Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 50 из 50.
    Пророк

Re: 1 ліцей руйнує Матковський

Meladon, ну оно то да, никто ж не спорит, но основной костяк отличных учителей же остался, а теперь и тех нафиг выганяют

Філософф

Мона питання? Як записи на мобілку чи інший пристрій простих учнів попадають у мерію? Це так просто - от в мене учілка щось балакала, послухайте пане мере? А якщо послати записи, що балакають люди про депутатів, є навіть фільми про них - то що, всіх чекає комплексна перевірка з віддученням назавжди від робочих місць?

Це дійсно смішно, якби не було так сумно. Чому владовці мають право уволити людину, по любій причині, тому що їм просто захотілося? Чому у нас можна піднести наказ про звільнення, датований місяцем назад, про який ти і не знав, і потребувати його підписати, а інакше звільнять по якісь такій причині, що ти і не знайдеш потім роботи? Давайте стріляти неугодних владі, як в старі часи, бо хтось щось сказав, подумав, написав. Абсурдно, гидко і просто немає слів
    Banned

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Мона питання? Як записи на мобілку чи інший пристрій простих учнів попадають у мерію? Це так просто - от в мене учілка щось балакала, послухайте пане мере? А якщо послати записи, що балакають люди про депутатів, є навіть фільми про них - то що, всіх чекає комплексна перевірка з віддученням назавжди від робочих місць?
    Це дійсно смішно, якби не було так сумно. Чому владовці мають право уволити людину, по любій причині, тому що їм просто захотілося? Чому у нас можна піднести наказ про звільнення, датований місяцем назад, про який ти і не знав, і потребувати його підписати, а інакше звільнять по якісь такій причині, що ти і не знайдеш потім роботи? Давайте стріляти неугодних владі, як в старі часи, бо хтось щось сказав, подумав, написав. Абсурдно, гидко і просто немає слів
    А вы так за коммунистические репрессии трясетесь, что того же самого, но только с той разницей, что оно есть и есть здесь и сейчас даже замечать не хотите...
    А чем отличается-то? Точно также убивают, точно также сажают, точно также доносят... Ах, да, по телевизору показали, что все изменилось.... упустил...
    Філософф

Та ви шо? А я , представте не дивлюсь тєлік, у мене його навіть немає, і шо? Мене цікавить питання чому люди з поколіннями не міняються, чому дозволяють собі привозносити матеріальні цінності, над духовними, чому їм так подобається йти на гору по головам і пишатися цим? І ті хто доносять не думають, що точно так хтось може донести на них. Чи тому, хто знімав той урок буде комфортно потім себе почувати під поглядами однокласників і вчителів, ах да, він же еліта, а їм все можна...
    Це моральні справи кожного, якщо людина сво..., то воно таке і в дитинстві, і доросле, не залежно від віросповідання і країни в якій живе. Дивно чому люди не підвищують свою духовну якість, яка в деяких так і лишається, як і багато-багато років і століть тому - нагадити, зробити підлість комусь і радіти з того, що сусіду гірше, заздрити тому хто зміг піднятись вище за тебе. Вчитися краще збрехати, обійти щоб втопити... Міняються часи, але суть більшості людей так і залишилась на рівні неосвідченої сірої більшості - пожрать, поспать, удіться і насолодитися, не важливо за рахунок чого.
    Частий гість

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    лицей начал гнить когда ивана дмытровыча сменила сменщица....
    имхо
    імхо чисто для мене хоч я вчився і при Дмитровичу і потім різниця була але не така вже й суттєва, так було щось що мені неподобалося після зміни керівництва але все ж тоді спавді ліцей був ліцеєм і ніхто своїм наставникам (вчителям) ніколи б не зробив такої "медвежей услуги" коротше все що не робиться зараз лише в гірший бік
    ТАК!

так я по идее знать тебя должен
    покаж фотку
    Серега...

Дети- должны заниматься уроками!!!Учителя- должны учить предмету!!! Родители -должны заниматься детьми, и "греть" учителей .
    А мер должен заниматься ГОРОДОМ!!!
    Вот и весь алгоритм....................)
    2.0

а тут міжжупрочім таке дєло http://www.poltava.pl.ua/news/events/636/#comments

Мер Полтави Андрій Матковський став лауреатом чотирнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року — 2009» у номінації «Міський голова року».

Як повідомляє сайт загальнонаціональної програми «Людина року», 12 січня 2010 року підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу «Людина року» за 2009 рік. Лауреатами у 17 професійних номінаціях визнані найкращі представники регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 році, на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань брали участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями.

Разом із Андрієм Матковським лауреатами в номінації стали міські голови Євпаторї та Харкова.

Урочиста церемонія вручення премії «Людина року — 2009» відбудеться 20 березня у Національному Палаці Мистецтв «Україна».
    компашка з Добкіним, я вам скажу.
    но це всьо фігня!
    не забуваємо шо: http://www.ut.net.ua/art/166/0/3410/

За оборону Полтави від Мазепи

Трапляються у світі люди, що на серйозних посадах поводяться неначе персонажі п’єси *абсурду та почуваються при цьому цілком природно й розкуто. Вони не звертають жодної уваги ані на логіку (чи її відсутність) у власних діях та висловлюваннях, ані на адекватність тих-таки дій та висловлювань часу, місцю та, врешті, історичним обставинам. Один із найкращих артистів цього жанру – мер Полтави. Це ж треба було протягом одного року перетворити державне відзначення річниці Полтавської битви на бенефіс російських патріотів, напередодні «свята» влаштувати бучну пиятику в музеї-садибі Котляревського, примудритися завдяки різним хитрощам не встановити вже готовий пам’ятник Іванові Мазепі, але натомість радісно відзначити день утворення комсомолу й поділитися з молоддю теплими спогадами про життя в СРСР. Складається враження, що пан Матковський є не мером міста в незалежній Україні, а партійним функціонером брєжнєвської доби.

хотя тут жє, разом з Матковським на Людині року єсть таке:

12. «Журнал року»
    • Журнал «Главред»
    • Журнал «Публичные люди»
    • Журнал «Український тиждень»
    http://www.ludinaroku.com.ua/index.php?id=7

как ета?

прабачтє, якшо оффтоп.
    JPM
    Пророк

за эту номинацию было проплачено еще в прошлом году....только что-то не срослось тогда и перенесли на этот
    2.0

JPM, зато Тижню я думаю ніхто не платив
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5