Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 35
Показано с 131 по 140 из 350.
    .

Re: Что такое независимость Украины?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Можливість самореалізуватися - вона може у кінцевому випадку привести не тільки до негенномодифікованого молока, але й до будинку на березі моря та яхти на причалі, звичайно, якщо клепка є.
    Ну и как, є клепка?

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    копійки рахую я - україномовний патріот, ви - російськомовний борець за космополітизацію України, рахує так само жінка на базарі, якій взагалі посрать на те який у нас політичний курс. ми в цім єдині. і нам треба думати, шо з цим робить зараз, в умовах які є
    Дык так и есть! Чего же вы говорите, что сейчас так классно?
    2.0

Gonosuke, ой-вей! і хто факав директорів без благословення партії? директор - партійний обовязково. а партія у нас шо? правильно, оплот моралі. тобто, коли факає токар, директору плетуть лапті звище. факать на главного можна тіки по команді.
    плюс - суди як були на боці властьімущих, так і є зараз. нічого не помінялося докорінно. а за свої гроші он вийшли були підприємці. тільки народ інший не зрозумів, що то і їхні гроші.
    Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Вам разрешают гнать пургугу на форуме только до тех пор, пока кто-то не начинает реально терять реальные деньги.
    раніше гнать пургу народ просто боявся. і книжки окремі читать ніззя було, і з людьми окремими спілкуватися не благословлялося. проблема в іншому - попри пургу (твою і мою) "а васька слушает да ест", срать вони на неї хтіли, коротше. Типу такого: "шо-шо? пенсіонери дохнуть? а чо вони дохнуть, ми їм пенсію на 3 грн підняли!", "шо-шо? демографія хренова? не поняли, ми ж подачки кидаєм, аж по надцять тисяч! як це жить ніде? а он батьки повиздахають - житимуть замість них, а так хай поки вкучі"...
    .

Gonosuke, ой-вей! і хто факав директорів без благословення партії?
    Я знаю несколько конкретных примеров. Выгоняли директоров ОЧЕНЬ крупных предприятий.
    Серега...

Про свободу.
    Любой токарь мог на собрании отфакать директора завода и ему за это ничего бы не было. .
    Чудишь??????)))))))
    И тов. Сталина критиковали,и Хрущева , и Брежнева........????
    Всем факи тыкали???? и ничего им за это не было..................)))) АМИНЬ...
    .

раніше гнать пургу народ просто боявся.
    ну-ну, столько пакости про СССР как во второй половине 80-х я не слышал никогда
    2.0

Sir_2006, я не кажу шо класно, я кажу шо я б не хотіла в той час, коли були черги. тут хрєновенько, але краще ніж тоді. вам просто менш важливі речі ментальні - "свобода", "вибір", "самореалізація" - бо раніше втикання в "основи мірозданія" назвали б тунеядством. сумніваюся що раніше були поширені духовні практики - йога, БИ - а вони зараз доступні кожному. а черги за холодильниками_прасками??? холодильник здох зараз, а черга дойде через рік? нині можна взять кредит якшо припече, а тоді хоч бери хоч не бери - нема і всьо!
    .

нині можна взять кредит якшо припече
    И на квартиру? ))))
    Серега...

Я знаю несколько конкретных примеров. Выгоняли директоров ОЧЕНЬ крупных предприятий.
    Директора и сейчас можно послать и его выгонят ( к примеру, позвони на гор. линию того же АТБ или ЕКО и пожалуйся раз-другой)...., а вот ХОЗЯИНА не выгонят!!!!!!!!!!!! И это правильно!!!!!!!!
    Зануда

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    А то знаєш, теоретично воно може й добре "мЫслІю по дрЄву" нести про те, як гарно в черзі стояти за 20-копієчним молоком.
    Але коли на вулиці "-20", то дві години протупцювати для дитини 7-10 років воно не зовсім і кайфово.
    Та й ніхто дуже не знав про склад того молока, скільки там було води а скільки "натЮралЮ" - бо вибору не було взагалі.
    Ще варто врахувати, що певні (і зовсім не екзотичні) продукти відпускалися лише у певній кількості у одні руки. Тож, щоб нагодувати родину, треба було брати з собою у чергу дітей, щоб пред"явити їх. Не рідко було так, що товару на вистачало, і частина черги розходилися ні з чим.
    Це я особисто чудово пам"ятаю.
    Відношення до СРСР залежить від індивідуальної системи цінностей, і вочевидь тут мають значення не лише економічні чинники. Комусь було гарно, комусь - гидко. Звичайно, однозначні оцнки на кшталт "все погано" або "все ідеально" не справляють враження надто глибоких.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 35