Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 35
Показано с 101 по 110 из 350.
 1. #101
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Sky, ну вы тоже всех так сразу под одну линейку... Я кстати в этой теме по сабжу не спорю, так как не вижу в этом никакого смысла, а просто комментирую некоторые посты, а если вам нужны ответы про инфляцию и назависимость - так это не ко мне. А если есть вопросы конкретно по моим постам - милости просим!

 2. #102
  Offline
  Новачок

  Re: Что такое независимость Украины?


  Я хоть и из российского Калининграда, но "нате вам мои пьять, шоб було десять..."
  Полной независимости нет ни у одной страны мира. Любое международное соглашение уже сокращает уровень незавивисимости...
  Полная независимость может быть у человека в лесной избушке, и то при условии, что он - один.
 3. #103
  Offline
  Banned

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Кто дал деру? не спешите с выводами! Где ваши конкретные вопросы?
  У них нет конкретных вопросов, зато у них есть конкретные ответы :)) z
  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Чи може вам одні й ті ж питання по декілька разів повторювати?
  Вот ихние вопросы, других не встречал
 4. #104
  Offline
  2.0

  Re: Что такое независимость Украины?


  тут МВФ-у пишуть громадяни

  Мешканець Івано-Франківська Руслан Коцаба написав листа до керівника Міжнародного валютного фонду, в якому попросив викреслити його самого, дружину та двох дітей із списку боржників фонду.

  Як розповів пан Коцаба в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, він не вважає свій вчинок просто жартом, і у цьому листі він хотів донести до МВФ цілком серйозну інформацію.
  (...)
  "Я зробив такий невеличкий арифметичний прорахунок з того, що у нас є борг, задекларований МВФ, 315 мільярдів 716 мільйонів. І таким чином, я поділив на кількість населення – на 46 мільйонів виходило по 1100 доларів. На чоловіка, навіть на новонародженого українця. Але тут мене, уявляєте, підправили, що є сукупний борг, тобто, той, куди входять і борг МВФу, і борг, де держава гарантувала перед іншими інституціями, він теж приплюсовується і складає понад 450 мільярдів. Я керувався, власне, тим, що одній моїй дитині 3, другій – 6 років. І як я би зміг пояснити, що я щось робив для того, щоб їх уберегти. Вони ж не мають перспективи у цій державі, яка… ну, як "пір во время чуми", як кажуть наші брати росіяни."
  (...)
  Експерт: "Ми всі, на жаль, боржники з двох причин. По-перше, він абсолютно вірно сказав, що МВФ так і скаже: "Самі розберіться із своєю владою", бо якщо влада краде, якщо влада неефективно використовує наші гроші, то це наша спільна проблема як громадян України. Якщо ми обрали таку владу, не завадили їй робити те, що вона робить, то це наша провина.

  По-друге, це наша провина тому, що у нас є завищені очікування щодо того, що нам винна держава. Справа в тому, що політики ж не просто так витрачають такі шалені гроші, вони частину витрачають дійсно на себе самих, а частину віддають як таку собі подачку нам, всім нам, здебільшого найбіднішим. І тому люди за них голосують, попри те, що політики витрачають багато на себе."
  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/...kivsk_az.shtml
 5. #105
  Offline
  Banned

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  тут МВФ-у пишуть громадяни
  Ну, молодец парень, есть одна проблема: несмотря на то, что он вычеркнут из списка должников, он никак не сможет купить буханку хлеба за 2 грн, если она начнет стоит 5
 6. #106
  Offline
  2.0

  Re: Что такое независимость Украины?


  для тих, кому совок сниться і мерещиться http://www.istpravda.com.ua/articles/2010/12/2/7354/

  Наприклад, в груповому листі працівників дослідного заводу Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона (всього 96 підписів) говорилося:
  "Просимо вжити заходів щодо поліпшення торгівлі продуктом першої необхідності - цукром. Його після роботи купити практично неможливо. Величезні черги. Ми, робочий народ, опинилися в скрутному становищі. Єдиний вихід-займати чергу з ранку, чи не виходити на роботу. На думку нашого колективу - це пряме шкідництво, спроба викликати недовіру людей до проведеної партією перебудову".
  Якщо людина мала на меті отримати свої 1,5 кг цукру або і більше, то потрібно було з ночі займати чергу, щоб до відкриття магазину стояти якомога ближче до прилавку.
  Мешканець Києва С.В. Кобижський писав у ЦК КПУ, що "Треба з ночі займати чергу. Але ж це не післявоєнний час ... Вважаю, що хтось просто займається шкідництвом. Люди обурюються тим, що ніби-то стали заручниками самогонщиків. Це ж абсурд! І його нічим виправдати не можна".
  У більшості випадків встановлена норма виявлялася недостатньою навіть для забезпечення повсякденних потреб споживача, тому люди намагалися купувати цукор одночасно у декількох магазинах.
  помойму, це страшно. ти ЗАЛЕЖНИЙ навіть в купівлі цукру. залежність це те, від чого хочеться вити. а коли вона в елементарних, побутових речах, в харчуванні - це капєц. чому хтось має вирішувати, скільки цукру на місяць мені треба? а що, коли я ним снідаю і вечеряю? маразм.
 7. #107
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  маразм
  Да, конечно маразм!
  Зато сейчас пенсионеры заходят в магазин со своей крутой пенсией, и столько могут купить себе сахара на неё. Засахаришься
 8. #108
  Def
  Offline
  .

  Re: Что такое независимость Украины?


  Nic. Это всё в прошлом.( я это застал)
  Сейчас покупай-нехочу. Были бы деньги.
  Поругай владу. Она плохая! )))
 9. #109
  Offline
  2.0

  Re: Что такое независимость Украины?


  Def, влада то погана, але владі тоді і зараз на нас посрать. вони ж живуть в іншім світі, у них інші суми коштів в мізках. коли один нардеп з очима, де читалося щире подивування, розказував шо от така замєчательна людина і живе на такі мізери, мені чесно кажучи хотілося сказать "альо, в нас так більшість живе". але їм не понять....
  міняти все повинні ми. спільними діями. і демонстраціями в тому числі. а пенсіонери плюються на владу лише в автобусах, коли б вийшли до стін владних структур, реакція мала би бути. але все чомусь думають що то не їхнє діло, і продовжуть кухонні слюноплювання.

  Sir_2006, але вони не стоять за тим по півдня а то й більше. і влада Янука прокричала на всю, шо пенчіонерам видали підвищені (аж на 3 грн в середньому) пенсії. зараз не стачає грошей на достойне життя, але хоч є вибір. а коли немає вибору - ти тупо стадна тварина. вам би зараз імпонували черги? ви б згодні були мати нормальну зарплату, аби за вас вирішували? аби за одягом доводилося їздити до Києва чи Москви, чи купувати по блату за умови знайомства хоч те, що завезли в якийсь спец-магазин?
 10. #110
  Offline
  Пророк

  Re: Что такое независимость Украины?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  ви б згодні були мати нормальну зарплату, аби за вас вирішували? аби за одягом доводилося їздити до Києва чи Москви, чи купувати по блату за умови знайомства хоч те, що завезли в якийсь спец-магазин?
  Вы знаете, так было не со всеми продуктами и вещами, а лишь с некоторыми, с очень небольшим ассортиментом вещей. Ну нет сейчас сахара - купи 5 кило колбасы и т.д. При этом люди себя чувствовали лучше, чем сейчас, когда пенсионеры заходят в магазин, видят 20 сортов ветчины по 90-150 грн за кило, а еще кто-то перед ними в очереди берет пару кило этой самой ветчины на поужинать, а ты стоИшь и считаешь копейки на бумажную колбасу, 200 грамм растянуть на неделю...
  Нах нужен такой выбор?
  И это касается не только пенсионеров, а довольно большой процент населения. Нужно работать скажете вы? Лучше не говорите, это тема для отдельного разговора и все равно аргументов достаточно вы в ней не найдете
+ Ответить в теме
Страница 11 из 35

Похожие темы

 1. Независимость на пустом месте?
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 30.06.2009, 12:25
 2. 7 чудес Украины
  kandaur в разделе Полтава туристична
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 27.10.2007, 23:36
 3. А мне нравится такое лицо...
  Marisya в разделе Теревені
  Ответов: 38
  Последнее сообщение: 15.09.2007, 22:33
 4. знакомства на известных сайтах или что такое online dating?
  madcat в разделе Локальні Мережі та Інтернет в Полтаві
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 04.11.2006, 02:06
 5. Что такое политика?
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 08.08.2006, 14:03

Теги для этой темы