Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 35
Показано с 111 по 120 из 350.
 1. #111
  Def
  Offline
  .

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  міняти все повинні ми. спільними діями. і демонстраціями в тому числі.
  Говори куда, и когда прийти. Но это всё пшик...

 2. #112
  Offline
  2.0

  Re: Что такое независимость Украины?


  Sir_2006, ну я наприклад, коли потрапляю в Метро і бачу коли люди купують всякі такі штуки, типу червоної ікри, хамона і креветок королівских вкупі, теж себе неповноцінною відчуваю, да єсть таке. але я з такм самим успіхом можу піти на ринок чи в Еко-Маркет (останнім, так як і АТБ малость гребую) і не нариватися на ці делікатеси, бо без них прожити можна. Да, сир по 80 грн/кіло це обдираловка, але ж можна спокійно без черги купити творог. Дешевший і теж корисний. І вибрати - купити у селян чи найдешевшу хімічну сиркову масу, чи магазинний, але більш нормальний "просто творог". у нас зараз є відносний вибір. це непогано a priori. а тоді був дифіцит на все (хто-хто, а маман в курсі, як воно їздити по речі, і домовлиятися з кумою, яка була продавцем в магазині, і я сама пам"ятаю, як випадково ми купили фен "Очарованіє", але є ФЕН ТО ТАКА РОЗКІШ була! а зараз вони від 70 до плюс безкінечності. і якшо маєш потребу - буде тобі фен!).
  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  При этом люди себя чувствовали лучше, чем сейчас
  оце дуже і дуже спорно. не розписуйтеся за всіх, оке? бо я маю протилежні приклади в родині, люди б не хотіли туди, назад. а вони - звичайні гомо советікуси. ніякі не борці за незалежність і права. звичайні собі інжненери. краще було тим, хто мав "блат" і хоч якийсь доступ до корита. а звичайним людям - що тоді, що зараз.
 3. #113
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Вот в первой половине поста вы расписались на примере за себя. А теперь представьте, что после Метро вы едете в ЕКО и там такая же ситуация - такой экзотики нет, но и на простые качественные продукты денег попросту нет! Идете на базар - и там нет!
  Дам пример попроще: На ваш взгляд, или что бы выбрали вы:
  У вас зарплата 1000 у.е., у мужа тоже. Дополнительных доходов нет вообще. Вы приходите в магазин и видите такой ассортимент: консервированная килька - 1 у.е., хлеб белый одного вида, черный одного вида - по 0.25 у.е., колбаса копченая одного вида (ИЗ РЕАЛЬНОГО МЯСА, БЛИН) - 5 у.е. за кг, колбаса докторская одного вида (ИЗ РЕАЛЬНОГО МЯСА, БЛИН) - 5 у.е. за кг. Печенье одного вида - 1 у.е. за кг. Ну и мелочи разные в таком же скуднейшем ассортименте и по таким же ценам.
  Второй вариант: Допустим зарплаты такие же. В магазине: Консервы - 30 видов по цене от 10 до 30 у.е. Хлеб опустим. Колбасные изделия - 50 видов, но тут есть нюанс. С 10% содержанием мяса, 60% сои и 30% непонятно чего - от 40 до 70 у.е. за килограмм. Если вы хотите из реально мяса - от 120 до 250 у.е. за кг (и то, тут вам гарантии никто не даст, в отличие от первого примера). Ну и дальше, огромный ассортимент (просто печатать уже надоело) и нереальные цены.
  Какой бы выбор сделали вы? Только не кривя душой.
  Да, чуть не забыл, в первом варианте вы платите коммуналку 50 у.е. в месяц, во втором - 500
  ЗЫ: у.е. - это не доллары, а такая себе абстрактная валюта
 4. #114
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Та досить вже сперечатися, у совєтському союзі все було добре!..........(для декотрих, звичайно).
  А кому не повезло - той стояв у черзі за молоком по 20 копійок літр..........з шести годин ранку, наприклад, аби скупитися о восьмій.
  Зате молоко було не якесь генно модифіковане чи хімічне, як зараз...
 5. #115
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  той стояв у черзі за молоком по 20 копійок літр
  Но он его покупал!
  А сейчас от стояния возможность покупки не прибавляется!

  Офтоп:
  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  Зате молоко було не якесь генно модифіковане чи хімічне, як зараз
  Вы меня конечно извините, это не оскорбление и не переход на личности, но если это (качество товара)для вас не является решающим показателем при выборе продуктов питания, то тогда можно питаться собачим дерьмом, к тому же, если поспешить, его можно и теплым застать
 6. #116
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Sir_2006, а скільки тобі було у 1980-му?
 7. #117
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  появлялся
 8. #118
  Offline
  2.0

  Re: Что такое независимость Украины?


  Sir_2006, в ЕКО??? Якісні продукти? не смішіть. "деньох нет" - такого не буває, якшо людина навіть на пенсії. єсть поняття "мало денех". але це дещо інше.
  стосовно прикладів: якшо сточти в черзі, не кривлячи душею, бо можна ж вистояти і не дочекатися, і бути кінець кінцем, голодним, то другий варіант. чесне слово! тим більше врахуте, що 20-25 років тому не було людство настільки занурене в усякі речі, які зараз тотально жеруть час. про їхню користь-шкоду говорить не будемо, але замість перегляду Мега-спорт чи ТДК (чи шо там щас, я не шарю, нема в мене кабельного) мужик чи баба мусить вільний час (якого не так і багато) проводити в черзі. Однозначно - ні. вибираю дорожчу реальність.
  Плюс, зарплати 1000 у.е. тоді не було. 200 у.е (точніше ре) було не потолком, але мрією пересічного громадянина. Це було ой як круто. а так в середньому 120-160. Так шо не такий і жир. Плюс невиїзність за кордон, тіки країни соцтабору. Маючи навіть достатньо у.е., а не маючи офіційних, а не підпільних, "зельоних", тебе ніхто нікуда не пустить. А за конвалюту можуть ще й курорт у холодній влаштувать і контрольну промивку моску.

  vladd, якісне молоко, сир, м"ясо можна купувати у перевірених людей на селі. але от мене "магазінне" молоко і сир пруть, а домашні - нє: вонючі і жирні. тому "казьонна" продукція цілком влаштовує. є торгова марка, яку завжди купуємо. ніби нормально
 9. #119
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  появлялся
  Це не відповідь, а "ухиляння" від неї.
  Я цілком нормально зрозумію, якщо людина скаже, що мовляв було десять років чи менше.....чи взагалі "у той час ще не народився" ("мене не було").
  Можна багато про що розмовляти, але коли людина починає "крутити хвостом"....як мінімум, це викликає неповагу.
 10. #120
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Плюс, зарплати 1000 у.е. тоді не було
  а я как бы и не говорил про "тогда" и "сейчас". Просто ситуации, когда есть деньги и нет соблазна, и когда соблазн очень велик, но нет денег. А вы прикрепили это к конкретной ситуации

  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  Це не відповідь, а "ухиляння" від неї
  в году 12 месяцев. У меня ДР в декабре. То есть если вы говорите про начало года, то я был в планах. Если про конец года - то я был новорожденным. Если про середину - то я был в процессе гестации. Чтобы вас этим не утомлять, я все это обобщил одним словом - появлялся. Если вам тяжело это осмыслить - то (не буду, бо забанят)
+ Ответить в теме
Страница 12 из 35

Похожие темы

 1. Независимость на пустом месте?
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 30.06.2009, 12:25
 2. 7 чудес Украины
  kandaur в разделе Полтава туристична
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 27.10.2007, 23:36
 3. А мне нравится такое лицо...
  Marisya в разделе Теревені
  Ответов: 38
  Последнее сообщение: 15.09.2007, 22:33
 4. знакомства на известных сайтах или что такое online dating?
  madcat в разделе Локальні Мережі та Інтернет в Полтаві
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 04.11.2006, 02:06
 5. Что такое политика?
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 08.08.2006, 14:03

Теги для этой темы