Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 35
Показано с 121 по 130 из 350.
    Серега...

Re: Что такое независимость Украины?

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Второй вариант: Допустим зарплаты такие же. В магазине: Консервы - 30 видов по цене от 10 до 30 у.е. Хлеб опустим. Колбасные изделия - 50 видов, но тут есть нюанс. С 10% содержанием мяса, 60% сои и 30% непонятно чего - от 40 до 70 у.е. за килограмм. Если вы хотите из реально мяса - от 120 до 250 у.е. за кг (и то, тут вам гарантии никто не даст, в отличие от первого примера). Ну и дальше, огромный ассортимент (просто печатать уже надоело) и нереальные цены.
    Это лучше- т.к. есть выбор!!!

2.0

Sir_2006, але ж кажучи про "тоді" і "зараз" ви викривляєте цифри. немає такої реальності і не було. ні в Америці, ні в Європі. за щось платиться менше, за щось більше. але кінцево є співвідношення. ви викривили це співвідношення. а скільки б грошей не було, "соблазн" буде завжди. подивіться на можновладців. у них єсть машина, квартира, відпочинок на Сейшелах і навіть яхта, але їм треба ще котедж, машину вищого класа і те.пе.
    На виборах мені переказували історію, що під час формування списку спостерігачів прийшла жінка, і на зауваження, що партія не заплатить за ту роботу, бо нема чим, жінка сказала, а мені і не треба. В мене хороша пенсія (близько 2 тисяч) і мені вистачає. Це чи не єдиний випадок, коли людина за-до-во-ле-на! В більшості - скільки б грошей не було, завжди буде спокуса на більше. От через те зазнав краху ідеальний комунізм, коли б люди заходили і брали в магазинах все за так, але і працювали б за так, і грошей би не було. Але щойно зроби таке - народ гребстиме все, навіть те шо не треба. Просто така наша суть. Це, так би мовити, інший бік медалі безгрошів"я. Бо щойно появиться багато бабла, все рівно будуть невдоволені. Їх буде менше, ніж зараз, бо об"єктивно, частині людей занадто і не треба, але вони будуть завжди.
    Пророк

в году 12 месяцев. У меня ДР в декабре. То есть если вы говорите про начало года, то я был в планах. Если про конец года - то я был новорожденным. Если про середину - то я был в процессе гестации. Чтобы вас этим не утомлять, я все это обобщил одним словом - появлялся. Если вам тяжело это осмыслить - то (не буду, бо забанят)
    Ну тоді стає ясно, що про чергу за молоком о шостій ранку тобі відомо "по малюнкам".
    Як каже мій знайомий:
    Давайте обсуждать вкус устриц с теми, кто их ел.
    А то знаєш, теоретично воно може й добре "мЫслІю по дрЄву" нести про те, як гарно в черзі стояти за 20-копієчним молоком.
    Але коли на вулиці "-20", то дві години протупцювати для дитини 7-10 років воно не зовсім і кайфово.
    Та й ніхто дуже не знав про склад того молока, скільки там було води а скільки "натЮралЮ" - бо вибору не було взагалі.

Окрім цього, є такий чудовий вислів, який стосується українців, особливо сьогодні:
    Пожертвовавший свободой ради безопасности не заслуживает ни свободы, ни безопасности.
    (Б.Франклін)
    Тому, з такими темпами "стабільності і реформ", голодний пайок у нас може бути дуже й дуже скоро......
    Тоді можна буде себе тішити думкою, на зразок:
    "Але ж у нас краще, аніж у Північній Кореї!"
    Пророк

nickeler, Я рассмотрел две ситуации - когда есть деньги, но их некуда потратить и когда много соблазнов, но нет денег

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Это лучше- т.к. есть выбор!!!
    ну конечно лучше! Хочешь купить, имеешь деньги, пришел в магазин, а там - полупустые полки. Почесал репу и погнал домой. А тут пришел, выбор огромный, слюней напускал, настроился а тут бац! посчитал копейки в кармане и домой.
    А еще лучше, когда есть свобода! Вон у половины Африки есть свобода - иди в своих джунглях куда хочешь, строй себе дом где хочешь, никакой тебе приватизации и т.д. Вот глупые, не понимают, какие они счастливые
    2.0

vladd, я теж знаю про чергу за молоком по малюнкам. так склалося історично. але сметана розбодяжена була і тоді, коли її лили з бетона в баночку, про бактерії мовчу. то це я памятаю прекрасно. морозиво тоді смачніше було, це да. але заради морозива повертать час назад - тупо. особисто мені видається неприйнятною одна думка про те, що держава фіксує, що тобі їсти. одна черга в паспортнім столі зараз, яку перетерпіти раз на скількись років, і то виводить з рівноваги. а тут - їжа. прям як в концтаборі. я маю гроші і не можу на них щось купити. брєд.
    плюс нині "ностальгічний відгомін совка" - магазин типу "Ветеран", біля Депо, не знаю, чи зараз він діє. Там тож за пенсіонерів вирішують, що їм їсти і платити відносно дешево.
    Франклін хороше сказав. Вмеморіз! Коли ти жертвуєш свободою, ти отваринюєшся. Перетворюєшся в мешканця ферми, якого годуватимуть до забою.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Тому, з такими темпами "стабільності і реформ", голодний пайок у нас може бути дуже й дуже скоро......
    Тоді можна буде себе тішити думкою, на зразок:
    "Але ж у нас краще, аніж у Північній Кореї!"
    Что-то мне не понятен ход ваших мыслей. Вы сами себе противоречите?

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Ну тоді стає ясно, що про чергу за молоком о шостій ранку тобі відомо "по малюнкам"
    Я помню вы выкладывали видео, где вы катались на дедушкиной копейке на эвакуаторе верхом, или я что-то путаю? Если не путаю, то вы тоже не из старейшин... Когда же вы успели приобрести такой опыт в очередях?
    Серега...

ну конечно лучше! Хочешь купить, имеешь деньги, пришел в магазин, а там - полупустые полки. Почесал репу и погнал домой. А тут пришел, выбор огромный, слюней напускал, настроился а тут бац! посчитал копейки в кармане и домой.
    А еще лучше, когда есть свобода! Вон у половины Африки есть свобода - иди в своих джунглях куда хочешь, строй себе дом где хочешь, никакой тебе приватизации и т.д. Вот глупые, не понимают, какие они счастливые[
    Есть выбор купить дороже или дешевле, качественную вещь или нет.
    А вопрос денег-это второстепенный, т.к. всегда были богатые и бедные ( и при Союзе в т.ч.)
    .

Про свободу.
    Любой токарь мог на собрании отфакать директора завода и ему за это ничего бы не было. Попробуйте сейчас послать директора частного предприятия...
    Любой сраный гаишник сейчас может нафигачить на тебя левый протокол и ничего ему не докажешь. Раньше этот беспредел прикрутили бы мгновенно. Инспектора часто отпускали водителей, если те действительно запутались.
    Какая там нафиг свобода... Вам разрешают гнать пургугу на форуме только до тех пор, пока кто-то не начинает реально терять реальные деньги. Поверьте, свобода слова закончится очень быстро ))) Потому как сейчас всем все равно. С поправкой - кроме денег.
    2.0

Sir_2006, але ж серед зваб все рівно ти (ви?) несете торбинку додому. через 10-15 хвилин перебування в комфортному супермаркеті. єсть просто хавка "не для простолюдинів" і нам її не бачить, як не бачили її наші попередники. але кашка навіть з маслом, "ніжка буша" і помідори-огірки в сезон у всіх єсть. через оце
    А тут пришел, выбор огромный, слюней напускал, настроился а тут бац! посчитал копейки в кармане и домой.
    росте суспільна ненависть до собі подібних. а це вже ой як херово і ой як на руку властьімущим. копійки рахую я - україномовний патріот, ви - російськомовний борець за космополітизацію України, рахує так само жінка на базарі, якій взагалі посрать на те який у нас політичний курс. ми в цім єдині. і нам треба думати, шо з цим робить зараз, в умовах які є. а не ненавидіть і звинувачувати одне одного. бо ми всі жертви, а нас ще хочуть стравити, аби ми не дайбо не об"єдналися. не на совок озиратися треба, а усвідомити, що у нас є ми. і більш нікого. а тоді разом думати, що ми можемо зробити: як фахівці, як земляки, як свідомі люди, які не продаються за обіцянки і подачки.
    Пророк

А еще лучше, когда есть свобода! Вон у половины Африки есть свобода - иди в своих джунглях куда хочешь, строй себе дом где хочешь, никакой тебе приватизации и т.д. Вот глупые, не понимают, какие они счастливые
    Ну не всі розуміють про поняття "свобода" так, як ти.
    Можливість самореалізуватися - вона може у кінцевому випадку привести не тільки до негенномодифікованого молока, але й до будинку на березі моря та яхти на причалі, звичайно, якщо клепка є.
    Не всі ж "хапають" державне майно, як той же Абрамович чи Ахметов....Той час, коли було "совЄцЬке", а стало "моє" вже пройшов...
    Ну а як голова працює "не дуже", то тоді вже доля така, десь в супермаркеті чи на заводі "охраннІком" стояти та ворота відкривати бо$$у (чи дивитися, щоб "не тирили" покупці товар у магазині).
    Як кажуть:
    "Хто на кого вчився!"
+ Ответить в теме
Страница 13 из 35