Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  ТАК!
  Flame

  VIIIтема(наслідки ющенкізму і тимошенщини):Тінізація економіки набула тотального хар


  Тінізація економіки набула тотального характеру


  Тінізація економіки України в умовах фінансово-економічної кризи набула тотального характеру і оцінюється окремими експертами та дослідниками в обсязі до 60% ВВП, що становить на сучасному етапі реальну загрозу національній безпеці держави.

  Про це поінформували вчені НАНУ у національній доповіді «Соціально-економічний стан України: наслідки для народу та держави».
  «Можна констатувати фактичне завершення процесу реструктуризації тіньової економічної діяльності в масштабах держави. Така діяльність стала складовою її економіки. Вона обслуговує економічні й політичні інтереси певних впливових структур і ділових кіл», — зазначають вчені.
  Більшість експертів вважають, що 25—50% обороту приватних підприємств не відображено в документах бухгалтерського обліку (тіньовий обіг). Рівень виходу в тінь залежить від того, що це за підприємство, «хто за ним стоїть» і т.ін. У більшості малих підприємств «тінь» може досягати 80—90%.
  На думку незалежних експертів, поширеними видами тіньової діяльності також є: оптимізація податків, проституція, торгівля наркотиками, праця нелегальних мігрантів, азартні ігри. До поширених видів тіньової діяльності віднесені також незаконне повернення податку на додану вартість і зарплати «в конвертах».
  У доповіді зазначається, що тіньовий обіг також присутній у таких сферах діяльності: торгівля (80%), будівництво (66%), нерухомість (60%), гральний бізнес (53%), громадське харчування (53%), засоби масової інформації (53%), транспорт і перевезення (46%). У торгівлі підакцизними товарами значну частину становлять невраховані обсяги тютюнових, лікеро-горілчаних та інших виробів.
  Досить високим є рівень корумпованості у сферах, які здійснюють поставки енергоносіїв, землевідведення під будівництво, операції з комерційною нерухомістю (оренда) та приватизацію державного майна, пояснюють вчені. Тут існує значний розрив між ринковими та «відпускними» цінами на «продукцію» і, відповідно, можливість отримання надприбутків, які є джерелом хабарництва та «відкотів», з якими найбільше працює фірм у будівництві (91%), торгівлі (75%), сфері нерухомості (75%), сільському господарстві (58%), енергетиці (58%).
  http://www.dt.ua/2000/2020/68207/

 2. #2
  Offline
  part of me

  Re: VIIIтема(наслідки ющенкізму і тимошенщини):Тінізація економіки набула тотального


  Ага, монарх Ющенко в усьому винен. Стоп! Так в нас же не монархія і навіть не президентсько-парламентський тип правління країною. 8-o

  Коли вже почнеш писати, що Янукович менше зло ніж Тимошенко і треба голосувати за нього?
 3. #3
  Offline
  ТАК!

  Re: VIIIтема(наслідки ющенкізму і тимошенщини):Тінізація економіки набула тотального


  read carefully da fucking theme
  VIIIтема(наслідки ющенкізму і тимошенщини)

  я помітив шо всім оранжистам як шось кажеш пагане про юща чи зміюлю одразу починають гарчати в сторону януковича

  спробуйте погарчати для різноманіття на яцернюка чи мороза чи симонюка
 4. #4
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: VIIIтема(наслідки ющенкізму і тимошенщини):Тінізація економіки набула тотального


  А нашо? То ж політичні трупи (Яценюк поки шо нічо такого не зробив, кромі смішної кампанії). А про мертвих або добре, або ніяк!)))
 5. #5
  Offline
  ТАК!

  Re: VIIIтема(наслідки ющенкізму і тимошенщини):Тінізація економіки набула тотального


  та скоро вже про ющенка мовчатиму
  так шо не прежива вже не довго йому лишилося
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 14
  Последнее сообщение: 19.04.2009, 20:04
 2. Ответов: 41
  Последнее сообщение: 10.07.2008, 12:35

Теги для этой темы