Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 35
Показано с 31 по 40 из 350.
    2.0

Re: Что такое независимость Украины?

rasta-koy,
    А также, какие перспективы есть у независимой Украины и, самое главное, выйграет ли от этих перспектив народ, проживающий на территории независимой Украины, или выйграют лишь отдельные особи, как обычно, и если второе, то почему? и если первое, то почему тоже?
    поки ми будем "народом" у нас буде дуля в кармані. треба усвідомлювати свої національні корені, міняти себе, тоді у нас все буде. а не поглядати на особєй. у них свої інтереси. у декого - навіть трохи перетинаються з нашими. але ж бо нам сало подовай. то ходім шукать дурнів у дзеркалі.

городскоє насєленіє сакс, бо оплот моралі, традицій був якраз в селі. а місто псує людину. вона шукає прибуток і забуває шо вона людина. як там про "каже "что" и вважає себе гарадскім". Знаю я таких, які тикають в лице, шо мовляв ти селюк, а само щораз при зустрічі задає одні й ті самі питання "а ти там і робиш? а шо у вас там? ага, а як домашні. ну передавай прівєд"... коробить мене од таких. а потом ще лунає фраза "а чо ти до мене не заходиш?" а на кой?

что мы, жители этой страны, далеко не независимой, кстати, можем сделать для того, чтобы наша с вами жизнь стала лучше, а?
    елементарно Ватсон. Трба вчиться думать. і не жоппой, по возможності, а башкой. а то нам сказали но Вірту кльовий тіліфон, шо він статусний, ми помчали і купили підробку, бо нам би статус. або нам треба іти і вчитися за свиню в техунівєрі на моднього менеджера, замість того, щоб піти в технікум харчових технологій і опанувати фах кондитера, наприклад. а чо б то іти, коли це не престижно. або коли ми кажемо "я не отримав (ла) освіти, дам її хоч дитині!" а самі тим часом ходимо на гульки, і не знахлдимо дві години на день, щоб дати дитині початкову освіту самостійно, щоб спілкуватися з нею.
    вам ще?
    fragov, от я перше про шо подумала, тож був чемодан-вокзал для всіх кому так туйово. кстаті, Вікторіус, дайбо йому здоровля, присовєтував супер-книгу про любов до рідного краю. російською. сумно-веселу. "Бермуди" називається. Юрон Шевченко автор. Блін, його треба всім читати! там все не райдужно, але так тепло і по-рідному. чесслово напишу рецензію колись!

Учился на менеджера, оценки высокие. профессия нафиг не нужна. как и все остальные. В школе почти отличник, без 20 минут, ха-ха)))
    ..лять! думать нада було перш ніж туди іти! хтось намагається моніторити ринок праці, хто потрібен, а кого як гогна? нед канєшна! менеджери ви, горемикі! не нужно країні стіки торгашів, не нужно! нам би столярів, каменщиків, айтішніків грамотних тих таки, паркетчиків, слюсарів... ай, забула, вам би бамажки перекладать... студіки, коли їх питаєш, ким ти хочеш буть, мичать шось типу "та я ше низнаю".. на 4-5 курсі. якого ви туди ішли? для корочки? я теж ішла для корочки, але моя робота основана на тому, шо я вчила в інстіку. бо журфак у 2000 ми не тянули. але ж викрутилися. вчилася не за сало. безкоштовно. з/п не подобається, але альтернативи в цій галузі немає. вона тупо дорого не оплачувана через специфіку труда і через специфіку певних характеристик. в Києві можна, але там теж свої приколи, і з усіма витратами заробіток буде ніякий.

2.0

rasta-koy, в пості #27 вивалив все шо знав. причому тільки по економіці. а культурно-мистецький пласт? а соціальна ідентифікація? а освітній аспект? нє, вам цього мабуть в менедж-учіліщі не розказували. шо ви в цифрах шарите, ми вже зрозуміли. але для нації цифр і ціни за барель нафти замало. Голод 33, вояки УПА, автентична музика, фольклор... подобається вам то чи нєд,але без того не буде України.
    кстаті, конкретно ваші варіанти - ша нада робить? вчить економіку?
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я готов здаться, когда вы мне ответите на ряд вопросов, причем не просто а в расширенном виде:

1. Что такое инфляция гривны, ее причины?
    2. Что такое минимальный прожиточный уровень, исходя из каких соображений и расчетов он устанавливается?
    3. Что такое "резервная валюта", ее запасы, ее взаимосвязь с гривней?
    4. Что такое ставка нацбанка, откуда она высчитывается?
    5. Не будет ли выгодней Украине вместо гривен пользоваться долларом, как государственной валютой? Почему?
    6. Почему Украина берет в кредит у МВФ доллары, а не гривны?
    rasta, що ви курите? краще здавайтесь. бо я вам пораджу взяти підручник і прочитати, що таке інфляція, що таке гривня, що таке МВФ і т.д., а не дивувати зливою запитань, які, головне, ніяк не стосуються теми. заміність слово "Україна" і "гривня" на "Туреччина" і "ліра" і можете обговорити ті самі питання на якомусь турецькому форумі.

Остальный пункты даже не интересны, можно подумать, что это было национальным желанием вводить войска в Ирак и, если Украину так кумарит ЧФ, а она такая независимая в принятии решений во внешней политике, то пусть выводит его, почему он еще там???
    А почему Украина, будучи полноправно независимым политическим и экономическим субъектом не может аж никак контролировать или устанавливать экспортную цену на любые экспортируемые ресурсы, а порой даже на импортируемые?
    мені залишається розвести руками. Україна направила війська в Ірак; я був проти того, але сьогодні вона отримала дивіденд у вигляді збройних контрактів на 2.4 млрд доларів.
    Чорноморський флот знаходиться у нас згідно Договору з РФ і Перехідних положень Конституції, що діють до 2017 року.
    Ціни на ресурси встановлюються по-різному, на одні - біржова ціна, на інші - монопольна, на більшість - ринок. Україна встановлює на те, що експортує, ціну, за яку її продукцію купують. А так можна хоч міліон доларів за тону зерна попросити, ніхто не забороня.
    я тільки не розумію, де тут причина для істерики?
    Будьте уверены, что если бы в данный момент Украина была бы в составе РФ, то все было бы абсолютно также, только проезд стоил бы дороже, квартплата и бензин - дешевле и зарплата больше в полтора раза, а ставка кредита была бы меньше
    гарний аргумент, але я нє увєрєн, що саме в цьому полягає відмінність. ви призабули, що в цьому разі хахли воювали би в Чечні, в Грузії, а може - палили би в тилу російські танки. це так, перша дрібничка, що спала на думку. але, можливо, бензин би коштував дешевше. (хрєна з два. він в Росії коштує практично ті самі гроші).

Ну і нарешті, резюме: в чому суть Вашої теми? ви десь на другій сторінці писали, що вас турбують питання технологічності виробництв і т.п. але чомусь пост ви назвали "Что такое независимость Украины?". Так само його можна було назвати, приміром, "Всі баби дури" - зв'язок такий самий.
    ви просто вдаєтесь до демагогічного прийому підміни тези, а коли вас щучать, продукуєте купу безглуздих запитань. (див. вище).
    тому дискутуйте з собою самі.
    Banned

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    rasta-koy, так сформулируйте свою точку зрения! Вы якобы просите "совет", тоесть вам нужно от чего-то оттолкнуться, чтобы продолжить доказывать выгоды соединения с Россией в той или иной степени? Сформулируйте, что бы сделали вы, на правах ТС
    Мне не нужен совет, мне нужно знать, что вы готовы компетентно продолжить разговор, чтобы вы не сказали О БОЖЕ КАКОЙ БРЕД. Вы уклонились от ответа подменив его стандартным штампом "вы хотите соединения с Россией"
    Я просто объясню еще раз коротко: незасимая страна сейчас в мире - это Северная Корея. Все остальные - взаимозависимы, а это уже означает, что не независимы. Потому что взаимозависимость освобождает тебя от независимости автоматически и наоборот. Вы жеж как боты одно и тоже толдычите, а по причине невозможности вами доказать и отстоять вашу точку зрения, вы создаете впечатление людей недалеких и не очень разбирающихся в том, что они говорят... Но, это исправимо :)
    part of me

rasta-koy, ще раз напишеш, щось про нєдальоких людей або про бидло - підеш в бан. Бидло той, хто спілкуватися з іншими не вміє нормально.
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    что вы готовы компетентно продолжить разговор
    це Ctrl C сайт статуправління (стрєлочка) Ctrl V (Полтавафорум)?
    так, ми усі так умієм.
    Banned

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    rasta
    Ну і нарешті, резюме: в чому суть Вашої теми? ви десь на другій сторінці писали, що вас турбують питання технологічності виробництв і т.п. але чомусь пост ви назвали "Что такое независимость Украины?". Так само його можна було назвати, приміром, "Всі баби дури" - зв'язок такий самий.
    ви просто вдаєтесь до демагогічного прийому підміни тези, а коли вас щучать, продукуєте купу безглуздих запитань. (див. вище).
    тому дискутуйте з собою самі.
    Я даже не знаю, кому из нас следует учебник открывать. Откройте его наконец и ответьте мне на такие простые вопросы. Ой, у меня упала з/п в два раза (или как у вас принято - ура у меня упала з/п в два раза), точнее ее покупательская способность. Это кризис виноват, и отношение курсов гривны и доллара.
    Да всю страну просто в **** отымели по черному без вазелина... Для умных людей это очевидно, потому что это есть, а для дураков, которые даже не открыли учебник, но зато посоветовали его открыть другим - это инфляция. Я то открыл, а вы????
    ри?

rasta-koy, про дураков, - будь ласка, я б попросила. Доводьте свою точку зору без образ.
    Пророк

...
    Я просто объясню еще раз коротко: незасимая страна сейчас в мире - это Северная Корея. ...
    Ранее С.Корею кормили СССР и КНР, теперь США. От чего (кого) независима С.Корея? Что-то путаете.
    Banned

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    та хотяби Турбомєх. дяді там пенсійного віку по 5 штук зашибають.

Это напоминает мне анекдот про дивичьи мечты:

Принимает профессор у студентки экзамен по математике, но отвечает она плохо

и тогда он задает ей дополнительный вопрос:

- А не расскажите ли вы, что такое геометрическая прогрессия ?

- Hу-у, это когда каждый последующий член в 2 раза больше предыдущего.
    -Пpеп (задумчиво):ну-ууу - это всего лишь девичьи мечты.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 35