Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 8
Показано с 71 по 77 из 77.
    Зануда

Re: Ющенко в другому турі підтримає Януковича

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    и все же, Луценко давал обещание не работать под Якуновичем, и тем не менее успешно мимикрировал, а мог бы и в отставку.
    Я пам'ятаю, як Луценко давав пояснення з цього приводу. Він казав тоді, що залишається людиною президента, а той пропонує і наполягає на тому, щоб Луценко залишився міністром у уряді Януковича.
    Хоча йому було вельми незручно під час цієї промови, це дуже добре відчувалося.

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а самое интересное, что лет через 5 будут хаять другого президента, а еще через 5 следующего и т.д. :) и все они будут плохими, предателями и т.д., а вот будущие надеждой нации, спасителями и т.д. :)
    А я якраз навпаки сказала б. От зараз Ющенко вже майже золотий, на фоні того, що наближється. Через рік все погане забудуть, і пам"ятатимуть про нього тільки гарне, такий загальний образ сумного, чесного, відданого Україні. Про недалеке минуле зазвичай згадують всі добре. Не часто почуєш:" Як гарно зараз жити! Слава богу, шо закінчився отой ріст цін, оте безробіття. Фух! Оце харашо! Оце маладєц президент шо нам таке влаштував, не те шо попередній". Ціни ростимуть, люди старішатимуть...Той хто є, завжди програватиме тому, хто був. ІМХО.
    Пророк

тільки факт:
    Голова Одеської обласної державної адміністрації Микола СЕРДЮК зробив заяву для ЗМІ про те, що має намір у другому турі президентських виборів проголосувати за лідера Партії регіонів Віктора ЯНУКОВИЧА.
    Як передає кореспондент УНІАН, відповідаючи на брифінгу на запитання, що він порадить одеситам, які проголосували в першому турі виборів за чинного главу держави Віктора ЮЩЕНКА, М.СЕРДЮК зазначив, що "одесити самі визначалися, за кого голосувати в першому турі, кожен з прихильників чинного Президента України Віктора ЮЩЕНКА має сам визначитися зі своїм вибором».
    Що стосується мене, додав губернатор, то «свій голос на президентських виборах я віддам за Віктора ЯНУКОВИЧА». М.СЕРДЮК не став мотивувати свій вибір.
    Як повідомляв УНІАН, раніше М.СЕРДЮК заявляв, що в другому турі не підтримає жодного з кандидатів у президенти.
    постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-359118.html
    дивно - такий сміливий, пішов проти Президента. І чомусь його не звільнили з посади, як Авакова чи Бондара...
    "не голосуй за менше зло - і ти гарантовано отримаєш БІЛЬШЕ ЗЛО" (із всесвітньої павутини)

...все же, Луценко давал обещание не работать под Якуновичем, и тем не менее успешно мимикрировал, а мог бы и в отставку.
    Вот это странно.
    в цьому сенсі, Ющенко бездоганний. він не обіцяв, що не буде під Януковичем.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ...
    в цьому сенсі, Ющенко бездоганний. він не обіцяв, що не буде під Януковичем.
    Не идеальный, это факт. Как и Юля, бюты и голосовали с регионами, и президента в парламенте выбирать вместе с ними готовились.
    Пророк

Не идеальный, это факт. Как и Юля, бюты и голосовали с регионами, и президента в парламенте выбирать вместе с ними готовились.
    RAMM, я це чув 5 років - яка Юля погана, вона ось-ось зрадить, не сьогодні-завтра влаштує якусь змову із Януковичем, продасть ГТС, запровадить росмову і залишить чорноморський флот.
    Підтверджень не було. Так само, як і підтверджень існування її міфічних кіпсрьких компаній, судимостей і т.ін.
    Під ці балачки Ющенко продавав бандюкам державні нагороди і посади, робив Януковича прем'єром, підписував з ним універсали та меморандуми, подарував йому Межигір'я і підтримав його на президентських виборах. А попутно - зруйнував систему газопостачань. ну і по-мєлочі - дружина його позичила у народа 100 млн гривень і забула повернути.
    Все стало на свої місця, шкода лише, що так пізно.
    Новачок

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ульотний, я ж не про це питав. я питав, чи не здається прихильникам Ющенка, що він відверто підтримує Януковича, перейшовши межу пристойності. бо факти наштовхують саме на цю думку. я би сказав, лише сліпий цього не бачить. чому - то вже інша справа.
    Офтоп:
    нащо ви переводите стрілки з Ющенка на мене? я не беру хабарів і не даю. я роблю свою справу як громадянин і плачу налоги. а він, як президент, має забезпечити дотримання конституції. я не розумію, як я маю робити щось замість нього (чи він замість мене).
    і з чого ви взяли, що люди на майдані хотіли ніц не робити? зовсім ні. але я не хочу продовження цієї дискусії - це потім. я хочу відповіді на запитання, може хтось все-таки спробує дати.
    я не прихильник Ющенка - я підтримував революцію як прояв громадської свідомості якої на жаль вистачило лише на період активних дій і не більше а зараз я все більше переконаний що народ таку владу заслуговує і посадити бандитів у тюрми безглуздя Україна одна велика тюрма
    Філософф

Народ надто широке поняття що і всі митці,всі благодійники і т п теж заслуговують?
+ Ответить в теме
Страница 8 из 8