Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей102Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 15
Показано с 21 по 30 из 144.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: Дорога українська родино!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ще є такі аргументи, як кримінальне сучасне і кримінальне майбутнє.
    Ой, не надо только ля-ля. А кто в СИЗО провел счастливый месяцок? Контрабанда, служебный подлог и все дела.
    Тоже голосую против ЮВТ во втором туре.

Частий гість

то я так зрозумів, що ніхто не заперечує, щоб януковіч так і залишився хазяїном 140 гектарів Межигіря та й ще прихопив собі шматки за площею рівні цілим країнам Європи...
    деградуєте...
    Пророк

Ответ Сообщение от tavr Посмотреть сообщение
    то я так зрозумів, що ніхто не заперечує, щоб януковіч так і залишився хазяїном 140 гектарів Межигіря та й ще прихопив собі шматки за площею рівні цілим країнам Європи...
    деградуєте...
    Та нет уж!
    Типа Юля у него их заберет!!!
    Частий гість

бачиш, ти навіть подумати не годен над реченням, в якому більше 10 слів.
    регочеш!!!!
    Філософф

Може трохи не в тему, але як може бути виборча комісія імені Януковича? Куди всі хто не за ПР бояться йти голосувати? От звідти і його 36% голосів, куплені-перекуплені-попідкуплювані.
    Частий гість

а декому від цього не гидко
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    tavrЛук,яненко взагалі не може вважатися об,єктивним, бо Юлькою куплений вже ген як давно! Він же ж бютівець!
    Бютівець? та ви шо? він член "Батьківщини"? ви готові це довести?
    Куплений, кажете? нагадаю, що його свого часу засудили до розстрілу, і він в тюрмах провів загалом більше 25 років. просив би вас бути обережнішими з обвинуваченнями.
    За останні дні я чув заяви на підтримку Тимошенко від Лук'яненка, Павличка, Поповича, Патона. Всіх цих людей я знаю - заочно (крім Поповича) - ще з радянських часів. я не маю що їм закинути, як оце робите Ви - комуністи, запроданці тощо. Для мене вони - авторитети.
    А хто їхні головні опоненти? нагадати Вам?
    Висуванець Ющенка Кислинський, заступник голови Секретаріату, потім - заступник голови СБУ, який прославився 2-ма речами: звинуватив Тимошенко у державній зраді, і купив фальшивий диплом (зараз перебуває під слідством).
    Є що заперечити?
    Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Ой, не надо только ля-ля. А кто в СИЗО провел счастливый месяцок? Контрабанда, служебный подлог и все дела.
    Тоже голосую против ЮВТ во втором туре.
    саме шо не нада ля-ля. може ви в той час ходили до школу, а я добре пам'ятаю акцію "Україна без Кучми". саме за участь в ній вона там і опинилась. І сьогоднішні про це згадки - того ж Кислинського, Балоги і самого Ющенка - просто смішні. є на це суд. ніхто її не засудив, ні за Кучми, ні за Ющенка ("бандитам тюрми").
    Роблю висновок, що ви підтримуєте Януковича, як більш вам близького - тільки не знаю в чому, в поглядах на економіку, політику, чи культуру?
    Гуру

А я проголосую за Юльку. Не те, правда, що за неї особисто, але ПРОТИ ЯНИКА! Як то кажуть: із двух зол...
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Бютівець? та ви шо? він член "Батьківщини"? ви готові це довести?
    Куплений, кажете? нагадаю, що його свого часу засудили до розстрілу, і він в тюрмах провів загалом більше 25 років. просив би вас бути обережнішими з обвинуваченнями.
    За останні дні я чув заяви на підтримку Тимошенко від Лук'яненка, Павличка, Поповича, Патона. Всіх цих людей я знаю - заочно (крім Поповича) - ще з радянських часів. я не маю що їм закинути, як оце робите Ви - комуністи, запроданці тощо. Для мене вони - авторитети.
    А хто їхні головні опоненти? нагадати Вам?
    Висуванець Ющенка Кислинський, заступник голови Секретаріату, потім - заступник голови СБУ, який прославився 2-ма речами: звинуватив Тимошенко у державній зраді, і купив фальшивий диплом (зараз перебуває під слідством).
    Є що заперечити?
    Отут надана біографія Лук,яненка. З якої видно, шо він майже 5 років був народним депутатом від блоку БЮТ.
    Купитися можна не тільки за гроші. А старі майже завжди купуються на повагу, якісь преференції і т.і.. Те, шо він був у молоді та зрілі роки мужньою людиною - хвала йому! Але його погляд на Юльку не може вважатися об,єктивним, бо він її соратник. А там може бути всяке, хоча б тривіальне "свій-чужий".
    Це оцей Патон?
    Ну, і шо маємо : принаймні трьох старезних дідуганів, які вирішили у політиці поторгувати своїми минулими заслугами та репутацією?
    Може для Вас вони і авторитети, але для мене у ПОЛІТИЦІ вони ніхто. І їх заклики мене геть не чіпляють : стосовно Тимошенчихи я маю своє переконання - вона не варта звання Президента України.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    ...стосовно Тимошенчихи я маю своє переконання - вона не варта звання Президента України.
    цілком можливо. я маю до неї купу претензій.
    але ж ми живем не на місяці, а в Україні, і вибір у нас, на жаль, саме такий: хто більше негідний бути президентом України. для мене відповідь однозначна. а бути осторонь я не можу. і якщо умити руки, то презом будe Яник, от і все.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 15