Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 35
Показано с 141 по 150 из 350.
    .

Re: Что такое независимость Украины?

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Директора и сейчас можно послать и его выгонят ( к примеру, позвони на гор. линию того же АТБ или ЕКО и пожалуйся раз-другой)...., а вот ХОЗЯИНА не выгонят!!!!!!!!!!!! И это правильно!!!!!!!!
    Я про сотрудников предприятия, а не про клиентов.

П.С. Про пару звонков фигня полная )))) Мне постоянно звонят клиенты и жалуются на отличных сотрудников. 90% звонков, как выясняется - клиенты гонят беса. Ребята не виноваты. Недопонимание разруливается. Сомневаюсь, что в АТБ по другому.

Серега...

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Ребята не виноваты. Недопонимание разруливается. Сомневаюсь, что в АТБ по другому.
    Так "РЕБЯТЫ" и не виноваты!
    Просто разговор о том, что мол раньше, мол ,можно было послать диретора ( пример к-ф "Служебный роман"), а сейчас низзя.....
    Глупость!!!! Можно было всегда- просто раньше в трудовую бы записали некий пункт , некой статьи, а теперь просто "попросят" вот и вся разница)
    Зануда

Про свободу.
    Любой токарь мог на собрании отфакать директора завода и ему за это ничего бы не было. Попробуйте сейчас послать директора частного предприятия...
    Любой сраный гаишник сейчас может нафигачить на тебя левый протокол и ничего ему не докажешь. Раньше этот беспредел прикрутили бы мгновенно. Инспектора часто отпускали водителей, если те действительно запутались.
    Какая там нафиг свобода...
    Як на мене, це значне перебільшення. Прикладів бєспределу, при чому не "з книжок", я можу навести багато. І прикручували його досить вибірково.
    Ну, і не можу не враховувати, що кількох моїх родичів просто вбили. За думки і слова "нє по темє". Не у 80-і, звичайно, але за часів благодєнствія СРСР. Яка ж це свобода?
    .

fabulist, А во времена монголо-татарского ига Ваших родственников не обижали?

Давайте обсуждать хотя бы 87-88...

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Яка ж це свобода?
    однозначно большая, чем сейчас
    Зануда

fabulist, А во времена монголо-татарского ига Ваших родственников не обижали?
    "обіжалі" - трохе невдале слово у контексті, але нехай.
    Давайте обсуждать хотя бы 87-88...
    Цікаво, за якими ознаками Ви обрали зі всього періоду радянської влади саме ці два роки? І чому лише два?
    .

"обіжалі" - трохе невдале слово у контексті, але нехай.
    Ну мы же не на тюрьме )))

Цікаво, за якими ознаками Ви обрали зі всього періоду радянської влади саме ці два роки?
    Хотите поговорить об этом? ))))
    Зануда

однозначно большая, чем сейчас
    Так, кожен обирає для себе. У тому числі і критерії свободи. Отже, якщо для Вас тоді було більше свободи - нехай буде так. Я не розумію, правда, у чому саме вона полягала, але це пусте. Сперечатися можна без кінця, оскільки оціночних критеріїв дуже багато.
    .

І чому лише два?
    Последние годы СССР перед развалом. Дальше пошел уже регресс. Та страна постоянно прогрессировала. Только вперед движение было. Постоянные судебные реформы, уменьшение ответственности за нарушения и преступление ,постоянное улучшение уровня жизни и т.д.
    Положительная динамика, вот что главное.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Что-то мне не понятен ход ваших мыслей. Вы сами себе противоречите?
    Так буває, і досить часто.....
    Але приказку наводити не буду, бо вона у деякій мірі образлива...
    Хтось зрозумів, а хтось ні....нехай так і буде.

Я помню вы выкладывали видео, где вы катались на дедушкиной копейке на эвакуаторе верхом, или я что-то путаю?
    А чому головне, як на тебе, не виділив (НА "КОПЕЙКЕ")????
    Як на мій погляд, ти теж "купуєшся" на марку та модель "ТАЗ"-а таким же чином, як купився ІДПС Зварич, чим нажив собі проблем на рівному місці.
    Тому, не забувай про приказку:
    "Встречают по одёжке, а провожают....." (далі знаєш, напевно?)
    Якщо вже тебе так цікавить, то "копійка" не дьЄдушки, а моєї дружини.
    Купувалась "для учбової їзди", аби не було жалко, якщо вона заїде в якийсь паркан чи хтось заїде в зад цим "жигулям".
    Комфорту там звичайно нема ніякого, зате все швидко можна відновлювати і не жалко перевезти будь-який мотлох, що туди можна "впихнути".
    А останні років з чотири використовую її переважно я особисто як "робочу машину" і (образно) "цілую в глушІтЬЄль" за те, що за день своїх поїздок де треба й де не треба заправляю її "аж на цілих" 17-20 гривень, що в наш час це "задаром" (бо вона з метановим ГБО).

Окрім цього, я прекрасно бачу твої "підколки" щодо того, що хтось їздить на "жигулях" (а ти, напевне, на якомусь Hyundai чи Toyota).
    Так от, якщо тебе це дуже цікавить, то в машинки я "награвся" десь в середині 90-х/ на початку 2000-х років, а зараз ця тема мені цікава досить умовно. Є більш цікаві "іграшки" і цілі, куди витрачати гроші на мій погляд доцільніше у даний момент.
    А машинками ще буде час "погратися", якщо буде таке бажання.

Щодо відео:
    Я не викладував на форумі (викладував на Ютубі, а сюди вже його скопіювали без мене).
    Если не путаю, то вы тоже не из старейшин...
    Повторю ще раз:
    Ніколи не сприймайте людину за зовнішніми ознаками, бо це може бути оманливо (і одного разу, якщо так "обманутись" життя може "вдарити по голові"...
    ....ключем....десь так на "41" чи "56").
    (Про "ключ": мова не йде про конкретно мене і учасників дискусії, але дурнів у житті вистачає і неврівноважених також.)

Не завжди кількісні ознаки переходять в якісні.
    Колись був період, коли був молодим та керував "дядьками", які були на років 15-20 старшими за мене. Так от деякі з них вважали свій досвід "мега-пілотажним", хоча в реалі люди знали дуже мало....Просто їм так здавалось і "ГАЗ-53" був для них як ракета по складності.
    Про себе теж можу сказати, що нажаль знаю набагато менше, чим хотілось би....постійно доводиться вчитися та вчитися.
    Когда же вы успели приобрести такой опыт в очередях?
    Був такий період, про який я знаю не "по картинках".....років зо тридцять тому.
    .

Положительная динамика, вот что главное.
    Не только в обеспечении людей жильем, автомобилями и другими материальными благами. Положительная динамика в "свободе" так же.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 35