох!

За результатами першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року позиція виборців «Не підтримую жодного кандидата» випередила 11 кандидатів з 18. Без жодного біг-борду, без телебачення, без будь якої інформаційної підтримки з боку ЗМІ у той самий час, коли позиціям 18 кандидатів така підтримка була надана – як за кошти виборчих фондів кандидатів, так і з власної ініціативи ЗМІ (у новинах і популярних ток-шоу).

• 33,24 відсотка виборців «проголосували ногами», тобто не прийшли на вибори взагалі і не підтримали жодного з кандидатів;
    • 2,2 % (а це 540941 виборець!), висловили свою громадянську позицію тим, що прийшли на виборчі дільниці і голосуванням не підтримали жодного з кандидатів, зробивши відповідну відмітку у пункті «Не підтримую жодного».
    Ми, українські виборці, що є організаторами і учасниками кампанії «Не підтримую жодного!» запрошуємо приєднатися до участі в авто-акції всіх, хто не підтримує жодного з кандидатів у Президенти.
    • Якщо ТИ твердо вирішив не обирати «з двох зол»
    • Якщо ТИ бажаєш, щоб твій голос в сумі з іншими такими ж голосами дав ефект
    • Якщо ТИ людина дії
    Приєднуйся до нас на своїх чотирьох! У четвер, 4 лютого, має відбутися такий собі тест-драйв у підтримку позиції «Не підтримую жодного». Протестуємо власну активність, а також чесність та об’єктивність провідних телеканалів.

Оргкомітет кампанії «Не підтримую жодного!» звернувся з вимогою об'єктивного висвітлення виборчої кампанії, а саме, позиції виборців "Не підтримую жодного кандидата!" до редакцій новин телеканалів «Перший Національний», «Інтер», СТБ, ICTV, «Новий Канал», ТРК «Україна», «1+1», «24», «5 канал», а також до редакцій та ведучих ток-шоу «Золота Булава», «Велика Політика», «Шустер Live», «Готовий відповідати», «Свобода слова», «Я так думаю з Анною Безулик», «Майдан», «5 копійок». Ця позиція безпідставно замовчувалася і замовчується ЗМІ під час президентської виборчої кампанії 2010 року. Повний текст звернення тут http://politiko.com.ua/blogpost19897:
    Маршрут у Києві: "5 канал" - "Новий Канал" - "Перший Національний" - СТБ - ТРК "Україна" - ICTV - 1+1 - вулиця Грушевського (владні установи) - Хрещатик - Нацрада по телебаченню і радіомовленню - Інтер. Початок акції об 11.00.Збір і реєстрація учасників тест-драйву: вул..Єлектриків, 26 (біля «5 каналу») 4 лютого з 10.15 до 10.45

З питаннями і побажаннями прийняти участь звертатися:
    Василь 067 209 59 15
    Анна і Галина 063 464 13 53
    Олександр 097 922 22 43

part of me

Re: Не підтримую жодного

Та щось мені підказує, що таке не проканає з електоратом Якубовіча, бо він непробивний, а Япуковіча ніяк президентом нізя, тому Улька єдиний варіант.
    Філософф

Отож пане адмін.Не підтрмати ні кого означає підтримати Януковича.
    Розумієте люди добрі є два варіанта.Або "вони всі гади я забиваю на політику" або "обираємо з двух зл".Але у першому випадку треба просто не дивитись новини не цікавитись політикою а не кричати про свою "нейтральну" позицію.В мене до речі такі друзі є.Причому зол не два а всі ті хто приймав учать у виборах.
    23q
    23-й участник

А я принципиально голосовать за эту с косой не буду!!!!!!! Поэтому "ПРОТИВ ВСЕХ"
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    А я принципиально голосовать за эту с косой не буду!!!!!!! Поэтому "ПРОТИВ ВСЕХ"
    а в чому принцип?
+ Ответить в теме

Теги для этой темы