Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  ТАК!
  Redcross

  iХ тема наслідки 5 років майданізму


  Президент України Віктор Ющенко пропонує прем'єр-міністру Юлії Тимошенко піти з політики.Про це він сказав сьогодні в Умані під час спілкування з жителями Черкаської області.
  Зокрема, відповідаючи на питання присутніх, чому до цього часу немає бюджету на 2010 рік, Ющенко відповів: "Тому що Юлія Тимошенко, тому що вона працює".
  "Тому я кажу, що їй час відпочити, хоча б трішки, тому що кожен місяць її роботи приносить колосальну бідність для нашої країни. Хай би вона з тигром там покачалася на підлозі і вже завершила ... свій трудовий шлях в українській політиці", - сказав він.
  При цьому Президент пообіцяв, що незабаром в країні з'явиться український прем'єр-міністр, і 2010-й рік буде успішним. "Я вам це заявляю", - сказав Президент.
  "Прем'єр, за яким тягнеться такий кримінальний слід ... не буде боротися з корупцією", - сказав політик.
  При цьому він згадав кримінальні справи, які порушувалися в минулому проти Тимошенко як в Україні, так і в Росії.
  Він знову розповів про події 2005-го року, коли, за його твердженням, Тимошенко зверталася до нього з проханням, щоб він у свою чергу попросив тодішнього голову Верховного Суду Василя Маляренка закрити кримінальну справу стосовно Єдиних енергетичних систем України.
  Ющенко вважає, що подолати корупцію і побороти криміналізацію влади можна лише шляхом внесення змін до Конституції, якими, серед іншого, передбачити скасування депутатської недоторканності, скорочення депутатського корпусу, внесення змін, які б збалансували повноваження різних гілок влади, в тому числі і щодо призначення керівників силових відомств.

  "Нам потрібно перейти на формування чесної влади, тому що якщо будуть тричі судимі ляшки (Олег Ляшко - депутат від БЮТ) приходити в українську владу і під мандатом недоторканності працювати, ми не зможемо подолати корупцію", - сказав Віктор Ющенко.

  УНІАН

 2. #2
  Offline
  Banned

  Re: iХ тема наслідки 5 років майданізму


  Можно даже сказать пять рокив майдаунизму
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 04.01.2010, 17:49
 2. Голосування, що до зустрічі на «5 років»
  fragov в разделе Зустрічі форумчан
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 22.04.2009, 11:48
 3. Каштанова алея 5 років з тобою
  fragov в разделе Архів афіши
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 27.10.2008, 15:14
 4. Ответов: 41
  Последнее сообщение: 10.07.2008, 12:35
 5. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.11.2006, 10:38

Теги для этой темы