Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 35
Показано с 151 по 160 из 350.
    Пророк

Re: Что такое независимость Украины?

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Ну и как, є клепка?
    А тебе теж "вхопило за живе" що хтось їздить на "дЬЄдушкіних жигулях" і щось там патякає?

Ось як буде мені років з 60 чи більше, внуків на прогулянку виводити буду, тоді й побачу чи "є клепка" і наскільки вона була значною.
    Є ще й слово "совість", мені й таке зовсім не чуже......
    А от декого тільки "ковбаса по 2-20", телевізори та "безплатні квартири" цікавлять.....ну ще й можливість "факнути" начальнику...
    Прямо "збори закомплексованих громадян" якісь відбуваються чи що....

.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Є ще й слово "совість", мені й таке зовсім не чуже......
    А у меня совести нет, или что ты хочешь этим сказать?

А по поводу Тойот, Хюндаев и пр. не заморачивайся, поверь, не принесут они тебе счастья
    Серега...

Самые страшные времена в магазинах были в конце 80-х , начале 90-х.Помнят многие -были рубли СССР+ купоны+отрезные купоны ( не дай БОГ, повторится).....
    Сейчас МЫ имеем выбор от Славуты до Роллс-Ройса.......... , а раньше максимум ГАЗ-24 -около 16000 руб!!!!!!!!!!!!!!!!!( и вопрос от КГБ-шников :"Откуда средства?").
    .

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Самые страшные времена в магазинах были в конце 80-х , начале 90-х.Помнят многие -были рубли СССР+ купоны+отрезные купоны ( не дай БОГ, повторится).....
    100% Каким-то уродам это было нужно сделать. Все сломать... Вот и получили разруху как после войны.

имеем выбор от Славуты до Роллс-Ройса..........
    Ну и как Ваш ройс, нормально рулится? Или на бентли менять планируете?

вопрос от КГБ-шников :"Откуда средства?").
    Сейчас тоже спросят ))))))
    les
    Філософф

Последние годы СССР перед развалом. Дальше пошел уже регресс. Та страна постоянно прогрессировала. Только вперед движение было. Постоянные судебные реформы, уменьшение ответственности за нарушения и преступление ,постоянное улучшение уровня жизни и т.д.
    Положительная динамика, вот что главное.
    Про стабільну позитивну динаміку чув від батька лише про повоєнні роки. Але наразі ми знаємо, за рахунок чого то було : рабський труд мільйонів зеків.
    На початку 70-х ще було в магазинах какао, шоколад, сгущьонка, яка-ніяка копчена та напівкопчена ковбаса.
    В середині 70-х какао, шоколад, кава (справжня), м,ясо (не супові набори), майже щезли. А ще після війни у магазинах можна було купити ікру пересічній людині. Моя мама казала, шо не їла вона її тільки тому, шо не любила. Я до 90-х з кінця 60-х взагалі не бачив і не знав, шо таке ікра.
    Десь у 76-му останній раз вільно їв у бабусі в гостях напівкопчену ковбасу. З 81-го в магазині майже неможливо стало купити вершкове масло. У 86-му останній раз у радянські часи зміг вільно купити вино. З 86-го горілку можна було купити лише після 14-00, вистоявши чергу з 12-00 десь до 15-00. Якшо при цьому щастило і горілку ти купляв, то не більше 1 пляшки на руки.
    У 88-му пропав пральний порошок і його стали продавати за талонами. Десь скоро після цього така ж байда почалася з цукром.
    Починаючи з 90-го У МОСКВІ, шоби якось назбирати кошик необхідних продуктів для дитини, треба було обидва вихідних проїздити по різних районах міста, вистоюючи черги, шоби на півтижня вистачило усього асортименту, шо потрібно було для дитини, а до наступних вихідних взагалі було шо їсти.
    А тепер, УВАГА : до 88-го вся моя розповідь стосується великого українського міста 1-ї категорії забезпечення (тобто далеко не найгірші умови порівняно з усім СРСРом). З 88-го - Москви.
    Про села я нічого не казатиму - мені навіть страшно уявити, шо там було, якби не власне господарство селян.
    У 80-ті таку розкіш, як шоколад у плитках, я бачив лише на великих будівництвах за Полярним колом. Каву можна було купити лише у спецмагазині у Москві. "Московську" та "сервілат" лише у спецмагазині у Москві біля метро "Площа Ногіна". М,ясо тільки на базарі. У магазині лише фарш з якогось незрозумілого жиру та жил. Варенка була смердюча та зелена. Напівкопчених ковбас взагалі не було.
    А! Проте був "БЛАТ" - велике досягнення соціалізму та совка. Оце така позитивна динаміка.
    Так якось виходить, шо з паном Gonosuke в нас не тільки зараз громадянство різне, а й тоді ми жили в різних країнах з одною назвою.
    .

les, Я почитал... Даже как-то не удобно стало. Неужели все материальные блага СССР мне достались вместо вас... Вот честное слово, если бы знал, что так тяжело, поделился бы шоколадом.

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    А! Проте був "БЛАТ" - велике досягнення соціалізму та совка. Оце така позитивна динаміка.
    А сейчас блата нет ))))))) Типа никто не "решает".

а й тоді ми жили в різних країнах з одною назвою.
    100%

З 86-го горілку можна було купити лише після 14-00, вистоявши чергу з 12-00 десь до 15-00. Якшо при цьому щастило і горілку ти купляв, то не більше 1 пляшки на руки.
    сочувствую ((((
    les
    Філософф

А сейчас блата нет ))))))) Типа никто не "решает".
    Чому ж? Зараз це називається по-іншому, бо вже нікому нецікаво "рєшать" про масло чи ковбасу........ Наприклад, мої батьки, обидва "неперсональні" пересічні пенсіонери на дві свої пенсії і м,ясо можуть з базару собі дозволити, і ковбасу копчену, і сир і все інше. Так, звісно, їм цього не потрібно стільки, скільки наприклад мені, але воно в них є. Це притому, шо пенсія "інженерська", тобто за совка платня в них була одна з найменших. Так шо ото страхіття та біткання, шо було кілька сторінок тому, про вибір, розрахунки варіантів та жебраків-пенсіонерів - знов з якоїсь іншої країни. З моїх знайомих старих лише одна людина - мій дядько - хотів би повернення комунізму. Але в нього це від того, шо самореалізуватися у свої 73 за капіталістичної системи не може. А спокійно старикувати не хоче.
    100%
    Може просто Ви з номенклатурної верстви тої країни?
    .

Може просто Ви з номенклатурної верстви тої країни?
    Отец офицер СА, а мать врач.
    Офтоп:
    В нескольких поколениях оба
    Поездил достаточно по стране, могу сравнивать.

самореалізуватися у свої 73 за капіталістичної системи не може.
    А самореализоваться это как по Вашему? Чисто интересно, у меня получилось или нет.
    les
    Філософф

les, Я почитал... Даже как-то не удобно стало. Неужели все материальные блага СССР мне достались вместо вас... Вот честное слово, если бы знал, что так тяжело, поделился бы шоколадом.
    Та ну - на здоров,я. Думаю той шоколад пішов Вам на користь.
    Взагалі-то матеріальні блага у СРСРі були......... Але не для всіх.
    У фарци вони були. У тих, хто був поряд з коритом, тобто, вибачте працював у владі, або у ситемі розподілення та торгівлі.
    "Хто де працює, той там і краде (має)" - так тоді казали.
    Дійсно, пересічний працівник, який начебто міг звільнити одним своїм матом директора, мав можливість з мовчазної згоди системи трохи вкрасти. Але якшо більше, ніж трохи, то можна було і сісти. Ну, як вкраде, то міг шось продати, або збагатити цим вкраденим свій добробут.
    Але звісно ж, тільки номенклатура мала можливість отримувати за теперішніми мірками досить скромні блага дешево, поза чергами через свою мережу спецрозподільників.
    Якшо Ви все це мали, значить Вам відомо і звідки.
    .

мій дядько - хотів би повернення комунізму
    Та поздно пить боржоми ))) Что возвращать-то? Опять 1917-? Я даже не хочу 1991-й

Просто не приятно, когда мы(говорю вообщем) не построив своей страны гоним на ту, что была в сотни раз сильнее и лучше. Я еще могу понять англиков или немцев, если они скажут, что СССР плохое государство... И то по многим пунктам не соглашусь.

і м,ясо можуть з базару собі дозволити, і ковбасу копчену, і сир
    если это можно назвать продуктами... Сейчас молока натурального в магазинах нет! ВООБЩЕ НЕТ! Все из порошка. Сметана вся левая. Про мясо даже говорить не хочется, учитывая чем кормят свиней и коров.
    Честно говоря, это пугает когда задумываюсь...
+ Ответить в теме
Страница 16 из 35