Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 50.
    2.0

Re: 1 ліцей руйнує Матковський

а шо, критика нині заборонена? не треба подавати приводів...сталінізм повертається???

Серега...

так чего же он молчит??????????)))))))))отож.............. жалеет небось............против ветра нечего ...плевать........
    Так всегда было и так всегда будет. Учитель в школе, если ему не нравится директор или завуч , как правило, сидит и не питюкает...., а тут...........на самого мера погнал..... Ну, не дурачок????

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а шо, критика нині заборонена?
    Критика кого, и критика где.............Пусть выйдет на улицу и критикует.НЕТ!!!!кишка тонка. Или пойдет к Матку и прям в лоб ему и скажет..НЕТ! Слабо.
    А тут нашел благодарных слушателей.... Я не хочу, чтобы учитель, обучая моего ребенка предмету, отвлекался на ЛИЧНО СВОИ "умозаключения". Хорошие они или нет. Не в его это компетенции.ИМХО
    Пророк

мені от цікаво чого так сильно це керівництво міста зачепило, ну вчителька, ну критикує, ну і що?. типу діти зараз в 13-16 років нічого не розуміють і такі наівні.
    ну побалакала вона собі, і що далі? тимпаче здається дітки в виборчу категорію невходять, невже це настільки впливова людина, що у матковського рейтинги різко вниз підуть?.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    типу діти зараз в 13-16 років нічого не розуміють і такі наівні.
    тим бильше там дити дийсно, не дурни.
    Шматок мстить за свого старшенького Павлика, який з позором закинчив лицей, англ. мову перескладав 8 разив.))))
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Шматок мстить за свого старшенького Павлика, який з позором закинчив лицей, англ. мову перескладав 8 разив.))))
    Кстати я тоже слышал о личной неприязни
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Навіщо дітей заволікати в політику? Вони що, голосувать будуть? Керівництво моєї школи завжди знаходило контакт з місцевою владою, але пропаганди цієї влади не було ніколи.
    Пророк

Sky, тю, та там же наверняка все не поавльно за когось агітують, ну не втрималась одна пані, чого всіх під одну грєбьонку-то?.
    прочитавши повний текст, я зараз взагалі в шоці.
    повиганяли офігенних вчителів, тіки Нікуліна дасть всім 100 очків вперед, навіть я фізику любила через її старання
    мда, а я тішила в собі надію, що коли в мене будуть діти ще буде цей заклад, і там ще будуть працювати классні спеціалісти, спасіба велике пану М.....
    Banned

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    А как же мировоззрение
    Взращиваем зомби, взращиваем зомби!!!
    Чувствам, мировозрению, миропониманию, взаимоотношениям пусть учит телевизор, а учитель - галимый биоробот, я ро-бот вер-дер, на-чи-на-ем у-рок и-с-то-рии...
    2.0

rasta-koy, ото через таких як ви діти не поважають вчителів. ми вчителів могли не любити, боялися, але робить падлянки - та ні в жисть. бо так виховані були. а вам - учитель-робот. вчіть в спецшколах або самі дітей. а то натаскать на абетку - вломи, а як дитина не читає - винувата вчителька.
    Критика кого, и критика где.............Пусть выйдет на улицу и критикует.НЕТ!!!!кишка тонка. Или пойдет к Матку и прям в лоб ему и скажет..НЕТ! Слабо.
    крітіка кого? публічної людини, яка поводиться як "окультурений пахан". але ж він керівник, а не хазяїн. це різні речі. будемо сподіватися, шо йому станеться таке як Пузирю в "Сто тисяч". а толку казати в лоб? вам не подобається ця критика, але вас пре коли хтось каже про Ющенка недобре. чому є ви не підете і не скажете йому в лице, що він неправильно робить?
    громада має знати проблеми, які вона має. і потім скопом впливати на вирішення цих проблем, бо один в полі не воїн, як гріцца.
    Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rasta-koy, ото через таких як ви...
    Вы не поняли иронии???
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5