Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей52Благодарности

Результаты опроса: За кого?

Голосовавшие
45. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Тимошенко

17 37.78%
  • Янукович

12 26.67%
  • Против всех

16 35.56%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 56.
    ри?

Re: А за кого проголосуем во втором туре?

Victorious, :) Вам видніше по процентовкє, але я не згодна ні з Ю, ні з Я. Звичайно я розумію, що все одно хтось з цих двох буде, але мене ніяка сила не змусить за них проголосувати.

Пророк

laithemmer, считай что это карточная игра, и нас на руках карты не очень, по надо ими картыми (политиками) сыграть с миним. ущербом для себя. И поменьше чеснот в этой игре. Они также обходятся с нами.
    Зануда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    але я не згодна ні з Ю, ні з Я
    Є ще така річ - компроміс. Особисто від мене будь-які вибори вимагають компромісу, бо ніколи не буде кандидата, з яким я був би "згоден" у всьому.
    Звичайно, є випадки, коли сумління не дозволяє піти на компроміс. Але вибори - це лише один з механізмів, що визначають життя країни. І не можна цілком покладатися на них. Дива не станеться і те, що буде зроблено (або "нароблено" )) ) за наступні п'ять років, залежить і від кожного з нас.
    ри?

RAMM, я це прекрасно розумію) Але не зважаючи на те, як написав вище Фабуліст, я не можу піти на компроміс..на такий стрьомний, на мій скромний погляд, компроміс. Для мене це виглядає не як "погано і ще гірше", а "погано і погано".
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Victorious, :) Вам видніше по процентовкє, але я не згодна ні з Ю, ні з Я. Звичайно я розумію, що все одно хтось з цих двох буде, але мене ніяка сила не змусить за них проголосувати.
    я точно не буду тою силою, яка вас до чого змушуватиме)

я просто дивуюсь: є два кандидата; програма і практична діяльність одного з них спрямована на політичну, культурну і економічну ліквідацію української держави, а його розумовий розвиток нижче плінтуса.
    оно днями переплутав геноцид з генофондом.

другий кандидат, при найкритичнішій оцінці, таким не є.

Ви не бачите, як діють Регіони? коли їм щось треба, нардеп Тедеєв приходить в суд і кулаками вибиває потрібне рішення.
    А ви хочете залишитись в білих рукавичках, коли країну заливає лайном по вуха. Це ваше право, звичайно. щоб тільки не було як в мазепиному вірші - "Самі себе звоювали". В прагненні досконалості.
    ри?

Victorious, от розумієте в чому справа: я приймаю позицію інших людей - вони як хотять, так і голосують. Це право кожного. А мою позицію чомусь нагороджують званням проянуковицької та "білих рукавичок". Якось не той...ладно. Піду я краще.
    Пророк

laithemmer, не ображайтесь будь ласка. я ж вас люблю)
    я би розумів, якби вам було по барабану, що далі буде з країною. Але ж ні!
    або якби в 2-тур вийшли два флюгера, Яценюк і Тігіпко. там дійсно різниця хіба стилістична.
    а тут же не за кандидатів мова....
    Новачок

В 2-му турі голосую за Василя Противсіх :)
    Пророк

Вахтанг Кіпіані в "Українському тижні" (http://www.ut.net.ua/art/164/0/3450/)

...Ми ж не настільки діти, щоб не розуміти: в умовах десятивідсоткового відставання одного з кандидатів заклики не йти на вибори, викреслювати обох, малювати на бюлетенях фалічні символи тощо працюють лише на одну мету – перемогу лідера. І його прізвище Янукович.

...

Дивлячись на портрети кандидатів, хочеться, щоб країна мала інший вибір. І вона його матиме. Через п’ять років, у 2015-му. Якщо все буде добре. Якщо буде не дуже добре, вибори будуть раніше.
    У попередні дні й місяці ми багато чули про Тимошенко – людину, політика й урядовця. Вона не ідеал. Але її опонент – це просто катастрофа. Я так думаю.

...

Можу тільки уявити уряд Януковича, команду його губернаторів – це те, що нас очікує вже найближчим часом. Підприємці, які кажуть, що при «донецьких» були погані, але все-таки «понятія», а при Тимошенко – суцільне ручне керування, вже завтра зможуть оцінити повернення Миколи Азарова та його «пташенят» у податкову. ... А може, варто розслабитися й отримувати задоволення від імовірного повернення в уряд Табачника з його маніакальними спробами розколоти Україну, заборонити «галичанську ідеологію», переписати політику в галузі освіти під російський стандарт?.. При Тимошенко його повернення у владу неможливе, а при президентові Януковичу це — майже реальність.

Чи робитиме якісь кроки у напрямку, приміром, політики спільної історичної пам’яті президент Янукович – точно ні. Чи робитиме їх президент Тимошенко – можливо. І за це «можливо» я й проголосую.
    Постійний відвідувач

За це "можливо" люди вже стояли на майдані,але тільки зганьбили себе та свою Батьківщину. Це "можливо" довело країну до повної розрухи як у політичній сфері, так і в соціальній та економічній. Це "можливо" блокує парламент вже 4 роки. Згадайте тільки 2006, скільки місяців це "можливо" з "камандою" створювало коаліцію поки соціалісти не перейшли на бік Януковича, про те, що так звані найдемократичніші сили України тим самим протопталися по Конституції України, краще й взагалі не згадувати. Для того щоб вдруге дорватися до влади, вце "можливо" влаштувало перевибори за наш рахунок. Але й друге її пришестя перетворилося на цирк, двічі голосували щоб возвести її на трон. Перший раз нормально, але голосів виявилося 225, другий раз поімено, що звичайно не можна не називати тиском на депутатів,тут вже 226 голосів. Подальші спроби створити коаліції та роботу парламенту здорова людина наврядче назве нормальною. Тепер Ви хочете їй віддати крісло Президента, давайте спробуємо, можливо хтось із нас до 2015 року й доживе. Можливо ще 5 років 80% населення зможе прожити за межею бідності, можливо багато хто зможе не втратити здоров'я, а то й життя на ковзанках, що утворилися на наших вулицях, можливо Україна ще існуватеме. Але я за це "можливо" голосувати не буду.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6